Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 100 Superboy vs. Yuki Yıldız 100

Motovento
    REKLAM ALANI

Biliyorum herkes biraz daha koy 2.el honda veya yamaha düşün diyecek ama sadece bu iki motor arasında yorunlarınızı bekliyorum sevgiler ,saygılar..
    yildiz100 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Mondial 100 prince başlığını okursanız size yardımcı olan bilgiler bulabilirsiniz çünkü kuyruk kısmı haricinde ve arka frenin superboyda kampana fren olması dışında aynı motor olduğunu söylemek mümkün.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yıldız cub cinsi motor ve %25 daha az yakar superboya göre. Gerisi sana kalmış

arkadaşlar iş yoğunluğu nedeniyle fazla girememiştim foruma cevaplar için çok teşekkürler foruma devam

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    ben olsam kesin vitesli superboy alırdım cok güzel makina, hem fiyatıda uygun
    hem istersen ileride güç arttırımıda yapabilirsin kolaylıkla, 200 lük filan
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuan kullandığım motosiklet yuki yıldız 100 ile aynı fabrikadan çıkan kral hilal 100 modelidir gecen yıl aldım hiçbir şikayetim yok bunun yanında yakıt olarak çok ekonomik hız ve serilik yönünden 100 lük bir motora göre tatmin edici diğer motoru bilmediğimden yorum yapamıyorum ama yuki yi tavsiye ederim

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    %25 cub daha mı az yakar ? yuh. naptın boolum. sanki biri 100 biri 200cc anasını satıyım.

yuki dedigin cub omursuz bı motor. guvenılmez ona. zorlamaya gelmez salıverır kendını veya organlarını asfalta. superboy dedıgın yakısıklı arkadassa, cub'a gore daha ıyı bence. hem 5 vites. zorlanmaz. 100km hızı goruyor. cub goremez o kadarını. superboy alırsan senın ıcın en ıyısı olur. he bıde, tavsıye ıstersen honda monda tavsıye etmıcem korkma, oyle sacma ınsanlardan degılım, adam 2biin liralık motoru sorarken 5bin lirayı tavsiye edeyim.. neyse, 2bin lira butcem diyosan, kuba XCG150'ye bak. senın butun ıhtıyacını karsılar o motor. titreşimi yok delı gıbı gıdıyor. cok rahat 90ı goruyor. hanı amac burda max suratı kıyaslamak degıl. daha rhaat gıdıyor motor. yıne sacma sapan ınsanlara denk gelmıyım dıye soyluyorum bunu. kuba'nın xcg'sine bi bak. 2150lira fiyatı var. bence bu butceye bu motordan baska alınacak bır motor yok.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

bugün yuki yıldızı deneme imkanım oldu fena değildi ama superboyu deneyemedim henüz bakalım onuda deneyince göreceğiz farkları

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar,
    Kullanamta olduğum motosılet yukı yıldızın kral hilal 100 modeli ugrgnr sanırım hiç denememiş ve firmayı arastırmamış Yukı turkıyedekı sadece motosıklet alanında değil iş, makınaları, atv dikiş makınaları, ağır sanayi makınaları ve tarım makınaları konusunda calısan koklu bir firma. Ayrıca Şunu söyliyeyim 100 luk cuplar hakkında ön yargılı olmamak lazım. Hız konusundada zaten 100 luk motosıkletten fazlasını bekleyemessın ama sahsen ben düz yolda normal olarak 100 goruyorum. 2 kez 60 km hızla gıderken 4 den 1 e attım yanlışlıkla vıtesı hiçbir sıkıntı olmadı. Sayet denıldıgı gıbı dayanıksız zorlamaya gelmeyen bır motosıklet olsaydı ıc organlarını asfalta sacardı ama boyle bırsey olmadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)