Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Buda Benim Köpeğim

Motovento
    REKLAM ALANI
    ImShoT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HALKBUS
    Abilerim ablalarım eviniz önüne bir tas su ve yemek birakın lütfen bu kış günlerinde dışarıdan yaşıyan her canlı için zor bir hayat var...

Soguk bir kış akşamı bir güvenlik görevlisinin peşinden koşarken buldum kızımı
    güvenlikle muhabbetten sonra köpeği aldım evime

Duydum ki canı sıkılıyormuş yanına bir arkadaş daha kırma rot

M.balibey, glock, fast_driver ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Domino'sPizza

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Hay maşallah...
    ImShoT ve eray_uluyazı bunu beğendiler.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    HALKBUS
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay maşallah...
    Derken abi
    Domino'sPizza

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi etmissin, her ne tur olursa olsun hayvan seven, besleyen, barindiran her insan iyi insandir benim gozumde. Benim gozumde iyi olman sana ne kazandirir orasini bilmem ama, hayvan sevmek, onlarla oynamak tum stress ve sıkıntılarınızı yok eder
    eray_uluyazı, ImShoT ve fast_driver bunu beğendiler.

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim gözümde tanımıyor bile olsam şahane bir adamsın şuan
    drumstar bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayvan sever insandan kimseye zarar gelmez.. Helal olsun çok iyi yapmışsın

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    patileri düz bassın
    Allah kaza bela vermesin....
    shooter1 ve kwsk-boy bunu beğendiler.
    harley is making love with davidson

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Çok güzel bi hareket seni canı gönülden tebrik ediyorum bir hayvensever olarak diyorum ki hayvanları sevmeyen insanları hiç sevemez...

Motosikleti
    HALKBUS
    Teşekkür ederim abilerim biliyorum ki bir çok insandan ve arkadaşlarımdan daha sadıklar ve karşılık beklemiyorlar sadece yemek bekliyorlar benden )
    Domino'sPizza

knoyal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ8
    kopek beslemek için uygun yerim olmadı :( ama gercekten insanı dinlendircek bir hobi
    M.yildizli bunu beğendi.

Motosikleti
    HALKBUS
    Alıntı knoyal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kopek beslemek için uygun yerim olmadı :( ama gercekten insanı dinlendircek bir hobi
    Köpeğiniz uslu ise dinlendirirde eğer köpeğiniz benimki gibi küçük ve haylaz bişeyse zor
    Domino'sPizza

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Evimin önünde arkasında sağında solunda biraz boş alanım olsa bende besleyecektim ama şehir artık öyle bir iç içe girdiki, nefes alamıyoruz.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ImShoT
    Daha gençken anarşist bir hayvan koruyusuydum,sokaklarda eziyet eden tipleri falan sopayla kovalayan bir tiptim.
    Daha sonraları Anadolu seyahatlerinde arabamın bagajında 10-15 kg. kuru mama ile aç hayvanları beslemeye devam ettim.
    hala da aç bir hayvan görürsem marketten hazır mama,olmadı azıcık salam alan bir tipim evimde 2 kedim sokakta beslediğim bir çok kedi köpek var.
    Dostum seni çok takdir ettim.
    ertuğrul66, ero__ ve ImShoT bunu beğendiler.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Motosikleti
    HALKBUS
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evimin önünde arkasında sağında solunda biraz boş alanım olsa bende besleyecektim ama şehir artık öyle bir iç içe girdiki, nefes alamıyoruz.
    Teras ınız varsa oraya 1 yuva yetebilir... ben bir süre teras da beslemiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ImShoT
    Daha gençken anarşist bir hayvan koruyusuydum,sokaklarda eziyet eden tipleri falan sopayla kovalayan bir tiptim.
    Daha sonraları Anadolu seyahatlerinde arabamın bagajında 10-15 kg. kuru mama ile aç hayvanları beslemeye devam ettim.
    hala da aç bir hayvan görürsem marketten hazır mama,olmadı azıcık salam alan bir tipim evimde 2 kedim sokakta beslediğim bir çok kedi köpek var.
    Dostum seni çok takdir ettim.
    Sizede teşekkür ederim.
    Arkadaşımla cıktık sahilde geziyoruz cips kola ve çiğ köfte vardı bir piknik alanına oturduk 1-2 köpek
    Herkez mangal et pişirme derdinde yazık köpeklerde onlara bakiyor :( hiç biri uzatıp 1 kemik vermezmi ya çiğ köfte acı gelir diye veremedim ama elimdeki bütün cips i yere dökdüm bi güzel yediler yakında market olmadığı için mangal yapan birisinin gizlice kemikleri topladığı poşeti çaldım... hiçte pişman değilim
    ero__ ve retox70 bunu beğendiler.
    Domino'sPizza

