Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Burgman 200'den Honda CBR250'ra

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Öncelikle merhabalar arkadaşlar 1-1,5 aydır Burgman 200 kullanmaktayım ilk motorumdu allaha şükür kazasız belasız sakin sakin her gün geziye gidermişcesine 40km yol yapıyorum halimden memnunum fakat Sport modeller ve Racing'ler hiç tarzım olmadığı halde öylesine motorcu bir arkadaşımın CBR'ını kullanmamla işler değişti o ne güzel bir sürüştür o ne hafif seni dinleyen bir motordur şaşırdım kaldımsonuç olarak 2. motor olarak hem görüntüsü mükemmel hemde vitesli daha iyi bir motor almak nasıl olur birde SAKIN VE SAKIN KAWASAKİ NİNJA ÖNERMEYİNİZ hız için değil zevk için kullanmaktayım motoru. Son olarakta neredeyse aynı motorun 2.elinin 125cc'si var bu beni tatmin edermi eğer 125 cc daha mantıklı bir seçimse arada dağlar kadar fark yoksa düşünebilirim. Teşekkürler yardımlar için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaşlar saat geç ama erken saatte açtim yardimci olsaydiniz valla cok makbule geçerdi neyse yarina artik iyi geceler forum ahalisi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar saat geç ama erken saatte açtim yardimci olsaydiniz valla cok makbule geçerdi neyse yarina artik iyi geceler forum ahalisi.
    Arkadaşınızın CBR ını kullandığınıza ve daha öncede motor kullandığınıza göre boşuna 125cc almanıza gerek yok.Kullanış olarak eşittir.CBR 250 ile çok iyi bi şekilde vitesli motora başlayabilirsiniz.Tabi görüntü olarakta birbirlerine çok yakın motorlar cbr 125 ile.Boşuna para vermem cbr 125 alırım diyosanız sehiriçinde yine çok zevk alarak kullanabilirsiniz ama boş yolu görüp gaz açmaya çalıştığınızda 250 liği ararsınız Bide uzun boylu ve kilolu biriyseniz eziyet olur.Zaten 200 burgman kullanmışsınız.Bu yüzden 125liğini önermem.CBR 250 kendi sınıfında sürüş pozisyonu olarakta çok rahat.Şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Cbr 250 R iyi bir secim olur.Hem gücü tatmin eder hem rahat hem az yakar.Bir cok yönden tatmin edecek bir motordur.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Valla bunu sormamdaki sebep 1.80im 65-70 arasi kiloyum gaz acayim gibi derdim inanin yok kasa boyutlari zaten ayni oyuzden bana 12cc daha cazip geliyor zaten bor arac 110 km hiz yapiyorsa otoban ve doger butun yollar icin idealdir birde 125cc dememin sebebide eski kasasindaki fiyatin cok cok makul olmasi asagidaki linkini verdigim motor benim duşunceme gore yatar ama tabiiki genede dusunceler var insanin aklinda.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68221659/detay

Birde rahatligi konusunda iki kelam etmek isterim ss ve racing tarzi motorlara hic ilgim olmadigi halde bir ss motor beni benden almayi başarabiliyorsa ozellikle rahatlik bakimindan benim gozumde honda bu işi yalamiş yutmuştur beni en cok cezbeden zaten buydu ikinciside o tasarimin arada kalmisligi ve bunu iyi kullanmalari cok iyi tam anlamiyla sport touringle super sport arasi tourong rahatligi ama ss hazzi mukemmel harmanlanmiş burgman aşkimi bitirdi daha ne olsun. Ninja konusuna gelirsek inanilmaz hayranlari var ama yedek parcasi pahali teknik servis yetersiz sadece ve sadece 10km daha fazla goruyor diye Ninja bana ilginc bir tercih gibi geliyor suan baya bir düşman edindim ama maalesef oyle kanimca mutlaka artilari vardir ikisinide kullandim ama tasarim servis Rahatlik bakimindan cbr serisi fersah fersah onde bence birde 250cc almayi dusunen bir insan neden 10km hizli gotmek yada devirlenmesinin fazla olusuna taksin onuda cozemiyorum motor zevk isidir arkadas bir zevki kisa sure yasayipmi olmek onemli 50 sene yasayipmi olmek onemli insanlari anlamiyorum bu arada bu yazdiklarimi eski kafali ya bu diyedegerlendirenler mutlaka olacaktir ama yaşim 19 belirtmek isterim...

