Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ptt kargo reziliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    beşiktaş'tan pendik'e 3 günde gitti
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    PTT özelleştirilmeyi beklediği için son 5 senedir eleman alınmıyor, kargolar bazı mahallere haftada 1 kere toptan çıkılıyor. Emekli olanların yerine eleman gelmediği için kimi şubelerde amir- müdür dahil 1-2 personel kaldı. Hizmet yürüsün diye sözleşmeli personel alınıyor kimi yerlerde.

Geçen hafta hayatımın ilk emekli maaşı ve birikmiş aylıklarım için SGK nın mecburen yönlendirdiği PTT şubesinde tam 3 saat sonra aylığımı aldım.

Bu yaz İsveçe giderken onlarca vizem olmasına rağmen yeni pasaport gerekliliği için randevudan tam 14 gün sonra pasaportum elime geçti. Sabah 08 uçağıyla İstanbula gittim acenta görevlisiyle buluşup bavurumu saat 11 gibi yaptım akşamüzeri pasaportum hazırdı.

Yani vize almak bile PTT den kargo almaktan kolay. ))))))

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mekan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlıktnda anlasılacagı üzere bu 2.mağduriyetım ptt kargodan yana.4 gün olmasına rağmen amasyadan cıkan kargo bır turlu zonguldaga gelemedi.gecenlerde de ptt aps ile ankaraya evrak gondermıştım.3 gune adrese varması lazımdı...tam 1 haftayı geçti.ve işimide halledemedim.oysaki taaa hataydan kargom 2 gunde geldi sürat kargo ile...bu nasıl bir hizmet anlayışıdır şaştım...cumartesı dagıtım yapılıyor denılıyor ama ptt kargo kısmnı aradım kimse bakmıyor telefona.halbuki dün arayıp bılgı almıştım kozlu ptt şubesnden...
    talihsizlik yaşamışsın dostum..kötülemek amacıyla söylemiyorum ama ptt kargonun sistemi biraz tuhaf işliyor..memur zihniyeti halen devam etmekte yani...ben sürat kargoda şube müdürüyüm..bir kargoyu karşı ödemeli göndermek istiyorsan kargoyu verip belgeni alıp çıkıyosun...ama ptt'de kargonun ücretini alıcı ödeyecekse, ücretin bir kısmını gönderirken sen veriyorsun, sonra alıcıya ulaşınca normal ücretin tamamı alınıyo..15 gün sonra sen gidip ptt'den verdiğin paranı geri alıyosun..ilginç dimi !! sürat kargo da dahil, kargo firmalarında bazen bu tür aksaklıklar, sorunlar olabiliyor...istanbul'dan maraş'a koli 1 günde gider, üsküdar'dan pendik'e 3 günde teslim olamaz..yaşadığım için söylüyorum....mesela sürat kargo için önceden söylenen bir söz vardı::acelen yoksa sürat kargoya ver ama şimdi çok yol katedildi çok fırın ekmek yend o günler çok geride kaldıi... umarım bizim kargoyla sorun yaşamazsın..syg..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim windy nin dişlilerini göndereyim mi :D 2 günde elinde
    aman ptt ile yollama yaw kaç para 14 42 dişliler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mekan67 özel kutuna bakarsan senin için güzel birşey bıraktım,mutlu edeceğine inanıyorum.
    abicim bi mail attım ama anlarlar inşAllah

28.12.2011 tarihinde amasya ptt kargoya verilen kp01233420405 barkod nolu paketim hala elime ulaşmadı.daha öncesindede ankaraya aps ile AP00837149156 barkod nolu kargo ile evrak göndermiştim.zamanında ulaşmadığı için adrese işlerimi halledemedim.vermiş olduğunuz bu kaliteli hizmet anlayışı için tüm ptt çalışanlarına şükranlarımı iletiyorum.

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    kargom sonunda gelmiş ptt'ye.onların getrmesini beklersem bı kac gun daha gecer aradan.o yuzden siz getrmeyın ben almaya gelırım dedim işlerinede gelmiştir kerataların tabi

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Sürat Kargo Muş'tan Sakarya'ya kargomu iki günde getirdi; şikayetçi olan çok var aslında ama bana ya denk geldi ya da düzeltmeye başladışar işleri.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    yıllardır ptt kargo kullanırım hiç problem yaşamadım,
    kargo takip no dan kargomu takip ederim ve bana en yakın ptt şubesinekargom geldiğindede şubeden gider kargomu alırım onların getirmesini beklemem
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    bunların keleklerı bıze denk geliyor galıba

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    abi yok böyle birsey yaa...pttyi arayıp söyluyorum teslimata cıkarmayın diye ben gelip kendım teslım alacagım dıyorum..gıdıyorum kargomu almaya ama teslimata cıkarmıslar....ewden cıkmadan öncede balkona cıktım aşagıda otele geldıgını gordum kargo arabasının ama adam kargomu pttye bırakmadıgı halde eve bıle gelmedi yaaa.aradım kuryeyı ama aksama bırakabılırm ancak dıyor.bıde benı ve ailemı tanıyan bi herıfmiş kurye.yok bole bısey ya ayar oldum mübarek gunde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)