Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motorunuza sizden daha çok binen birisi var, farkındamısınız?...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motoru kapali garaja aldigim için kedilerle bir sorunum yok.
    Fakat kendi kedimiz hol kapisi açiksa ben motoru park eder etmez, atliyor selenin ustüne.
    Onu da kucaga alip yukari çikartiyorum sorun yok.
    Ama arabalari ön bahçeye park ediyoruz.
    Yengenizin arabanin neredeyse burnu olmadigindan onda sorun yok.
    Kediler üstünde duramadigindan pek iltifat etmiyorlar.
    Ama benim araba kedi patisi desenli.
    Nasil rahat ediyorlarsa artik, sokakta ne kadar kedi varsa benim arabanin üstünde yatiyor.
    Hele ortam çamurluysa pati izlerinden geçilmiyor.
    Arabayla aram pek olmadigindan öyle yikama yaglama gibi islerle de ugrasmam.
    Pati izli orjinal bir arabam var, biniyorum arasira.
    Gerçi simdi fark ettim de 3 haftadir kapisini bile açmamisim!!!
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Hem oturmuşlar hem de ayaklığı kırmışlar.

Kuzey_Sahili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera DNA 180
    Bu motorlar sıfır satılıyor. Kadıköy'de halitağa caddesinde çeşmeye doğru çıkarken bir mağaza karşısına teşhir amaçlı koymuş O sırada Kediler oturmuş üzerine. Sanırım arka ayağı bence çıkmış takmamışlardır yerine, yada farketmemişler.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çoooook sevimliiiii...
    www.motorumla.net

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu da benim motorun haliydi

draggy, Arda_Karaca, jr. ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Yaa arkadaş otur seleye uyu n'aparsan yap sorun değil. Ama be hayvan motor bloğunamı işiyosun napıyosun onu çözemiyorum. Motor ısındıkça alttan bi kedi kokusu geliyo buram buram.
    Hiç unutmam eski iş yerimdeyken, içeri girdim üstüm başım leş gibi kedi kokmuş. Rocker tipimden sebep herkes kedimi kestin olum diye üstüme gelmişti
    trgy bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Yamaha TDM900 2004, Piaggio X9 500 ABS 2006,
    Arkadaşlar elbette kış günlerinde kedilerin seleye sığınmasında sıkıntı yok seleyi veya brandayı yırtmadıkları müddetce.Ancak bu durumdan rahatsız olan arkadaşlar varsa bir önerim var. (Eski bir üstadtan öğrenmiştim) Kedinin gelmesini istemediğiniz bölgelere karabiber dökün. Faydası oluyor gerçekten. Hafif kokusu kalacak sekilde yıkamadan yıkamaya hafifçe karabiberle soslarsanız makineyi sıkıntı olmuyor. Sadece kedi kokusu yerine karabiber kokusunu seçmiş olmak gerekir sanıyorum bu çözümle.
    Bir gün 4 teker istersem bir motor daha alırım.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Şeker tatlı süper dir kedicikler kötü huyları deri tirmiklamayi çok severler eğer ole bir sorunuz varsa derinin üzerini kapamaniz yeter.hincinizi kediciklerden almayın lütfen.
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    branda falan hiç bi işe yaramıyor. yıllardır bu kedilerin pisliklerini temizlemekle uğraşıyorum. bahçede ne kadar çamur varsa özellikle o çamurlara basıp gelip motorun selesini çamur yapıyorlar. ben anlamıyorum arkadaş nedir bu motor sevgisi kedilerdeki. sırf motora çıkıp çamur ve tüy bırakmasınlar diye motorun hemen dibine kutu koydun, içine sünger falan, bildiğin kedi yuvası oldu mis gibi. ama yok. illa ki motora çıkıcaklar. anlamıyorum ....

Eskiden motoru sokakta brandasız bırakırdım. Ne zaman gelsem selede uyuklayan bir kedicik olurdu."Merhaba kedi kardeş, kusura bakma rahatsız ediyorum ama izin verirsen motorla bir yere kadar gidecektim" diyerek kediyi sever inmesini beklerdim.Belki inanmayacaksınız ama kedi hakikaten benim motoru kullanacağımı anlar ve sakince, korkmadan hatta, motordan inerdi.Arka çantada sırf bu iş için koyduğum bez ve sprey su ile seleyi temizler giderdim.

