Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: yamaha 125 esd mi mondial mh 125 drift mi???

Katılımcı sayısı
30. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • yamaha ybr 125 esd

19 63.33%
  • mondial mh 125 drift

11 36.67%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ybr 125 esd mi almalıyım yoksa mondial mh 125 drift mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motoran ninety
    arkadaşlar yamaha ybr 125 esd mi almalıyım yoksa mondial mh 125 drift mi karar verdemedim yorumlarınızı bekliyorum hangisi daha rahat hangisi yakıt konusunda ekonomik hangisi beni yolda bırakmaz hangisi bana az masaraf çıkartır?? şimdiden teşekkür ediyorum ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    cimi382 bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Aynısını ben düşünüyorum ehliyetimi aldıktan sonra yamaha dersek japon malı doğal olarak parçasıda pahalı olcak ama ben yola çıkarken yamahaya daha çok güvenirim ama fiyat farkı var. Mondialde ise güç ve performans var bi yandan o güzelliği var parçaları ucuz ama sürekli arıza çıkarması beni korkutur tip olarak ikiside hoş tercih yapmak zor ama paran varsa yamahaya bin derim en azından japon malı neye bindiğini bilirsin ama daha az bi bütçen varsa mondiali al gitsin bence
    cimi382 bunu beğendi.

Motosikleti
    motoran ninety
    teşekkür ediyorum aynen ikna oldum.....güzel makina oldunu söylüyorlar ama geçende tam ybr yi alacakken biri mondial drifti tavsiye edince almaktan vazgeçtim şimdi kaldı almadım daha bişi...evet dediğin gibi zor karar...ybr almam için yazın çalışmam lazım.. ama mondialinde tipi çok hoşuma gitti çok güzel gözüküyor

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı cimi382 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ediyorum aynen ikna oldum.....güzel makina oldunu söylüyorlar ama geçende tam ybr yi alacakken biri mondial drifti tavsiye edince almaktan vazgeçtim şimdi kaldı almadım daha bişi...evet dediğin gibi zor karar...ybr almam için yazın çalışmam lazım..
    Birde aynı başlıkta 3 konu açmanın hikmet-ü sırrını

bahşedersen merakımı giderirsin
    cimi382 bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    125 cc lik motor dediğin şehir içinde ekonomi için ve motora başlamak için kullanılır ilerde büyük motor alacaksan şimdi en ucuz olanını al hunharca kullan kır dök bozulursa üzülmezsin satarkende hurdacıya verirsin, fakat ben büyük motor almam hep bunu kullanırım dersen ybr ,rtr veya cbf almalısın o zaman.
    cimi382 bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Bence çinli motor sorun çıkarır ama ybr o kadar çıkarmaz çıkarsada bir çıkar iki çıkar ama çinli alıp hergün servise gitmektense ybr alıp başka şehirlere giderim tabi kullanmaya bağlı deviri nasıl kontrol etmene bağlı frenleme yaparken ani değil hafif hafif gazlarken yavaştan gazlamak çukurlara dikkat etmek vs vs
    cimi382 bunu beğendi.

Motosikleti
    motoran ninety
    daha yeni üye oldum yanlışlıkla oldu 3 konu açmam beceremdim sanmıştım ama açılmış konuyu kapatamıyorumda yardımcı olursan sevinirim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

cbf i tip olarak sevmiyorum hayatta almam daha çnce arkadaşımınkini kullanmıştım sevmiyorum ama güzel motor ona sözüm yok rtr yi bilmiyorum bi araştırayım..fikirleriniz için teşekkür ederim hepinize

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

rtr yi bilmiyorum biraz bahseder misiniz markası modeli falan fiyatları nedir acaba

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    ybr esd alma esed ismini çağrıştırdığı için inadına akp'liyiz diyen insanlar tarafından hor görülebilirsin
    aranel ve cimi382 bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    4190 tl + plaka masrafı + korumalar ortalama 5000 tl varsa ybr al
    2818 tl + plaka masrafı + korumalar ortalama 3500 tl varsa drift al
    Bu arada ybr o kadar sorun çıkarmaz diye bişey yok,hurafe burlar.Tamamen kullanıcıyla alakalı.Allaha şükür hergün servise gitmiyorum.Arada bir bazen zor geliyo zinciri gerdiriyorum.eski motosikletimi 6 yıl kullanıp sattım,şimdikini 1 yıldır kullanıyorum burada abartıldığı kadar dandik motorlar değil.Dandik olan kullanıcılar.Kulaktan dolma bilgi değil bunlar 15 yıllık yaşanmış tecrübe.
    ak1n ve cimi382 bunu beğendiler.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    birazdan çin savarlar gelir. aklına girer illede honda al der.ben bu tarz konulara yorum yapmaktan sıkıldım. gönlün hangisine el veriyorsa onu al.
    cimi382 bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    çinliler artık güzel motor yapıyolar. f/p leri çok yükseldi.
    yamaha honda kendini halen japon zannetsede, onlarda kocaman bir made in prc. ama yüksek kalite ve geçirgen olanından
    cimi382 bunu beğendi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sen benim motoru al, gerisini boş ver. Bu savaşı da durdur :D
    cimi382 bunu beğendi.

Motosikleti
    motoran ninety
    bunu hiç düşünmemiştim...mengu16.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

turkıs39....yazın çalışıp alacağım bu motorlardan birini ortalama biriktirebileceğim para mondiale yeticek ama üstüne pederden tamamlarsam ybr de alabilirim...ama gönlüm de mondialden yana çünkü tipi çok hoşuma gittti

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

tolga can abim sağolasın ama hiç düşünmedim senin motorun tipinde bişiler

Motosikleti
    motoran ninety
    hani bu kar mı ya cevaplar ve ankete katılan kişi bu kadar az mı ya birazda yardımcı olur musunuz daha başka fikirler yok mu

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    biraz kötü bi karsılastırma olmus. driftın ne oldugu kendı sayfasında bellı. ybr esd'ninkini bilmem ama, oturdugum bolgede esd cok yok. sankı tercıh edılmıyor gıbı. ustam da dahıl olmak uzere bıkac kısıden yenı ybr'lerın gaz yemedıgını duydum. gaz yemeyen motor motor degıldır arkadas. neyse, ben duydugumu soyluyorum ama ustam kotu dedıyse o motor kotudur. 20 senelık usta. yok ybr esdd coook guzeldır ustanı bosver sen dıyen cıkarsa bozusuruz. neyse, sana tavsıyem, CBF veya 2006-2007'ydı sanırım, YBR alman. 2.ellerinde temizleri var. bizim tamirhaneye bakımlara gelıyorlar hala, ne ybrler var tas gıbı. 0 motora tas cıkarıyor. bahsettıklerım eskı kasa ybr. cbf de zaten en rahatlarından bırı. he bu arada, Drift de ıyı ama, mondial. çinli, bakmazsan dag olur falan fılan. varsa paran alacaksın japondan. ama bısey daha eklemem gerekırse, Drift cbf ve ybrden daha hızlı ve atik.

Motosikleti
    motoran ninety
    eyvallah kardeşim sağolasın fikirlerin için...cbf hiç düşünmedim çünkü kullandım hoşuma gitmiyor...sevmiyorum...zevk meselesi işte naparsın....

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    ybr sahibiiym drift te kullandım bence paran varsa uzun kullanırım diyorsan ybr al güzel motor gerçekten yok farketmez diyorsan dirift al cb125 e de düşünebilrsin drift yerine

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Biri 10 bg
    Biri 13 bg

Biri yamaha
    Biri mondial

Cinli bi motosikletle yamahayi tokatlamak paha bicilemez

Motosikleti
    motoran ninety
    aonal abicim sağolasın cb 125 e nin tipi hoşuma gitmiyor....uzun kullanmayı düşünüyorum açıkcası....
    time_shift42 abicim haklısın çok zevkli olur aslında ama işte mondial çok masaraf çıkartır mı çok sorun oluşturur mu?? bu önemli daha çok

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)