Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu araba nasıl

Motovento
    REKLAM ALANI

15.000 tl seviyesinde bir parayi, ikinci el arabaya ayiracak olsaydim, ya kucuk segmentte az kullanilmis dizel bir dacia ya da 2001-2002 model 100 bin km. altinda bir corolla alirdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ufak araba buyuk motor...
    1.6 benzinli fena...
    gitmesi iyidir ama sahsen ben almam...
    benzinli araba alacaksaniz japondan sasmayin derim...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ben 16.000 e mitsubishi colt umu sattım ve tavsiye ederim.1.3 95 hp ama çok seri bi araba ve içi çok geniş.

---------- Post added at 13:01 ---------- Previous post was at 12:53 ----------

Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herhalde aracınız D kasaydı ve vandı sanırım yanılıyormuyum corsa ciddi bir piyasası ve begenen kitlesi var guzel araç...
    Bende 2012 corsa d var şuan.Resmen kazıklandım.Parasını hak eden bi araba değil.Opelin eski astraları filan gerçekten taş gibi bi araba ama şuan için opel düşünenlere ben tavsiye etmem şahsen.Corsa d nin o kadar baştan savma bir iç dizaynı var ki.Emniyet kemeri kabloları bariz bi şekilde açıkta ve gözüküyo çok kötü bi görüntü.Orta konsol elinle ittirince resmen oynuyo.Radyo ekranı bi evi ısıtıcak kadar ısınıyo ve dokunduğunda ekrana garip şeyler oluyo.EN ÖNEMLİSİ CRUİSE CONTROL VAR ARAÇTA AMA YOKUŞ AŞŞAĞI 60 A SABİTLİYOSUN ARAÇ ALIP BAŞINI GİDİYO 70-80 aracı çalıştırıyorum,vitesi değiştiriyorum ( otomatik vites ),bi sesler geliyo arabanın altından duymanız lazım.Konforu sattığım 2006 model mitsubishi colttan kötü bana göre.ve eski aracım mitsubishi colt 1.3 95 hp,bu 1.4 100 hp ama araç resmen gitmiyo.Ayrıca 0 aldığım araba,50 lira benzinin altında benzin atınca ibresi kıpırdamıyo,görmüyo.Ben şahsen tavsiye etmiyorum opel corsa almayı düşünenlere

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    zippo o arabayi goster bi ne sorun varmis...
    bende jazz vardi onu sattim yaris 1.4D4 sol aldim..
    memnunum sadece fiyatlari cok abartili toyotanin..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zippo o arabayi goster bi ne sorun varmis...
    bende jazz vardi onu sattim yaris 1.4D4 sol aldim..
    memnunum sadece fiyatlari cok abartili toyotanin..
    Göstericem abi ilk bakımı yaklaşıyo götürünce sorucaz bi artık.Opel den çok şikayetçi var.Başka arkadaşımda opel aldı 0 km araç boyalı çıktı Ben aldım ön kaputta sağ ön tarafta çıkık var.Çok pişmanım çok.Full paket aldım arabayı sene 2012 arka camlar manuel Şuan kafamı taşlara vuruyorum keşke yeni kasa fiat punto alsaymışım.Corsa almadan önce bende toyota auris düşünüyodum ama çok pahalı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)