Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Muğla,Aydın ve Denizli Hakkında Bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba;
    Muğla,Aydın ve Denizli hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa çok memnun olurum.Aile için yaşanılabilirliğinde eğitim başarısı,sosyo ekonomik şartlar ve şehir kültürü benim için önemli.

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Selamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aydın merkezi bilmiyorum ama kuşadası falan yaramaz düşünme hiç bodrum dersen her türlü yaşancak yer

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muğla merkezi hiç önermem, bodrumda hayat pahalı Marmaris Eğitim bakımından iyi değil, Milas'ta ayın. Denizliyi size tavsiye edebilirim bir muğlalı olarak.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    muğla ilkel bir memleket olarak kalmış memurlar için.üniden dolayıda hayat çok pahalandı orda

aydın tavisye etmem nedenini söylemek istemem

marmaris evet eğitim yönünden öss türkiye birincilerini çıkartıcak bir potansiyeli yok
    bar deniz kumsal havası olduğundan oranın insanları rahat yaşamı seviyor ama eğitimi kötü derken örümcek kafa zihniyetinde çok az kişi yaşıyor onlarda göçle gelenlerden
    tertemiz hava deniz motorla gezilecek bir sürü yer ,doğal kalmış köyler ve aradığın herşey var marmariste
    artık hayatta pahalı değil hem marmariste turizm ölüyor çünkü

marmaris yada bodrum ,işci alımı yada vasıfsız göcle gelenleri saymassak (kışın yoklar en azından) türkiyenin en moderm nadır yerlerindendir .....

birde arkadaş marmaristen denizliye gidildiği zaman insanlara öcü gibi bakılıyor denir ,ne diye denizliyi önerdin dorusu merak ettim
    Mustafa Kemal Atatürk

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    denizli temiz sessiz sakin ve halkı çok iyi....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    DENİZLİ , denizliliyim muğlada yaşıyorum, memleketim diye kayırmıyorum, eğitim , ve sosyo ekonomik şartları bakımından kentin yapısı bakımından üstün, Aydın konusunda bir şey diyemem
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    muğla merkezde evin yoksa hapı yutarsın...onun dışında okulların puanları gayet yüksektir...herkes rahat yaşar....keyfinde gezmesindedir...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

nazilli mükemmeldir! denizli bir ege şehri gibi değil de izmir'le afyon'un ortalaması gibidir. ama nazilli çok iyidir. izmir büyük şehir zaten. ama nazilli harikadır.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    nazillide bir büyük park vardır başka da birşey yok...ha geniş bir alana yayılmıştır nüfusu da fazladır ama muğla'dan yarım saat sonra marmaris gökova
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)