Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Saçlarım Dökülüyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kel kalıcaksın.
    Abi gece gece iyi güldüm sayende.

İşin garip yanı uzun süredir saçlarım uzundu hiç dökülme problemim yoktu.Ne zaman kısacık kestirdim o zaman bayağı saç kurban verdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Takma dostum benimde dökülüyor. Bkz: Avatar
    Motosikletli Kaplumbağa...

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parlıyo bakamıyorum

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı öncelikle stresten uzak dur ve kafayı takıp herşeyi düşünme,sonra sebze ve meyve ağırlıklı beslen,jöle-briyantin,saç kremi vb. şeyler saçına sürme,alakasız gelebilir ama elektronik radyasyondan olabildiğince uzak dur (pc ekranı başında çook uzun süre oturma),uykunu düzenle ve günde 7 saat ortalamayla uyumaya çalış.Ek olarak sıradan şampuanlardan değilde tamamen saç dökülmesini geçiktirici etkisi olan şampuanlardan kullan.Bunlar sıradan şampuanların neredeyse 10 katı pahalıdır ama işe yaradıklarını düşünüyorum en azından dökülmeyi durdurmakta (Bioxine iyidir)
    Son ek olarak,dökülen kısımlara sarımsak sürüp 40 dk bekle ve sonra saçını yıka.Bunların hepsini uygularsan saçlarının dökülmesi büyük ölçüde duracaktır.
    Moruk sen bunların tamamını uyguladıysan eğer, haline baktıkça içim acır benim
    Motosikletli Kaplumbağa...

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moruk sen bunların tamamını uyguladıysan eğer, haline baktıkça içim acır benim
    tam bir choppercı

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağbi nettin sen yav.At ısırması olmuş resmen.

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    yanlardan hafif açılmış sanki.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dökülsün, benim 5.5 senedir dökülüyor hala kel kalmadım, yaş geldi neredeyse 24'e. inan bu yaşta kızlar saça hiç bakmıyolar, bu yaşta jöle süren abartılı şekiller yapan varsa bakıyorsun adam bildiğin apaçi.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günümüz şampuanlarının çoğu hassas derilerde saç dökülmesi yapar bende de vardı bi dönem ki bende resmen tutam tutam dökülüyordu sonrasında şampuan kullanmayı bıraktım onun yerine yeşil zeytinyağlı sabun kullanıyorum ve saç dökülmem neredeyse durdu size önerim piyasadaki şampuanlar yerine sabun kullanmanız

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günümoz şampuanlarının çoğu saç dökülmesi yapar bende de vardı bi dönem ki bende resmen tutam tutam dökülüyordu sonrasında şampuan kullanmayı bıraktım onun yerine yeşil zeytinyağlı sabun kullanıyorum ve saç dökülmem neredeyse durdu size önerim piyasadaki şampuanlar yerine sabun kullanmanız
    Çok matlaşıyo saç ve keçe gibi oluyo, genetik(ırsi) olan saç dökülmesinin şampuanla alakası yok.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    arkadaşım kaçışın yok saçın dökülecek..hiç bir şey onun dökülmesini engelleyemez..senin yapman gereken belli bir süre sonra ekim yaptırman..bunun için hemen para biriktirmeye başla..çünkü ileride sana daha fazla sıkıntı olabilir

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    bir tavsiye.

En acilinden 2-3 numara saça geçiş yapın, böylece psikolojik olarak dökülen saçlar görmeyecek, yatıp kalktığınızda saçınız bozulmayacak ve uğraşmayacaksınız bir süre sonra problemleri unutacaksınız.

Saç kestirmenizle beraber minoxil %5 kullanın, en az 6 ay devam edin, büyük oranda bir iyileşme göreceksiniz. Ara verdikten sonra baktınız çok iyi değil durum yeniden başlayın..

Zeytinyağlı sabun kullanın..

Bunları yapınca saçlarınızın inatla kafanızda kaldığını görürsünüz, ben dökülüyor dediğim 10 yıl önceki süreçten beri bunları yapıyorum, saçlarım iyi durumda.

Baktınız saçlar döküldü, ajdar gibi bir kafa çıktı ortaya, koşarak saç ektirin

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    genetikse yapacak hiç birşey yok maalesef.jiletle kazımak,kısa kestirmek,zeytinyağı,sarmısak soğan bunların hepsi hikaye.çok kafaya takıyorsan ve seni gerçekten mutsuz ediyorsa tamamen açılana kadar para biriktir ve ektir.jölenin saç döktüğü de tamamen bir efsanedir.hatta artık ekstra vitaminli olduklarından aksine faydaları bile olmaktadır.o yüzden dökülene kadar jöleye devam hele düz saç değilse çok fena kelaynak gibi gezme jöle sür

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    çabuk evlen
    ondan sonra zaten kalmayacaktı der, kendini avutursun

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    saç dökülmesini bariz durduran sprey ve beraberinde kullanılan şampuanlar var, %5 aminexil mi neydi o iyiydi, bir de beraberinde kullanacağın bioblas şampuan dökülmeyi durdurur ama hiçbir ilaç yeni saç çıkarmaz, ben pekçok çeşit kullandım, çoğu dökülmeyi engelliyor, bütün yıl boyu sadece sabahları 3 fıs kafanın ön orta arka tarafına sprey sıkabilirsin, şampuanda bioblas olsun, dökülme durur heralde ... sana acı birşey söyleyeyim, aileden keller varsa saçlarına vedayı geciktirmen için sürekli bu şekilde bakman gerekiyor ayrıca spreylerin saç diplerine tesir etmesi için hep kısa saçlı olman da lazım ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    %5 minoxidil türevi ürünler saç çıkartmakla birlikte bıraktığınız anda hızlı bir geri dönüş başlıyor.
    nerden mi biliyorum? bi arkadaşım dedi
    saçların dökülüyorsa salla gitsin. "ne kıral dökülüyo benim saçlar" de. yoksa gireceğin her stres dökülmeyi hızlandıracak
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    2 tane markadan bahsediyorlar. bu ikisini de kullanan 25-30 yaşlarında 2 arkadaşımın saçlarının çıktığını şok olarak farkettim. bakın dökülme durdu demiyorum. artık saç derileri görünmüyor diyorum.

halen kullanıyorlar. dediklerine göre başladın mı sürekli kullanmak gerekiyormuş.

hayatta inanmazdım çıkaracağına.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Askerden Sonra inş..
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane markadan bahsediyorlar. bu ikisini de kullanan 25-30 yaşlarında 2 arkadaşımın saçlarının çıktığını şok olarak farkettim. bakın dökülme durdu demiyorum. artık saç derileri görünmüyor diyorum.

halen kullanıyorlar. dediklerine göre başladın mı sürekli kullanmak gerekiyormuş.

hayatta inanmazdım çıkaracağına.
    Marka nedir ?

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    eczaneye bir sorun 2 marka varmış zaten. akşamları kafalarına sürüyorlar.

bulamazsanız özelden msj atın arkadaşlardan öğrenip göndereyim.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Askerden Sonra inş..
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eczaneye bir sorun 2 marka varmış zaten. akşamları kafalarına sürüyorlar.

bulamazsanız özelden msj atın arkadaşlardan öğrenip göndereyim.
    2 marka var diyorsunuzda hangisi derse

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)