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Eğer para konusu sorun olmayacaksa 2012 model 0 bir Cbr 125 de iyi olur.Ömrü bitene kadar kullanırsın.125 cc ler arasında cok iyi bir makina.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Para pek sorun degil zaten her aldiginiz motor ucretini 1 senede cikariyor otopark ve benzin tasarrufu sayesinde. Pazar honda bayiisindeydim 0'i gelmiyor gibi bişey duydum yanlilta olabilir bilemem.

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    2012 modeller gelmeye baslamistir yavas yavas.Nisan gibi yeteri kadar getirirler sanıyorum.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Teşekkürler Tahir abi büyük ihtimal yaş olarak farkimiz var.

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    ne kadar hızı sevmesende elinin altında güç olması iyidir,ani hızlanmalarda faydasını zamanla anlarsın.zaten arasında fazla fıyat farkıda yok.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler bugün okul çıkışı kapora işlemini hallettikten sonra biraz kullanma fırsatı buldum motoru Gaziosmanapaşa Honda sağolsun inanılmaz ilgililer ve satış elemanlarının dahi sıkı motorcu olmalarının çok çok yardımı var önceden de bahsettiğim gibi çok rahat motor fakat belimde problem olduğundan bellik kullanmadan bşndim maalesef bugün belim ağrıdan kulağımdan aktı şuan buda kulagıma küpe olsun onun dışında scooter'dan böyle bir motora geçmiş olmak beklediğim kadar zorluk çıkarmadı hatta şuan kendime keşke 125cclik bir vitesliyle başlasaydım diyorum çünkü ayaktan kavradığınız için hakimiyet üst düzeyde ben şahsen kendimi 60-70'li hızlarda scooter'da ayakta gidiyormuş gibi hissediyordum ama ayaktan sarılmalı gerçek motorlar cidden o hissi ortadan kaldırıyor sonuç olarak iş artık emniyete kaldı hayırlısı olsun tekrardan teşekkürler yardımlarınız için.
    Alacak olanlara tek tavsiyem burada cidden istediğiniz kadar sorun aklı selim bir insansanız bir motorun üztüne bindiğiniz zaman kullanıp kullanamayacağınızı gerçekten hissediyorsunuz aldığım motorda 250cc'liktir ek bir bilgi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    125 motor artık çocuk motoru heleki 200 motordan inip 125 motora binmek çok abest kaçar
    250 olanını al
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    250cc aldım zaten kardeş belirttim mesajın sonunda elinde sonunda dediğiniz gibi cc arttırımına gidicem zaten en azından biraz daha uzun sürsün kullanmam birde simsiyah mont ve kask istiyorum motora uyumlu kask 250'yi geçmezse montta 350'yi geçmezse sevinirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

aslında iki tane model var kafamda kask LS2 ff369 delta black matte mont ise revit tarmac black esas onemli konu güzenlik montun güvenliği nasıldır belliği varmı yokmu yazarsanız sevinirim ayrınyılı bilgi bulamadım internet ortamında.

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    yahu ben motoru alirken hondanin cbr 250 si honda fabrikasinin sol tarafinda proje asamasindaydi ayriyeten burda honda cbr 250 cc getirmiyor kawasaki aldik diye suclu mu olduk simdi boyle avrupa birligi istemiyoz biz ozamanniyni noluyodu ozamanniyni noluyodu..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)