Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 150 rn-asya 125 t-jınlun cıty fun..hangisini önerirsiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    bulut gülen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun city fun
    arkadaşlar bunları kullanan ya da bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim..almayı düşündüğümüz markalar ve modeller ama kararsız kaldık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yasar

bence asya 150 t 1 al mondial 150 zat la ozellıklerı hemen hemen aynı ve arasında800 ytl fark var karar senın

150 zat daha iyi bence asya nın servis sorunu var mondial'in daha çok servisi var

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Selam arkadaşım.

İlk önce şunu söyleyim Mondail 150 RN benim bildiğime göre henüz gelmedi. Bende onu bekliyordum ama Mondial onun yerine 125 ZN'yi getirdi.

Kıyaslama yaptığın motorlarla birebir aynı sayılır. Sitesinde bilgi yok. Fiyatı 1.450 baya güzel bir alet. Ben ve bir çok arkadşım kullanıyoruz. Bu sitede 125 ZN diye topiğimiz var. Motor bir defa (diğerlerini bilemem) baya sağlam.

Nereden biliyorum çünkü bu sabah bir otobüs bana soldan çarptı. 5 metre kadar ben ve motor sürüklendik. Kalıcı olabilecek hiç bir hasar yok. Şoku atlatınca çalıştırdım devam ettim. Sadece sol ayna çatladı ki şükür yani öyle bir kazada olsun o kadar. Bir kaç tane çizik filan.

Çekişi mükemmel. 80 km çok çabuk hızlanıyor. 120 yapan var. Sadece tek kusuru manevra kabiliyeti kötü. Virajlarda filan pek güvenli değil ama sen zaten 100 km hızlada gitmeyeceğine göre çok negatif bir özelliği yok. Güzel, kullanışlı ve tam bir gezinti motoru.

edit- soldan çarpmıştı ve sol ayna kırıldı nedendir alamadım sağ yazmışım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler