Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sticker Bastırmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Arkadaşlar motosikletim için sticker bastırmak istiyorum ve biryerle anlaştım.Bir metrekare kağıda 75 liraya basacaklar fakat bir metrekare kağıda ne sığdıracağımı şaşırdım Birşeyler buldum fakat yetmeyecek anlaşılan.Sponsor logoları arıyorum yüksek çözünürlüklü ve acaba elinizde var mı? veya bildiğiniz bir site felan varsa paylaşırsanız sevinirim.

75 çok gibi gelebilir ama bir metrekare içine neler sığdırabileceklerinizi düşünün.Bana çok uygun geldi.

Şuana kadar buldum ve ölçülerini ayarladığım stickerlar:

Dunlop 20x4
    Monster 13x10
    HRC Honda Racind 12x5.5
    Dainese 14.5x2.5
    Maxxis 20x4
    Shoei 11.5x4.3
    NGK 10x10
    Agip 10x10
    Ferodo 10.5x3.5
    Pirelli 10.5x2.5
    Dunlop Simde 9.5x8.5
    Martini 9.5x4.5
    8.5x9.5
    Dainese Simge 4.5x4.5
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Mesela hangi sponsorların reklamı? Sponsorun kim?

Google işini görür sanırım görsellerde arama seçeneğini büyük yapıp istediklerini bulabilirsin sanırım...

Ben alpinestars logo yazıp büyük boy aradım 3125 × 1502 boyutunda buldum mesela...

İstediğin markaları yazarsan bakarız beraber...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    75 TL çok gibi gelebilir değil, çoktan da öte. En kaliteli baskı yapan yer bile 25-30 TL'den fazla istiyorsa öpmeye adam arıyor demektir.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    İstesem A4 boyutunda 2 lirayada bastırabilirim ama dışmekan için olunca fiyat değişiyor biraz.Piyasayı bilmediğim için ve 1-2 yerde bu tarz sticker basıldığı için uygun gibi geldi.Bir metrekareye 25-30 liraya basıyorlarsa harbi kazık fiyat ama bu tarz yer nereden bulacağım? Ankara'da bu fiyattan yapanlar varsa Allah aşkına yardımcı olsun

Bu arada sponsor biraz abez kaçıyor olabilir ama motosikletim cross tarzı olduğu için sponsorların hoş duracağına inanıyorum.
    ANGARAJ

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benzin pompasının üzerine oturan adam resmi
    Altınada dünyanın en pahalı benzinini bu motosiklet kullanıyor yazabilirsin

Yada motoruma arada kızlarda biniyor sorun olmasın dersen çöpden adam o pompayı g'tünden çıkarıp kafasına silah gibi dayayıp intahara meyleden bi şekilde de resmedilebilir.
    Soykan67 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Neden olmasın

Şimdi araştırdımda bu fiyat hakikaten çokmuş. Sorduğum yer copy center dı ondan kazık fiyat verdiler galiba Teşekkürler millet parayı ayarlayınca vericektim şaka maka.
    ANGARAJ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstesem A4 boyutunda 2 lirayada bastırabilirim ama dışmekan için olunca fiyat değişiyor biraz.Piyasayı bilmediğim için ve 1-2 yerde bu tarz sticker basıldığı için uygun gibi geldi.Bir metrekareye 25-30 liraya basıyorlarsa harbi kazık fiyat ama bu tarz yer nereden bulacağım? Ankara'da bu fiyattan yapanlar varsa Allah aşkına yardımcı olsun
    Benim bahsettiğim de zaten dış mekan baskı fiyatları. Reklamcılara 5-6 TL'ye bile baskı yapıyorlar ama sen 1 m² bastıracağın için tabii o fiyata yapmazlar 15-20 TL isterler ama onun kalitesi de muhtemelen senin için yeterli olmaz. Yüksek kalitede bir dış mekan baskı için de senin gibi bireysel bir müşteriden almaları gereken 25-30 TL'dir. 1-2 yer değil tabelacıların çoğunda baskı makinesi vardır ama tabelacıların genelde kullandığı baskı makinelerinin kalitesi senin için yeterli olmayabilir.

Mesela şurada yapılan baskı kalite olarak fazlasıyla iyidir ve folyo baskı 11 TL/m² yazmışlar. Ankara'da da böyle yerler vardır. Sakın 75 TL vereyim deme.
    http://www.sahibinden.com/ilan/hizme...71451186/detay

İstediğin logolar için de http://www.brandsoftheworld.com/ sitesi fazlasıyla işini görecektir. Ücretsiz üye olman gerekiyor ama aradığın tüm logoları vektörel bir şekilde bulabilirsin. Tabi onları açacak programın varsa.
    Soykan67 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bahsettiğim de zaten dış mekan baskı fiyatları. Reklamcılara 5-6 TL'ye bile baskı yapıyorlar ama sen 1 m² bastıracağın için tabii o fiyata yapmazlar 15-20 TL isterler ama onun kalitesi de muhtemelen senin için yeterli olmaz. Yüksek kalitede bir dış mekan baskı için de senin gibi bireysel bir müşteriden almaları gereken 25-30 TL'dir. 1-2 yer değil tabelacıların çoğunda baskı makinesi vardır ama tabelacıların genelde kullandığı baskı makinelerinin kalitesi senin için yeterli olmayabilir.

Mesela şurada yapılan baskı kalite olarak fazlasıyla iyidir ve folyo baskı 11 TL/m² yazmışlar. Ankara'da da böyle yerler vardır. Sakın 75 TL vereyim deme.
    http://www.sahibinden.com/ilan/hizme...71451186/detay
    Allah razı olsun, çok teşekkürler Ne bileyim hiç araştırmadan öylesine bir sordum 75 diyince uygun geldi.Saflığımın kusuruna bakmayın
    ANGARAJ

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    ne saflığı ne kusuru anamızın karnında öğrenmiyoruz ya biçok şeyi ...

bence listene monster energy ninde logosunu eklemelisin favorim dir

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    1 metre kareye ne yapıcaksın bu kadar merak ettim
    ben a3e bastırmıştım (ki 1metre karenin 8de 1i kadar geliyor yaklaşık) ve fazla bile geldi. örneğide linkte görebilirsin
    ayrıca ben 6tlye bastırmıştım. yani 1 metrekare için 30-35tl normaldir.

http://img7.imageshack.us/img7/1346/stickereq.jpg
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne saflığı ne kusuru anamızın karnında öğrenmiyoruz ya biçok şeyi ...

bence listene monster energy ninde logosunu eklemelisin favorim dir
    Ayıp ettin ekledim bile de en uygununu arıyorum

1 metre kareye ne yapıcaksın bu kadar merak ettim
    ben a3e bastırmıştım (ki 1metre karenin 8de 1i kadar geliyor yaklaşık) ve fazla bile geldi. örneğide linkte görebilirsin
    ayrıca ben 6tlye bastırmıştım. yani 1 metrekare için 30-35tl normaldir.
    Paylaştığınız sticker örnekleri için çok teşekkürler.Benzin ile ilgili kısmı kesin bastıracağım.

1 metrekare istiyorum çünkü yazın motosikletimin rengini turuncu-siyahtan yeşil-siyaha değiştireceğim ve elimde fazladan olsun istiyorum.

Birkaç arkadaşıma sponspor stickerları bastıracağım dediğimde sen manyakmısın milletin reklamını niye yapıyorsun dediler Cross motosiklete sponspor stickerları uygun gider diye düşündüm sportif gözükmesi açısından.
    ANGARAJ

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    acerbis i yazdırmayı unutma bende stikır yaptırmak isterim çünkü bizim arkadaşın dükkanda kross larda her çeşit var benimde çok hoşuma gidiyor
    hatta ben ybr ye de yapıştıracağım ama ustam izin vermiyor kıskanıyor sanırım
    ama çaktırmadan bi tane yapıştırdım

hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)