Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 mh drift, mondial 150 mr vulture, asya swift 150 cc ya da kanuni 150 cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL MH 125 DRİFT
    Değerli motosiklet.net ailesi ben siteye yeni üye oldum ve inşallahta kalıcı olmak istiyorum...sizlerin engin ve değerli tecrübelerinizden yardım almak istiyorum...Öncelikle bir motosiklet almayı düşünüyorum bu yaz ve daha ne alacağıma karar veremedim henüz..tabii birde işin maddi boyutu var....benim düşündüğüm motosikletler mondial 125 mh drift , mondial 150 mr vulture , asya swift 150 cc yada kanuni 150 cc seyhan modelleri.....fiyat olarak en uygun olanı asya modeli ama sağlamlık ve kalite olarak ise hangisi daha iyidir bilemem tabiki...birde ben motosiklet kullanmaya yeni başlayacak olan birisiyim aynı zamanda yani acemiyim bu yüzden sizin değerli ve iyi niyetli yönlendirmelerininzi bekliyorum....beni bu konularda aydınlatabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar...hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum....teşekkürler şimdiden...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Ehliyetini al korumalıklarını al gidebilirsen sürüş eğitimlerine git gidemezsende trafiğe kapalı alanda alıştırma yap kontra yap bişeyler yap işte mondial mcx alabiliyorsan güzel motordur ondan veyada cbf150 ybr125 apache rtr gibi modellere göz gezdirebilirsin
    bu kawasaki bir başka dostummm

KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    aramıza hoş geldin.motor seçimi yaparken çoğunluğumuz önce fıyat yönünden cazip olmasına bakarız.sonra şekline şemaline.bence sen öncelikle sana servis yönünden sorun olmayacak modellere bak derim ayrıca asya kullanan arkadaslarımın servis parça yönünden yakınmalarına şahit oluyorum.gene de daha bilgili arkadaşlar seni yönlendirecektir.

Motosikleti
    MONDİAL MH 125 DRİFT
    bilgiler için teşekkür ederim arkadaşım sağolasın...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    siteye kalıcı üye olmakta ne var motorlu motorsuz herdaim burda ol
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    MONDİAL MH 125 DRİFT
    sağolun arkadaşlar...inşallah her daim kalıcı oluruz....

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben salcano wolf 125'i de listeye ekle derim. Fiyatı da uygun. Rahatsız etmez. ben bir senedir biniyorum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
    __To Be Or NoT tO be__

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sym xs125 de var onuda inceleyebilirsin (kore malı) servis ve yedek parçada pek bi sıkıntısı yoktur

Aysa servis konusunda sıkıntılı ve motosikletlerininde çok sağlam olduğunu söyleyemem.

Kanuni seyhan parasına göre güzel motor ama ufak tefek sorunları bi süre sonra can sıkabilir

Saydıklarında en mantıklısı mh drift

Ancak bütçen yetiyorsa tvs apache yada ybr 125 bakmanı öneririm 2.elde hem değer kaybetmez hemde senin ve benim bahsetmiş olduğum çinli motosikletlerden daha iyidir servis yedek parçada da rahat edersin ayrıca yakıt tüketimleride yine çinlilere göre bi parça daha iyidir

Tabii bu kararı vermeden önce ehliyetini al. Kaskını montunu güzelce giyin sonra karar verip bi bayii nin yolunu tutarsın
    sevdayelleri bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL MH 125 DRİFT
    verdiğin bilgiler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar...sağolun...ama ilk gördüğüm andan beridir mh drift aklımı başımdan aldı diyebilirim valla...bilemiyorum ama boy konusu canımı sıkıyor sadece boyum 1.85 ve drift'in sele yüksekliği biraz alçak diyorlar...sizce üzerinde seyahat edersem biraz komik ve gülünç mü görünürüm sizce?

Alıntı sevdayelleri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verdiğin bilgiler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar...sağolun...ama ilk gördüğüm andan beridir mh drift aklımı başımdan aldı diyebilirim valla...bilemiyorum ama boy konusu canımı sıkıyor sadece boyum 1.85 ve drift'in sele yüksekliği biraz alçak diyorlar...sizce üzerinde seyahat edersem biraz komik ve gülünç mü görünürüm sizce?
    Hocam bayii e gidip deneyin biz burdan ne söylesek yanıltır. Ancak eğer drift olmazsa mcx e de bakın derim mh a göre daha kalıplıdır

Motosikleti
    MONDİAL MH 125 DRİFT
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bayii e gidip deneyin biz burdan ne söylesek yanıltır. Ancak eğer drift olmazsa mcx e de bakın derim mh a göre daha kalıplıdır
    eyvallah kardeşim sağolasın...bu arada avatarının çalıyorum çok hoşuma gitti valla..

Alıntı sevdayelleri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeşim sağolasın...bu arada avatarının çalıyorum çok hoşuma gitti valla..
    çalın hocam helali hoş olsun hatta kendi avatarınız olarak da kullanabilirsiniz
    sevdayelleri bunu beğendi.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşlar bu yaz bende motor alıcam bisi sorucam simdi 0 çinli alsam 2500e 3bin tl ye fln gelcek onun yerine 2.el bi ybr veya tvs apache mi alsam yoksa 0 çinlimi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)