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ImShoT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teras ınız varsa oraya 1 yuva yetebilir... ben bir süre teras da beslemiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

Sizede teşekkür ederim.
    Arkadaşımla cıktık sahilde geziyoruz cips kola ve çiğ köfte vardı bir piknik alanına oturduk 1-2 köpek
    Herkez mangal et pişirme derdinde yazık köpeklerde onlara bakiyor :( hiç biri uzatıp 1 kemik vermezmi ya çiğ köfte acı gelir diye veremedim ama elimdeki bütün cips i yere dökdüm bi güzel yediler yakında market olmadığı için mangal yapan birisinin gizlice kemikleri topladığı poşeti çaldım... hiçte pişman değilim
    pişman olma zaten, yalnız cips susatır onları )yanında cola ile iyi giderdi
    ImShoT bunu beğendi.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ev müsait ama özkan sorumluluğu çok fazla,salsan millet şikayet ediyor sürekli bağlamaya da ben kıyamıyorum.en son iki tane kardeş kangal vardı çift tırnaklı...aşısı bakımı gerçekten zorlanmaya başladık...çorluda bir çiftliğe hediye ettik orada daha mutlular.
    ImShoT bunu beğendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    HALKBUS
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ev müsait ama özkan sorumluluğu çok fazla,salsan millet şikayet ediyor sürekli bağlamaya da ben kıyamıyorum.en son iki tane kardeş kangal vardı çift tırnaklı...aşısı bakımı gerçekten zorlanmaya başladık...çorluda bir çiftliğe hediye ettik orada daha mutlular.
    Ah be abi kangal hiç evde durur mu 3-4 dönüm araziniz olucakki rahatca bakılsın ))
    Domino'sPizza

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Ah be abi kangal hiç evde durur mu 3-4 dönüm araziniz olucakki rahatca bakılsın ))
    Onları bir abimiz emrivaki yapıp 8,5 dönümlük bahçesi olan işyerine hediye getirdi...Yöneticilerde bizemi sordunuz deyip istemediler.Bizde Allah Allah diyerekten eve getirdik eee borumu sivastan bir prefösörün kendi imkanlarıyla kurduğu çiftlikten geldi ve üstelik çift tırnaklı...

Bir zaman sonra bu iki erkek çok fena dalaşmaya ve irileştikçe masrafları artmaya başladı.En son iki aşıya 180 tl ödedim.Baktık biz bunların altından kalkamayacağız bir tanıdığın çiftliğine yolladık.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bende sokak köpeği beslemiştim 4 sene kadar sonra sizlere ömür 3 kez yavruladı bu süre zarfında yavrularını belediye topladı barınağa götürdü engel olamadık..

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Hey maşallah dostum sokakta kırma rot hiç görmedim bizim burlarda şanslısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

3-4 Dönüm araziye bibermi ekcen yaw :D bahçeli bir evin olacak içine bir kulube yapacaksın birde demirden kafes olacak güvenlik açısından ondan sonra hiç arkana bakma :D
    Babaçi salman çok tehlikeli zaten ama evin bahçeli ve yüksek duvarlı ise salınabiliri ama oda tehlikeli kapıdan biri girdiğinde saldırabilir falan.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)