Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce hangi 250 cclik naked ?

Katılımcı sayısı
44. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ST KANUNI GT 250 COMET

9 20.45%
  • SYM WOLF 250

10 22.73%
  • SUZUKI INAZUMA

25 56.82%

ST GT250 COMET , SYM WOLF 250 , SUZUKI INAZUMA

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT07
    Selam arkadaşlar öncelikle eğer bu konu daha önce açıldıysa özür dilerim ben forumda göremedim.Şimdi kışa doğru 250 cc lik bir naked alma niyetim var aksilik çıkmazsa 0 düşünüyorum.Aklımda yukarıda yazdığım 3 naked var Inazuma daha gelmediği için inceleme fırsatım olmadı.Wolf a dün gidip baktım malzemesinin kalitesi ve tipi hoşuma gitti sürme fırsatım olmadı ancak üzerine oturdum rahat bir duruşu vardı.Gittiğim bayii aynı zamanda suzuki bayisiydi.Inazuma hakkında bilgi aldım biraz fiyatları şu anda sym wolf ile aynı.Ancak ınazuma şu anda ellerinde yok gelicek partininde tümü satılmış durumda.Tabi daha piyasaya sürülmemiş bir motor hakkında yorum yapılması zor...Gt 250 comet i fuarda inceledim.Yıllardır piyasada olduğu için kendini kanıtlamış bir motor sanırsam.Kalite olarak sym daha iyi gibiydi ama ikisinide kullanmadığım için yorum yapamıyorum.Bu üç motor arasında kullanan arkadaşlar varsa iyi kötü yönleri hakkında bilgi verirlerse sevinirim.Hem bana hem benim gibi naked sınıfında kararsız olanlara yardımı dokunur.Şimdiden teşekkürler.Saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Comet'in yeni kasasını hiç görmedim.Sym yi fuarda inceledim yandaki gri plastikleri haric süper bir makina.İğildim içerisine baktım.Motor bloğunu falan tırnaklarımla çizmeye çalıştım çizilmedi.Şimdi sorcaksınız delimisin oğlum sen diye.Bende cevap vericem abi işte çizilirse dandik çiziklmez ise kalite gibisinden zihniyet işte.Parçalar çok güzel oturuyor birbirine hiç eksik yok.Ben çok sevdim sırf o motor yüzünden 2 gün gittim fuara üzerinde 1 saat oturdum standakilerle tanıştım falan çok güzel motordu ya.İnşallah banada nasip olur.Bu arada kanuni'nin sitesinde gördüm şimdi hyosung gv 250 8400 e düşürmüşler ve 36 ay taksit yazmışlar.Eğer vade farkı olmaz ise almayı düşünüyorum.Bayide pazarlık yapıcak eğer comet i yakın fiyat yaparlarsa onu alırız.İçimde garip mutluluk var yanlış cümle İllaki kurmuşumdur affedin beni.Ha %80 alamıcaz ama işte o %20 bile adamı çook mutlu ediyor.
    Sür gari

Motosikleti
    MT07
    Emodog inşallah gönlünden geçen motoru alırsın

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı StiF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emodog inşallah gönlünden geçen motoru alırsın
    İNAŞALLAH aslında şimdi düşündüm 8400 de çok abi ya.Düşündüm şimdi 8400 ü yan yana çok büyük para.Elim ayağım titrer onu verirken .Bu arada yardımcı olurmu bilmiyorum ama suzuki inazuma'nın youtube'a videoları düşmüş.Son hız videolarını izledimde 150 son gibi görünüyor.Sym ile aynı gidiyor gibi.Tabi ölçmedim izlediğim kadarı ile.Hyoyu zaten konuşmuyoruz adamlar yapmış...Aslında 2.el 5500 e 6000 e cometler var ama içi nasıl bilemiyoruz :(
    Sür gari

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    suzuki..................................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gelirse inzuma, gelmezse sym.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    suzuki > sym > hyosung

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Suzuki diyorum.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    artık ybr bilmem ne motor kıyaslamaları yerini bırakacak bu saatten sonra inazumayla mondial daestro kıyaslamaları gelirse hiç şaşırmam ....SUZUKİ
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    MT07
    Off şu inazuma gelsede incelesek iyice ya.Fiyatları birbirine yakın olursa inazuma alır başını gider diğer markalar aynı klastaki motorlarını satamazlar bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler