Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar mondial 125 kt hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Korhanx9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125 kt yi alalı 5 ay oldu sadece 60 milyonluk bi masrafı oldu diğer arkadaşların bu motor hakkında bir bilgisi varsa merak ediyorum başka bi masraf çıkartırmı acaba bir defa yolda kaldım çünkü daha başıma ne gelicek bileyim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorum 6500 km de sadece 1000 ve 4000 bakımlarını yaptırdım. bizler mt.izmir gurubu olarak yağmur hariç hemen hemen her hafta sonu izmir çevrelerine gezi yaparız, son olarak sanırım okumuşundur, çanakkaleye gittik,
    arkamda artçım, çadırımız, uyku tulumu ve sırt çantası 80-100 km rahat yapabildim ve tam tamına 750 km yol,sadece 40 ytl.lik benzinle ve hiç bir sorun yaşamadım ve her gün işime gidip geliyorum. kısaca katır gibi ama tabiki bende temiz bakıyorum.
    sevgilerle,

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    bende bu motoru merak ediyorum kullananlar bilgi verirse sevinirim

NIGHTCORE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ciddi arkadaşlar bilgi verirseniz çok iyi olur !
    ๑۩۞۩๑ NIGH†CORE™ ๑۩۞۩๑ Yusuf™ ๑۩۞۩๑ 150hs ๑۩۞۩๑

McA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vitello Life 80
    Sadece hız gostergesinin belli bir suratten sonra biraz saçmaladıgını ve camurluğun catladıgını duydum. Ve de kısmen yaşıyorum. Çamurlugu garantiden bekliyorum, devir saatim biraz tutarsızmış onu da garantiden değiştirecekler.. Hiç yolda kalmadım yaklaşık 7000kmdeyim. Her gun Gemlik-Bursa-Donus:aynı =) guzergahındayım. Kesinlikle sehir içinde artçım olur. Deri cantalar, su "ride to live - live to ride" elcikler takılı.. Markaları iptal ettim. Egzos delik. Sesi gayet guzel. Ben de katır gibi kullanıyorum buna ragmen gayet mutluyuz. Yakıt sarfiyatıyla ilgili birşey soyleyemiyorum, çok karışık duzendeyim malum. Yanıltmak istemem. Surusu bana gore çok rahat. Biraz bakım ve dikkatli kullanım ile uzun sure gidip sorun yaratmayacak bir makineye benziyor.
    -McA-

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler