Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni 250c,jinlun 250,keeway landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    arayış içindeyim
    selam dostlar aranıza bugün katıldım 13 yaşından beri kullandığım peugeot panterimi(belki bilirsiniz şu pedallılardan)emekliye ayırdım ve en geç 15 gün içinde bu üç motordan birisini almayı planlıyorum.tecrübeli arkadaşlaradan yardım bekliyorum.biliyorum keeway hakkında kimsenin tecrübesi yok.yinede fikir ve yardımlarınızı bekliyorum.sizce hangisi ve neden???
    teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Land Cruiser
    Keeway Landcruiser kullanıyorum. Bir arkadaşımın Kanuni'si var. Jinlun yakından görmedim. Kanuni ve Land Cruiser kıyaslaması konusunda tek söyleyebileceğim zevk meselesi farkıdır.
    Ride the wild wind

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    valla hepsi aynı hangisini beğeniyorsan al geç
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bence kesinlikle en iyisi land cruiser.diğerleri başını çok ağrıtır.motorun durumundan vibrasyona kadar her anlamda land cruiser üçü arasında açık arayla birinci gelir.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    bu junlin 250 3 motor içinde tavsiye ettigim motor sispansiyonları biraz sert ama taş gibi motor çok güçlü birde devriyajı cabuk sıyırıyo gerçi zorluyo kardeşim ondan ama çok memnun canta vs. çok şey takıldı ama elimde bu foto var

bunuda bi arkadaşım aldı ama pek memnun degil vibrasyonu aşırı 150cc dezavantaj

buda benim kuculi bizim biraderin fotosu dolu adam fotojenik

ben kanuniyi pek inceliyemedim ama bu 2 sini bilirim junlin çok kalıblı ve cin malı gibi durmuyo işte ufak tefek sorunlar oluyo ama bunlar cin mallarında normal

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bu motorlara . yumuşak davranacaksın . hondaya . yamaha ya davrandığın gibi davranma . bizler gibi 15000 -30000 arası km de ol
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    landcruiser da iki silindirli v motor var ve titreşim jinlun ve tiger'a göre çok çok azdır.ayrıca arka freninin disk olması da kesinlikle ekstra avantajdır.tek silindirli motorda motordan çok sürüş bazında ilk akla gelen titreşimdir.ve cidden konfor açısından önemli bir konudur.tiger alıpta pişman olmayan ben bir arkadaş görmedim çevremde.jinlun hakkında çok fazla yorum yapamam ama her durumda cruiser daha iyidir diye düşünüyorum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    hiç tartışmaya gerek bile yok tabiki landcruizer , diğerlerinden farklı çünkü v motor
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam herkez fikirlerini söylemişte başlık 2006 mart ayında açılmış Açan kişide 2 yıl sonra bakıcağınıda sanmıyorum
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Land cruıser için bir yum yapamayacağım ama kanunı ve junlın için bir kaç şey söyleyebilirim.
    arkadaşlarında dediği gibi temiz kullanır ve nazik davranırsan seni çok uzun yıllar götürecektir buarada vibrasyon konusunda ufak tefek bazı şeyler yapman gerekecektir .
    neyaparsan yap bir faydası yok diyenlere aldırma ,ben yaptım ve vibrasyon hemehemen %50 azaldı ve 20,000 km yi geçmeme rağmen maşallah halen sorunsuz

harbidende doğru boşana hortlastmış olduk :D:D
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    Land Cruiser
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam herkez fikirlerini söylemişte başlık 2006 mart ayında açılmış Açan kişide 2 yıl sonra bakıcağınıda sanmıyorum
    Ya bakarsa
    Ride the wild wind

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    2006 'da Land Cruiser var mıydı? :S

Motosikleti
    Artık Yok...
    v motor hangisiyse onu al v motorda vibrasyon çalışma prensipi açısından az olur pistonlar paralel olduğu için..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler