Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Grip Oldum..! Nasıl Geçer..?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    grip dediğin ilaçla bir hafta ilaçsız 7 günde geçermiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bol bol meyve ben öyle yaptım bastım portakalı bastım portakalı 2-3 güne geçti
    " bastım " derken??
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Hasta olduktan sonra meyve yemenin çok bir faydası yok. Tavuk suyuna çorba, battaniye, dinlenmek için de arada bir tylolhot iyi gelir.

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Yine gereksiz bir konu. Hastaysan doktora gider, tedavine başlarsın. Onu bununla karıştır iç, şunu şununla kaynat burnuna çek, ötekinin bilmemneyle beraber yut vs vs. gibi kocakarı formülleriyle olmaz o işler. Tamam illaki faydaları vardır ama hiçbiri tek başına bir tedavi yöntemi olamaz. En son grip olduğumu zannettiğimde öksürük ve burun akıntısı şikayetleriyle doktora gittim ve Zatürree teşhisi konmuştu. Çok geç olmadan kalkgit bir iç hastalıkları uzmanına görün!!
    FOR THE HORDE...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Şöyle derler : "Grip tedavi edilirse 7 günde, tedavi edilmezse 1 haftada geçer " )))))
    Ve doğrudur. Viral bir hastalık olduğundan antibiyotikler faydasızdır ( tabi boğaz ve kulak enfeksiyonuna sebebiyet vermemişse) , yatıp dinleneceksin.
    Geçmiş olsun.

Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine gereksiz bir konu. Hastaysan doktora gider, tedavine başlarsın. Onu bununla karıştır iç, şunu şununla kaynat burnuna çek, ötekinin bilmemneyle beraber yut vs vs. gibi kocakarı formülleriyle olmaz o işler. Tamam illaki faydaları vardır ama hiçbiri tek başına bir tedavi yöntemi olamaz. En son grip olduğumu zannettiğimde öksürük ve burun akıntısı şikayetleriyle doktora gittim ve Zatürree teşhisi konmuştu. Çok geç olmadan kalkgit bir iç hastalıkları uzmanına görün!!
    Burası " konu dışı" başlığı . Yani her konuda başlık açabilir. Gereksiz buluyorsan görmezden gelme hakkına da sahipsin ........
    arca94 bunu beğendi.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Doktor'a git ve uygun görülen tedaviyi uygula.Vereceği istirahat süresince'de bol bol şükret başka bir hastalığa yakalanmadığın için!
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası " konu dışı" başlığı . Yani her konuda başlık açabilir. Gereksiz buluyorsan görmezden gelme hakkına da sahipsin ........
    Gereksiz olup olmadığı konusu kendi görüşümdür, kimseyi (siz dahil) bağlamaz ve bunu söyleme hususunda da özgür olduğumu düşünüyorum. Hala gereksiz olduğu kanısındayım. Hasta olan insan doktora gider, internette tıp eğitimi olmayan kişilerden yardım istemez. Bu sitedeki herkes doktor dahi olsa hastayı görmeden, gerekli tetkikleri uygulamadan herhangi bir tedavi biçimi öneremez, etik değildir.

Tekrar söylüyorum, tüm yazdıklarım kendi görüşümdür.
    FOR THE HORDE...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni Gilera Runner 180 sp Arıyor :)
    Teşekkürler Arkadaşlar Limonu Çekmek bitirdi beni o ne acı öyle 1 saat kendime gelemedim ama Gerçekten Hepsini Denedim.
    7 gün Diyen Arkadaşlar 2 günde Geçti Allaha şükür Ama hepsinide Denedim. Aşagı Yukarı Evde olan şeylerdi
    Hepinize Teşekkür Ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)