Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

En kötü okul anınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    lise yıllarında matematik dersinde hoca bana sordu. bogazda bir gemi burdan bir gemide karşıdan şu saatlerde çıktı saat kaç gibi karşılaşırlar dedi: ben de karşılaşmazlar dedim. hoca neden dedi. bogazda bu gun trafik var deyince eşşek sudan gelinceye kadar patak yedim hocadan bu sayede trafik olayıda çözülmüştü ah fayık hoca bana attıgın o dayak hala aklımda unutmayacagım bilesin.....
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üniversite 3.sınıfta idik.4 bıçkın delikanlı ev arkadaşı yeni kayıt için gelen bayan arkadaşlar ile tanışacaktık.Okul bahçesinde birkaç günlük bakışmalar neticesinde ,yanlış anlaşılma olmaması açısından iyice emin olduktan sonra gidip konuşuyorduk.2 arkadaşım çoktan konuşmuş tanışmış,buluşmuş hatta bizi de tanıştırmışlardı.Aslında bu olay da çok büyütülecek birşey yoktu,zaten çevremiz genişti,ben ayrıca müzisyenlik yaptığım için zaten oldukça tanınıyordumama yine de biraz eğlence olsun diye rekabet koymuştuk ortaya hızlı olan kazansın diyerek.
    Neyse bir gün okul bahçesinde gezerken bir gördüm ki konuşacağım bayan arkadaş derslik binasının içinde ,sınıfın önünde bir bayan arkadaşı ile oturuyor hemen fırladım içeri doğru..giderken de bizim tayfa'dan sırtıma bir kaç yumruk ve geyik muhabbetler işittim
    Konuşma başlar

Ben-Merhaba
    O-Merhaba
    B-Ben Tayfun
    o-Peki
    B-Bir şey konuşmak istemiştim de
    o-Niye
    B-5 dk kapının önüne gelebilirsen(Terlemeye başlıyorum)
    "Güldü ve hafifçe öne eğildi" Aha geliyor oley dedim ki
    O-Hayır canım ne münasebet
    Sesim iyice kısılmıştı.O sırada ders bitti ve bir sınıf dolusu arkadaşı yanımıza geldiler.Kızlı erkekli grubun arasında kalmıştım ve herkes bana bakıyordu.Son bir hamle ile eğildim ve incecik kızı gibi sesim ve kıpkırmızı suratımla.
    B-Gelmiyor musun?
    O-Hayır
    B-Peki
    Döndüm arkamı erkekler beni kesiyor.Bir tanesi tam önümde.Bir adım attım hala bana bakıyor dik dik.Lan dedim kenara çekil senin ağzını yüzünü kırarım senin........ yaparım,olmadı böyle yaparım........m ..m Eleman önümden çekildi hepsine omuz atarak kapıya doğru yürümeye başladım.Ama yürüyemiyordum titremekten ve sinirden.Resmen diz kapaklarım bir birlerine çarpıyorlardı adım atarken.Zor yürüyorudum,dayan oğlu dedim kendi kendime;az kaldı daha fazla rezil olma! Kapıya yaklaşırken bizimkileri gördüm dışarıda gülmekten kırılıyorlardı ,hatta biri dizleri üstüne çökmüştü.Ben de başladım gülmeye artık kapıya son bir kaç adım kala
    Çıktım dışarı benimle ertesi gün sabaha kadar dalga geçtiler.Hele ki oradaki çocuklara bağırıp küfretmemi cinnet geçirme olarak değerlendirdiler
    Okulda kantinde oturuyorduk.Yine konu bendim ve acayip t..şk geçiyorlardı ki O kız geldi
    O-Ben Elif oturabilir miyim?
    B-Neden
    O-Ya kusura bakma dün arkadaşımın yanında öyle davranmak zorunda kaldım,ama diğerleri de gelince çok kötü oldu ve sana çok üzüldüm
    B-Tamam sorun değil, o çocukların ağzını burnunu kırarım ama ben.Güldüler mi bana arkamdan
    O-Evet
    B-Vay .......ler
    O-Boşver ya çay alır mısın bana
    B-Alırım Elif'cim

Bizim diğer 3 hödükte trene bakar gibi izliyorlardı

Elemanlar da biz 2 gün onları kesince deli gibi gelip özür dilemişlerdi.
    Bu arada ben 24 çocuklar 18 yaş civarında idi Yapacak birşey yok.

