Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

RKS Titanic 200 İlk 1000 km sonrasında Genel İnceleme - foto ve videolu

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Standart çin işi dandikliğinde bir motor işte. Çok abartmaya gerek yok.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    denemeden bok atanlar sürüsüne bir tane daha yolluyoruuz veee gitti

+1 lycantrophic

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    makseli arkadaşım buranın form ortamı olduğunu unutma. Sanal alem. Kafanın tası atsada beni ırgalamaz. En fazla ban yersin. Evet benim gözümde 5 para etmez. Sen istersen altın sıfatına sok. Gelelim 5 bin lira işine. Yukarda dedinki kedi ulaşamayacağı ciyere...... Bende dedimki, ben bu ciğere istersem 5 dk da ulaşırım. Ben iftira değil, gerçekleri yazarım. Beni tehtitlede eline hiç bişey geçmez, tın yani. Sol tarafım.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    senin kaç zamanda ulaşacağın da tın

he işte sanal alem. herkes istediğini yapabiliyosa yazdıklarıma alınmııcan.

madem senin için önemli değil, yazma.

dışarı çık, gez dolan, temiz hava çiçekler böcekler felan iyi yani.

yorma o güzel kafanı ve klavyeni eskitme. işe yarar belki daha. başka motorlara bok atarsın felan.

ban yemişim yememişim sanane, sen bak keyfine.

"Ben iftira değil, gerçekleri yazarım" lafınıda münasip yerine gönderiyorum. niye diicen,

ne fabrikayı aradın, nede motoru açıp baktırabilmişsindir öğlenden beridir. ergen muhabbetlerini bırak.

madem hoşlanmadın motordan, hoşuma gitmedi de, çık git. hatta defol, artık orasını sen bilin

ben alıp kullandığım motor hakkında yazma çizme hakkım var ama kullanmayanların bok atmaya hakkı yok

şimdi nasıl istersen öyle gidebilirsin

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Ne rahat yazıp çiziyorsunuz birader.. Biraz sakin olun yahu.. Sonuçta kendi ürettiğiniz bir motor değil bu satın alınan bir mal. Ve bu kadar tatışmanın birbiriniz kırmanın sinirleri germenin anlamı yok.. Dışlarıdan bakınca hem üzülüyorum hem bir mana veremiyorum. RKS iyi veya kötü ama bu kadarda sert olmayın..
    makseli ve search16 bunu beğendiler.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Adam sanki size motoru actim baktim diyo.Diger baslikta ne yaziyo ''seramik ozellikli imis'' yazmiyo mu.adamda elindeki bilgiyi yazmis siz neyin derdindesiniz kimseye bisey ispatlamaya calismiyo

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    yazmayım diyom ama insan evladı rahat durmuyo.

normal de bu kadar sinir yapmam ama neyse

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Üffff hepi topu 13-15 beygir commuter motor, seramik alaşımlı olsa ne olur olmasa ne olur.
    makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üffff hepi topu 13-15 beygir commuter motor, seramik alaşımlı olsa ne olur olmasa ne olur.
    he işte. arkadaş bi taktı ki sorma gitsin.

o değil beni sinirlendiren iftira atması.

neyse iyi kandiller arkadaşlar...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaş ne iftirası!? 18 hp diyen sensin, seramik silindir diyen sensin. Ben gerçekleri yazıp böyle değil deyincemi iftira atmış oluyorum? Gerçekleri sen yazda öğrenelim. Kaç hp? Seramikmi değilmi? 18 hp deyipte milleti kandırma. Kandiliniz mübarek olsun.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denemeden bok atanlar sürüsüne bir tane daha yolluyoruuz veee gitti

+1 lycantrophic
    Millete rahat mı batıyor deneyip baksın? Titreşim istesem gider masaj koltuğuna otururum. Doğru dürüst bir motosikletin nasıl olması gerektiğini bilmeyenlere böyle çan çin çon makineler dünya güzeli gibi gözükebilir ama hepsi aynı halt konfor performans işçilik bakımından. Kendin de demişsin bu da farklı değil sonuçta titreşimse titreşim dandik işçilik kötü malzeme kalitesi, şüphe götürür performans, var mı saymadığım bişey? Yok çinliler düzgün bir motosiklet yapar da benim ömrüm vefa eder de orası kabul.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millete rahat mı batıyor deneyip baksın? Titreşim istesem gider masaj koltuğuna otururum. Doğru dürüst bir motosikletin nasıl olması gerektiğini bilmeyenlere böyle çan çin çon makineler dünya güzeli gibi gözükebilir ama hepsi aynı halt konfor performans işçilik bakımından. Kendin de demişsin bu da farklı değil sonuçta titreşimse titreşim dandik işçilik kötü malzeme kalitesi, şüphe götürür performans, var mı saymadığım bişey? Yok çinliler düzgün bir motosiklet yapar da benim ömrüm vefa eder de orası kabul.
    + 10 karakter

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titanı satıp üstüne para ekleyip titanik alam bari dedik, yıkanınca boyası atıyomuş, tekleyip istop ediyomuş, ibreler, kadran bozuluyomuş vs vs. Soğumam için iyi sebepler. Bana sorunsuz motor lazım.
    kusura bakma ama böyle kulaktan dolma bilgilerle adamın motorunu kötülemen doğru bir davranış değil,yanlışmıyım ?
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    seyhan 150 alın sorunlarınızdan kurtulunnn böbreklerimde taş vardı artık yok motorumu seviyorum gerisi yalan,çinlilerle aşk bi başkaymış geceniz mübarek olsun
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ama böyle kulaktan dolma bilgilerle adamın motorunu kötülemen doğru bir davranış değil,yanlışmıyım ?
    başkaları söyleseydi inanmazdım ama TEKTEKER RAMÇO ramazan arkadaşım yazmış bunları. Ramazana kefilim. Dürüst adamdır. Yalan söylemez. Bide kötüleme demeyelim şuna, gerçekleri ortaya çıkarma diyelim. Seramik silindirmiş, 18 hp miş. Geçecek bikere bunları, millete gerçekleri yansıtacak. Kandırmacanın alemi yok. Yanlışmıyım?

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seyhan 150 alın sorunlarınızdan kurtulunnn böbreklerimde taş vardı artık yok motorumu seviyorum gerisi yalan,çinlilerle aşk bi başkaymış geceniz mübarek olsun
    Böbrek taşı sorununuz varsa mondial kt 125 liderdir bu konuda Direk böbreklerinizle beraber çıkarır taşı :D
    blt_59 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böbrek taşı sorununuz varsa mondial kt 125 liderdir bu konuda Direk böbreklerinizle beraber çıkarır taşı :D
    .

Motosikleti
    Mondial Sentör 150
    bende motor hakkında amma bilgiler gelmiş diye merakla okumaya başladım,
    ya boş yere birbirinizi kırmayın arkadaşlar, hani motorsiklet kardeşliği,
    yani böyle durumlarda bir taraftan biri alttan alıp ortamı yumuşatmalı.sonra karşı taraf zaten hatasını anlar.
    biz motorsiklet muhabbetine gelelim.
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar motoru kendi sitesinden inceledim. Rks 200 13.1 hp. Yani 16-17-18 değil. Seramik işine gelelim. Sadece kısa etek pistonda var seramik. Segman ve gömlekte yok. %100 gerçek bilgiler bunlardır kendi sitesine göre. Sevgiler.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Eğer rks 13.1 hp ise alıncak motor değilmiş. 14.9 hp arora tiger 200 3.000tl civarı bu 13.1 hp 5.500 civarı. Rks biraz daha kaliteli olabilir fakat o parayı haketmesi için biraz daha güçlü olması lazım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)