Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu araba nasıl

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Dostlar,

Hatırlayan var ise, arabam pert olmuştu, yeni araç bakıyoruz sizce bu nasıl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7193076/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cb125e
    c2 ler nasıl dıyemı soruyorsn yoksa bu aracı tanıyan varmı hakkında bılgı almak ıcın mı soruyorsn ona gore cevap yazıcam

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    mümkense citroenden uzak dur elden çıkarmak zor ve sağlam arabalar değil olmadık yerlerinden masraf çıkartıyor
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Bu fiyatlara polo, astra daha güzel seçim olur bence
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazası var mı boya darbe var mı servis bakımlı mı 90.000 ağır bakımı yapılmış mı değerlendirme yapabilmek için bunları bilmek gerekir

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mümkense citroenden uzak dur elden çıkarmak zor ve sağlam arabalar değil olmadık yerlerinden masraf çıkartıyor
    2006 yılından beri citroen kullanıyorum ve bakımları dışında servise gitmedim..
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    motor büyük kasa küçük ve citroen; üçünün birleşiminden 1.6 sınıfında çok az yakıt ve yüksek performans çıkıyor.
    citroen; sadece bu kelimeden kronik olarak üst silindir kapağının diğer markalara göre çok sık ve kolay çatladığını, ve parçasının çok pahalı olduğunu anlıyoruz.
    istanbulda, 2005 model, 90.000 kmde, km ile oynanmış olabilir bu rakamın 130 150 arasında oynaması gerekirdi bu yaşlarda bu şehirde.
    son olarak citroen c2 için yorum; kasa biraz dar. yani arka koltukta 1.75 üzeri biri rahat edemez.

toyota yaris, honda jazz iç hacim için daha iyi bir seçim olurdu. ve daha az yakacaktır ancak performans olarak yakalayamazlar. iç hacim çok önemli değil diyorsanız pegout 206 veya 207ye bakın. bütçe arttırabiliyorsanız wv golf bu sınıfda iyi bir seçim olur.
    corsa ve hb astra, clio, dacia, hundai getz den uzak dururdum ben olsam.
    hb ve küçük motorda jazz yaris golf ve corolla hb idealdir.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    alma
    benzinli alacaksan toyota,nissan ve hondadan şaşma ömürlük motorları var
    bu paraya çok güzel nissan micra alabilirsin
    harley is making love with davidson

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    2007 dizel c4 üm var gayette kaliteli bir araç.Çok şık tasarımları var citroen araçlarının
    www.Motosiklet.net

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    tek kapı satımı zor olur biraz
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu fiyata golf 4 ü tercih ederdim ben olsam..

Motosikleti
    Honda cb125e
    pıyasada kazaszını bulmak ımknsız gıbı genelde ondn patlıyorlar ve saselere kadar gırıyor mesafe olmadıgından alıcaksan 1.4 hdı al cıtroen dızel motoru pıyasakı nadır uzun km gıdenlerdendır yol tutusu aerodınamıgı guzeldır bagaj hacmı yok denılecekkdr az aıle aracı degıl tek kısıysen kullanırsın vıtes gecıslerı cok keyıflı ben polo yarıs alana kdr bunu tercıh ederdım ama golf dersen orda dururum tabıkı ayrıca cıtroen sorunlu bır arac degıl belkı parcada brz sıkıntı olur bıde on takım cok dyaanıklı deıl cabuk ses gelıyor o kadar

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    şamil valide anneme söyle lütfen düzgün sürsün
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dediğiniz arabanın sadece vitesine bakarak konuşuyorum, eski nesil yarı otomatikler alınmaz bence. Çoğu baskı-balata'yı olması gerekenden 3-4 kat kısa sürede yiyor. Bu şanzımanlar manuel vitesten devşirme sistemler. Yokuşta park ederken şanzıman hassasiyetinin pek iyi olmadığını tahmin ediyorum. Benim yarı otomatik araba deneyimim sadece bir 2011 VW Jetta 1.6TDI DSG ile oldu. DSG şanzıman bile çift kavrama olduğu halde aman aman konforlu, gerçek bir otomatik gibi çalışmıyor. Kesintisiz vites değişimi diyorlar ama ivmelenmede ani artışlar ve düşüşler fazlasıyla rahatsız edici. Manuel vitesten çevirme sistemli yarı otomatikler hele eskileri çok daha kötü vites değiştiriyor.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek kapı satımı zor olur biraz
    Saçma! Tek kapı corsa alırken de böyle demişlerdi bana 5 gün bile sürmedi sattım. Piyasa fiyatının altına da değil.

C2 OLDUKÇA! DARRR! 1.75 lik insan önde zorlanır hatta bırakın arkayı. Arka koltukları direkt söküp van olarak kullanmak lazım

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Araç sürücilerinin bize söyledikleri gibi ben o paraya motor alırım arabaya o kadar para verilirmi
    tr100a ve bY_aLp bunu beğendiler.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçma! Tek kapı corsa alırken de böyle demişlerdi bana 5 gün bile sürmedi sattım. Piyasa fiyatının altına da değil.

C2 OLDUKÇA! DARRR! 1.75 lik insan önde zorlanır hatta bırakın arkayı. Arka koltukları direkt söküp van olarak kullanmak lazım
    o zaman sizin araç temizdir veya denk gelmiştir çünkü tek kapılar temiz değilse zor satılıyor alım satımla uğraştığım için biliyorum
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

ByR3D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    marka ya bakarsak uzak durulacak bır marka .kalitesiz malzeme ve işcilik.teneke.... bunları gecsek bıle benzınlı bır arac için bence bı hayli yuksek mevla zati aracın kendısıde dusuk bence bu fıyatlara eski kasa astra (2004-2009 dan onceki kasa ) benzınlısı alınabılır .saglam kasa kalitelik işcilik ve malzeme ;)

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Ben bunu ilk defa görüyorum uzun yıllar binerim dersen iyi gibi ama bir kaç yıl vadede elden cıkarmak güç olur gibime geliyor.
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

herhalde aracınız D kasaydı ve vandı sanırım yanılıyormuyum corsa ciddi bir piyasası ve begenen kitlesi var guzel araç...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)