Hayatım da bu kadar hiç rezil olmadım ve saçmalamadım

Hoşçakalın
    Bayanları anlamak icin kaç fırın ekmek yemek lazım,bilen çıksın ortaya

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eren1903 ve Eko bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Daha 1.sınıfım beslenme saatimiz annem sigara böğreği yapmış mandalın fılanda var meyva suyumda tam bezi sıraya açtım beslenme çantamdan çıkartıyorum yiyeceklerimi arkadan biri dürttü dönmemle birlikte meyva suyunun çubuğundakini çekmiş bende dönünce yüzüme üfledi hepsini
    gözlüklü murattı adı hiç unutmam ee tabi bende bunun altında kalmadım annemin koyduğu meyva suyunu muratın başından aşağıya döktüm gitti öğretmene şikayet etti tahtaya çıkardı beni öğretmenim elime cetvelle vuracaktı açmam dedim aç elini dedi açmam ilk o yaptı deyince beni başka sınıfa gönderdi gittiğim sınıfta herkes çok büyük marifet yapmışım gibi üzülme ya şöyle böyle olur diye teselli ediyorlardı sonuç akşam annem aradı öğretmeni sabah yine aynı sınıfıma gittim
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Kimse çıkmaz bence

Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayanları anlamak icin kaç fırın ekmek yemek lazım,bilen çıksın ortaya
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şapkamı sınıfta unutmuştum havada soğuk otobüs durağında beklerken,
    arkadaşlara ben şapkamı alıp geliyorum dedim.
    otobüs gelirse bir dakikadan fazla bekletemeyiz çabuk koş al gel dediler
    ben de hızla koşup şapkamı aldım. çıkışta koridorun sonunda hızla dönünce bayan müzik öğretmeniyle karşı karşıya kaldım
    duramayacağımı kafayı gömeceğimi anlayaYınca darbeyi yumuşatmak için ellerimi uzattım ani bir refleksle
    ellerim bayan hocanın hava yastıklarına vurunca baya bi yumuşak çarpışma oldu
    bayan hoca çok efendi birisiydi utancından kıpkırmızı olmuştu
    tabi ben de ne diyecEğimi şaşırdım, bu kötü durumdan kurtulmak için hızla oradan tozoldum....
    bu hikaye böyle bitmemeliydi bence anlarsınızya

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    tabiki uzun eşek anıları :D arkadaşım bir keresinde koştu koştu koştu bir atladı(eşek bendim) pantolonu yırttı altındaki eşefmanı yırttı ve en güzelide içindeki çamaşırı arasına kaçmış idi.Tabi eşek olduğum için bunları videodan izledim.Arkadaşımı sırtımdan attım arkamı bir döndüm bütün sınıf gerçekten yere yatmışlardı.
    Sür gari

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Alıntı Emodog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki uzun eşek anıları :D arkadaşım bir keresinde koştu koştu koştu bir atladı(eşek bendim) pantolonu yırttı altındaki eşefmanı yırttı ve en güzelide içindeki çamaşırı arasına kaçmış idi.Tabi eşek olduğum için bunları videodan izledim.Arkadaşımı sırtımdan attım arkamı bir döndüm bütün sınıf gerçekten yere yatmışlardı.
    8. Sınıfa giderken uzun eşek oynuyorduk ben atladım arkadaş atladı arkamızda müdür yardımcısı varmış oda atladı adamın pantolon malum noktadan ikiye ayrıldı bide oynuyoruz diye 10 tane şınav çektiricem dedi 10 tane birşey değil dedim adam 9'a geliyor 1 den devam :D

Lise ikinci sınıfta çok harika bir hoca vardı.Muhabbeti koyu,dersi güzel geçerdi.Ama biraz fazla sakindi.Adamı kandırdık.Voleybol oynamaya çıkardık.Hocayı gazlaya gazlaya patlatacağız neredeyse.Adam bir servis kullandı.Top gitti bam diye cama vurdu.Adam öğretmen.Ona kızmak olmaz.Bütün azarı biz yedik.

Lise 3. sınıfta ortam oluşturma çabası içine girer öğrenciler.Biz de okulun sosyetikleri olarak takılıyoruz.Parti yaptık.Ev bizim mekan...5 kız 4 erkeğiz evde.Yemek,içki,muhabbet...Bizle çok samimi olmayan bir kız vardı.Dedik şuna şaka yapalım.Çok küçük torbalara un koyduk.Güzelce kırıştırdık.Aynı şu filmlerdeki uyuşturucu sahnesi gibi oldu.Herkes el altından birbirine veriyor.Kız gitgide yutkunuyor.Panikliyor.Kimisi diyor burnumuzdan yapalım öteki diyor damardan...Kız bir bağırdı.Ağladı ve bayıldı.Şaka olduğuna inandırana kadar göbeğimiz çatlamıştı...

Lise son sınıfta ehliyetim vardı...Okula geç gitmenin verdiği avantajı kullanıyordum.Bir tane Golf'ümüz vardı.78 model ve otomatik...Çok dikkat çekici bir arabaydı.Okuldan birisi bu çocuk ehliyetsiz okula geliyor diye şikayet etti sanırım.Biz de 4 kişi bindik arabaya.Okuldan çıktık.Emniyet kemeri,kişi sayısı her şey tutuyordu bereket.Birden bir siren sesi,2 tane ekip otosu kapattı önümüzü.Camı açtı gözlüklü bir adam.Gel işareti yapıyor.Aldım ruhsatı gittim.Arkadaşlar kıkırdıyor arabada...Konuşmalar şu şekilde...
    Polis:Şimdi senin ehliyet yoktur.
    Ben:Yoo var.
    P:Ver bakem.
    B:Buyrun.
    P:Gerçek mi le bu.
    B:Evet yeni aldım daha.
    P:Araba kimin.
    B:Babamın.
    P:Kaç kişisiniz.2-3...
    B:4 kişiyiz.
    P:Frene bas bakalım.Farları yak.Sinyal ver.Plaka lambası var mı?
    B:En sonunda dayanamadım istersen bir tur kullan abi dedim.Adam yok yok.Yavaş gidin bak araba eskimiş diyo.
    [Turan] bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    @immortalboss - Belki araba ile gidemeyecegim ama a2 ehliyet alip motoru da alırsam bende motosiklet ile gidecegim insallah okula

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben orta üçe gidiyorum ama 2sene kalmışlığımda var yaş16 gibi (yıl1983 gibi) bir ingilizce hocası tayin oldu ki sormayın afet mi afet kızlar bile kıskandı yalnız karadenizli olduğu belli oluyor fizikte on numara yüz de on numara birkaç ay kaldı sınıfımızda zaten 1a-2a-3a başka sınıf yok ufak kasaba arka sırada köylüm dinçer oturuyor ben kart bakla ama o bendende kart sen tebeşiri tahtaya fırlattı hocada tahtaya yazı yazıyor bize arkası dönük tebeşirde hocanın kalçasına vurdu hoca bir zıpladı
    -kim attı o tebeşiri
    dinçer -ben attım hocam
    -bak bana vurdun kalkıp yerine koysana
    d...... -ben yerine koymak için atmadım size attım tamda istediğim yerden vurdum
    hoca kıpkırmızı oldu hemen sınıfı terketti bir daha da derse girmedi hemen tayinini van istemiş ve bizide kızlarla beraber sınıfça disipline verdi müdür bizi af ettirdi ama dinçer disipline verildi okuldan uzaklaştırma aldı hocanın tayinini van almasının sebebi orda kısa bir süre kalmış ve çok saygı göstermişler burası gibi ukala kimseler yokmuş
    keşke böyle bir olay olmasaydı da nigar hocadan ingilizce öğrenseydik
    bir anımı daha yazıcam ama bir iki gün sonra