Şu anda branda ile başka bir yere bırakıyorum.Maalesef kedi falan görmüyorum geldiğimde.Sırf kedi görmek için yiyecek ve su bırakmayı düşünüyorum motorun yanına.İsterse gelsin kafamın üzerine otursun kızmam.Bu kadar güzel bu kadar sevimli bir hayvana kızmayı da anlamıyorum.İşeme yüzünden ise hareket edince koku gelmiyor zaten.Seleye işediklerini ben hiç görmedim.İşerse ona da çözümüm var, yine bir sprey cam temizleyicisi yada benzeri bir temizlik malzemesi bulundurur temizlerim.

Kafayı saçma sapan şeylere takıyoruz, hayatı kendi kendimize zehir ediyoruz.Yıllar sonra yaşlanıp ölümü beklerken bir anlamı kalacak mı bakalım bu işlerin.
    Arda_Karaca, Soykan67, Zippo's ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Geçen gün brandayı örttükten sonra camdan bir baktım. Kedinin biri sele ile direksiyon arasındaki branda kısmında hamak gibi yayılmış yatıyor. İşeyip, tırmalamazlarsa sevinirim.

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    valla benim bahçede kuçularım var o yuzden kedicikler gelmiyor..

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kedilerde var bi motorcu ruhu
    Havlar ısınınca öne bir sepet takıp gezdirmek lazım eşik bekçilerini

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bu işi planlamadıysan ne olayım,varya çok kurnazsın seleyi yemleyip tavukları yumurtlatıyorsun demiBeleş yumurtada çok tatlı olur hani

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Bu benzin fiyatları bu şekilde artmaya devam ederse sadece motora binmekle kalmayacak!!!
    şaka bir tarafada benim köpekler baya bir iri olduklarından onlarla paylaşmak zorunda kalmıyorum
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

adam gibi bir branda yaptirana kadar, kenarlarindan bantladigim kalin ama seffaf bir naylon kullaniyorum motorsikletimi ortmek icin.

o sevdiginiz kedicikler var ya, bir isiyorlar ki, boyle sari sari... branda yaptirmaktan falan vazgectim, direkt kum cimento tugla olayina girmeyi dusunuyorum.

eskiden kullandigim asya'ya isedikleri icin de, markaya olan nefretimden dolayi kendilerine tesekkur ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    seleye bir fiske karabiber atın,hiçbirine zarar vermeden uzaklaştırın.

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

kızlisesinin bahçesini kesen yunuslara benziyorlar.

her binisimizden sonra uygulamamiz gerekir mi bu islemi, karabiber kokusunun sinmesi ya da sindirilmesi gibi bir sansimiz var mi acaba

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her binisimizden sonra uygulamamiz gerekir mi bu islemi, karabiber kokusunun sinmesi ya da sindirilmesi gibi bir sansimiz var mi acaba
    karabiber herseferinde konsa daha kesin olur ama sindirilirmi bilemem
    sarımsaktanda kaçarlar
    bak onu kesin sindirirsin ama pek önerilmez)

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otursun hayvancıklar yazıktır. Kediler nimetin Allah tan geldiğini bilirmiş. O yüzden kedilere nankör diyoruz ya aslında kediler olayı biliyo. Bunu öğrendikten sonra kedilere saygım arttı Selemin derisini yırtmadıkları sürece oturabilirler
    Tabi motorun kapalı yerde konuşursun öyle, birde dışarıda dursun sonrada seleni batırsınlar ( Birde paranoya isen kesin çöydürmüştür bu kedide dersin o an oturasın gelmez seleye!!! ) görürüm ben seni elinde 14 -15 anahtar ile kedi kovalarken...

Murat ERSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    aynen ya bide benım motorun üstünde nöbet tutuyorlar baya bi zaman motor rüzgarı hep arkadan yedıgı ıcın kedı cantanın arkasına dayanıyor ondanda ruzgar gelmıyor halıyle de nöbetçi hesabı dewam :D
    VESPA PİAGGİO---ASYA 150 SCOOTER----MONDİAL 100KH---KAWASAKİ KLR 650

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)