Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondial 125 MH Driftmi yoksa Honda cb125emi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam dostlar sizce Mondial 125 MH Driftmi yoksa Honda cb125e mi? Motoru sıfır alacam orası kesin.honda biraz daha pahalı ama sizce değermi yoksa gerek yokmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    bence kesinlikle honda.daha da düşünme....
    birGarip..

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Sonucta honda. Sikinti yasamazsin diye dusunuyorum.
    16 BH 631

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    daha öncede böyle bi başlık açmıştın sanırım bence ikiside değil
    Mustafa Kemal Atatürk

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha öncede böyle bi başlık açmıştın sanırım bence ikiside değil
    ya abicim gidiyorum cb kullananların sayfasını oluyorum hondayi alıp alıp yere vuruyorlar burada böyle soruyorum honda diyorlar şaşırdım kaldım valla.aynı konuyuda ikinci açıtıgim doğrudur kusura bakmayın dediğim gibi şaşırdım kaldım.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaş sen git önce 2 sini de bayide incele neleri var neleri yok tek tek yaz hangisinde eksik parça varsa onu alma neden eksik parçalı motor alacaksın ki...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    haha :D öyledir burası lakin ben hondadan başka motor almadım öyleyken bu motor hondanın aç gözlülüğü için 3.dünya ülkesi motoru

senin kötü motora binmeni istemem fiyatı 2.500 tl olsa al derdim ancak o fiyata göre çok para gidip ybr symnın 125 filan dolu motor varken bu motor hak etceni düşünmem
    hiç bi özelliği yok hondayı tanıyamaz oldum sankim honda değilde kanuni motoru gibi bu
    Mustafa Kemal Atatürk

Sonucta Honda

Bu cumleden nefret ediyorum arkadas
    Halil Karamanoğlu, EverHarD* ve ferad bunu beğendiler.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    honda itibarını yitiriyor yavaş yavaş ama ben drift alırdım cb125 platinli
    EverHarD* bunu beğendi.

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş sen git önce 2 sini de bayide incele neleri var neleri yok tek tek yaz hangisinde eksik parça varsa onu alma neden eksik parçalı motor alacaksın ki...
    ohoo hondadaki eksikleri say say bitmez platinlimi dersin...devir saatimi dersin titanin bakmasımi dersin.dersin allah dersin ama sorun şu ki adı honda

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    bide Honda konfora önem verir diye düşünüyorum ikisinide kullanmadım ama

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    tamam sen hondaya öyle diyorsun..git diğerini al..1 sene sonra tekrar bu konuyu oku ne düşüneceksin tahmin edebiliyorum..4000 olcak deniyor cb125 e ..işte o zmn alırsın.neden ..kıymete biner
    birGarip..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    CB125E platinliymiş, platin meme yaparsa ergen gençler platini eline alıp meme elledim diye sevinir artık
    EverHarD* bunu beğendi.

Kardeş paran çok sa al honda yi bende drift var ben gayet memnunum güzel seri motor adam gibi binersen hiç bisi olmaz parça sorunu da yok motoru da güzel yapmışlar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı m.akblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohoo hondadaki eksikleri say say bitmez platinlimi dersin...devir saatimi dersin titanin bakmasımi dersin.dersin allah dersin ama sorun şu ki adı honda
    eğer bu kadar eksik varken gene de vatandaş gidip honda alıyorsa bu millete bu az bile ben hondanın yerinde olsam lastiksiz motor yollarım türkiye ye nede olsa alacak olan çok değil mi?
    çünkü honda
    DarkSeleCT93 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Hemen alıp satacaksan Honda al kampanya fiyatı bitince kolaylıkla satabilirsin sonuçta Honda..
    Eğer uzun süre gibi bir zamanda süreceksen eğer Mondial 125 MH Drift al derim iyi performansda alabilirsin.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Uzun Süreli kullanacaksan ve güç istiyorsan devir li kullanmak istiyorsan mh rift
    Sado

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya abicim gidiyorum cb kullananların sayfasını oluyorum hondayi alıp alıp yere vuruyorlar burada böyle soruyorum honda diyorlar şaşırdım kaldım valla.aynı konuyuda ikinci açıtıgim doğrudur kusura bakmayın dediğim gibi şaşırdım kaldım.
    Burda eşşeğin üzerine honda yazsan alacak adam çok da ondan

Mh drift in cidden çok sağlam olduğunu duymuştum ama daha yakından incelemek nasip olmadı

Cb 125 ise tonla eksin özellik ve en son ki pilatinli ateşleme sistemini duydukdan sonra okadar parayı dilenciye vermenin bile çok daha hayırlı olacağını düşünmekteyim

bence eğer 3900 civarına çıkabilirsen düşünmeden tvs apache alabilirsin

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dikkat edersen yerden yere vuranların hiçbiri CB125 kullanıcısı değil. Ayrıca platinli olduğu iddasına da en son Eralp Bey "platinli motor mu kaldı ?" şeklinde bir cevap atmıştı. Bunun yanında her iki motoru da fuarda bizzat inceledim. MH125 malzeme kalitesi olarak CB125'in yanına yaklaşamaz. Bir ara benim de aklımda olan bir motordu ama CB125 ile karşılaştırınca sildim. Yalnız, MH'ın performansı daha iyi olabilir .

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat edersen yerden yere vuranların hiçbiri CB125 kullanıcısı değil. Ayrıca platinli olduğu iddasına da en son Eralp Bey "platinli motor mu kaldı ?" şeklinde bir cevap atmıştı. Bunun yanında her iki motoru da fuarda bizzat inceledim. MH125 malzeme kalitesi olarak CB125'in yanına yaklaşamaz. Bir ara benim de aklımda olan bir motordu ama CB125 ile karşılaştırınca sildim. Yalnız, MH'ın performansı daha iyi olabilir .
    CB125 kullanıcı birisi motorun yan kapaklarını açıp CDI parçasının fotoğrafını çeksin de bizde ikna olalım "4 zamanlı klasik ateşleme"nin aslında "CDI Elektronik avanslı dijital transistörlü" demek olduğuna.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)