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Nedense hep ben müdür odasında olurdum.. vukuaat yüzünden.. ama neden orda olduğumu bi türlü anlamadım..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Bende Din dersinde kopya çekemeden yakalanmıştım sınavda kendi kağıdımızı kullanıyorduk, kağıdın arkasına silik olarak sureleri yazyordum, hoca sınava girmeden yakaladı ama :( işin komi tarafı ezberimden yazıyordum salaklık işte
    Ama tek zayıfımla okul birincisi olmuştum, buda işin en ilginç yanı
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    okuldaki en kötü anım okulda olduğum zamanları hatırladığım zamanlardır benim için okulda bulunmak derslerin bitmesini beklemek başlıbaşına kötü zamanlar anılardır :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    müdür/ müdür yardımcısı odasından geç kağıdı, izin kağıdı çalardık, okulun wireless şifresini hademeden rüşvet karşılığı alırdık, nöbetçiyi tembihleyip derste kendimi rehberlikden çağırttırırdım (halbuki bütün hocalar derste olduğundan keyifli keyifli okul tuvaletinde sigara içerdik, parfüm yakardık, eski ve tedahülden kalkmış paraları kantinciye kaktırırdık (öğle arası yoğunluğunda paraları incelemeden aldığından çok rahat oluyordu) tabii sonra bi kamyon küfür (ulan bu paraları kaktıranı ben...) , sınav sorularını hatta cevap anahtarını çalardık bazen, okulun korüdorunda 3 sınıf aynı eşekte uzun eşek oynardık (acaip fantastik oluyor yastığa kadar atlayabilen çıkmıyor ), okula motorla gidip geldiğimden yıl başı çekilişinde hediye olarak 3 litre benzin getirmişlerdi bende bi arkadaşıma hediye olarak sigara alıp hediye paketi yaptırıp vermiştim

bi tane sınavda arkamdaki çocuk kopye vermeyince bende zorla sınav kağıdını aldım, sınavın ortasında önü bomboş kaldı hoca buna baktı bu hocaya sonra hoca nooluyor gibisinden bişi yaptı çocukda yok hocam bişi geri alcam birazdan demişti çok yumuşak yüzlü bi almancacımızdı ya

Bi seferinde yerde 10 lira bulmuştum o günde bahçede nöbetçi bi coğrafya hocamız vardı. Aldım götürdüm hocam bu parayı ne yapayım? dedim. Adamın verdiği cevap netti '' çıkışta git kendine şarap al'' diyerek gülmüştü bizde ozamanlar ufaktık anlamamıştım şaka yaptığını ama aklımdan de geçmişti almak

Başka bir gün törene geç kalanlar toplandı (lisede) müdür bütün okulu içeri soktu bi tek biz kaldık (biz dediğim en az 40 50 kişi). Bu sefer başladı konuşuyor bağırıyor çağırıyor. En sonunda '' geçin şimdi içeriiii GİRERİM ŞİMDİ HEPİNİZE HEEE! '' demesiyle gruptaki kızların '' ne diyo bu hayvan yhaaaa'' demesi bir oldu tabii müdür sonra onlarla ayrıca ilgilendi

Bi gün okulca şirinceye gittik ve hiç gezi lafını dahi ağzına almayan ilgilenmeyen bir müdür yardımcımızda geldi. İlk başta allah allah deyip şaşırdık. Neyse yolda pek konuşmadan şirinceye vardık. millet geziyor ediyor tabii şirinceye gidilirde şarap içilmez mi? bu sefer hocalar izin vermiyor içenleri yakalamaya çalışıyor ama tabii okadar insanı kontrol etmek mi? Nafile.. Tüm bu kargaşa içinde müdür yardımcısı kayboldu. Gezi bitti otobüs kalkacak adam yok ortada. bizi bindirdiler otobüse okadar insan müdür yardımcısını bekliyoruz. Neyse hocalardan biri buldu getirdi. ama nasıl leş kokuyor artık kaç fıçı içmişse ayakta bile duramıyordu işin enteresan yanı adamın hala elinde 2 açılmamış şişe daha vardı. Neyse ama isabet oldu onuda yolda otobüsçe paylaştık herkese 1 er şat çıktı ... (yalnız müdür yardımcısının o halini hiç unutmayacağım...)

Ah ah daha anlatacak okadar çok şey var ki onca zaman nasılda geçti anlamadım doğrusu

Grhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Okula başlamanın kendisi kadar kötü bir anı olabilir mi?
    Dumanla haberleşmeye son.
    Her yer DUMANSIZ HAVA SAHASI

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Seve seve olmasa da gitmek zorundayiz(yim)

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdide ikinci anımı yazayım
    yine ortaokulda 3.sınıftayız iş ve teknik dersinden sonra beden var artık ne sebep olduysa kendi sınıfımızdayız (genelde erkekler atölyede kızlar sınıfta) son derslere doğru kızlar erkekler eşittir dedik ayşe hoca kabul etmedi biz kek yapıyoruz siz yapamazsınız dedi mahmut kek yapmaya gönüllü oldu(annesinden öğrenmiş)dantel öremessiniz dedi ekrem aldı kızlardan örüyor (ayşe hocanın elinde hırka örüyor)örgü öremessiniz dedi benaldım hırkayı örmeye başladım (kızkardeşimden öğrenmiştim) tamam tamam eşittir dedi biraz muhabbetten sonra zil çaldı tenefüste soyunup eşotmanlarımızı giyecez hatice madem eşitiz aynı yerde giyinelim dedi OLEEY diye bir ses sınıf yıkılacak ayşe hoca ve muzaffer hoca bizim çığlıklarımızı duyan birkaç hoca ne oluyor diye bakmaya gelenler kızlarla erkekleri zor ayırdılar ben utancımdan cıkmıştım tüh salak erkin
    arca94 bunu beğendi.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    İlk okula yeni başladığım zaman yanlış sınıfa girmiştim ilk gün.
    Ondan sonrada hiç rast gitmedi zaten
    jackonbir bunu beğendi.
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Lise 1. sınıftı sanıyorum su savaşları yapılırdı, pet bardaklarla. Ben de aldım su dolu bir bardağı arkası dönük olan lacivert ceketli gri pantolonlu arkadaşın sırtından güzelce vurdum İsabet ettirmenin verdiği sevinç arkadaşın arkasına dönmesi ve yüzünü görmemle kursağımda kaldı, çünkü sırtında vurduğum kişi müdür yardımcısı din öğretmeniydi

Bir de arkadaş babasından gizli 1974 model tek kapı ford arabasını alarak lisedeki haftasonu konserinden kendi arkadaşlarını almaya gittik. Dönüşte arkadaşlarının verdiği gaz ile bizimki sokak aralarında uçmaya başladı.O kadar kaptırmış ki kendini solda park halinde duran polis arabasını görmedi bile. Ben kafamı çevirerek polislere baktığımda amerikan filimlerindeki gibi sandeviç yiyen polis sandeviç i yere attı, arabaya bindi ve peşimize düştü.Ben arkadaşı panik ettirmek de istemiyorum zaten uçuş halindeyiz Dostum panik yapma ama polis peşimizde demek zorunda kaldım önce inanmadı ama dikiz aynasında görünce mecburen inandı.sokak aralarında slalom yaparken sokak ortasında duran bir ptt arabasının dibine kadar girdi korna falan adam gitmeyince bizimki hafif geriye salıp tam sol yapıp gazladı direksiyonu toplayana kadar solumuzdaki inşaat şantiye saclarına girdi.... Eve gittiğimizde arabayı vurduğu köşeyi dışarda olacak şekilde park etti, güya birisi çarpmış süsü verecek. Yutmamışar dayağı yiyince öymüş tabi... Bir de suçu benim üstüme atmış şerefsiz benim gaz verdiğimi söylemiş
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)