Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Banka Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    gelen Garantiye sövmüş giden sövmüş sonuna kadar haklıdırlar...son çalıştığım yerler sayesinde mecburen garantiye bulaştım...ilk kredi kartım flexiyi aldığımda telefonda konuşulan şeylerin olmadığını ve bol bonuslu bilmem ne şeklinde bir kategoriye sokulduğumu anladım...ve kartı ilk kullanımımda daha vira bismillah 60 tl eksi bakiyeye geçtim...hayırdır demeye kalmadan giriş başladı...sonrası telefonla düzelttirdim...derken bu sefer telefon tacizleri başladı bir dönem...teb denizbank garanti uyduruk kampanyalarıyla taciz etmeye başladı...cıtı bile yaptı bunu düşünün...onlarıda geçtim...bi ara bilgi datamız bankaların stajyer veya yeni başlamış sağlık sigortası vs avlamaya çalışanların elinde yalama oldu...akşam biri arıyordu sabah biri...aynı bankadan 2 gün içinde ayrı kişiler tarafından aynı konu adına aranan varmıdır acaba...bi ara saldırdılar bu sigorta vs işine...asıl yaram farklı aslında...99 lu yıllarda ilk kart başvuruma olumsuz cevap vermişlerdi ordan ahım var...hatta flexiyi iptal edicem dedim 40 lira bonus aldım onu yiyorum...yılbaşından sonra hem flexiyi hem kart özelliklerine sahip aracardı gömücem inşallah diri diri...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiçbir banka kullanmamaya gyret ediyorum. paramda yok zaten. temiz iş
    hiç akıllı yok mu burda yaw...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bugün çok dolandım sağda solda eski banka hesaplarımı kapatmaya gittim...

Öncelikle Cıtıbank Gayrettepeye gittim...2.5 liralık bi borç vardı 4 aydır varmış daha doğrusu...kartı kapatmak için borcu kapatıp oradaki telefonu kullanıp işi halledeyim dedim...

neyse müşteri hizmetlerinde ki bayan bir öneride bulundu...beyefendi kartınızı cıtı axesse çevirelim (akbankla cıtıbank aynı banka bu arada ortak oldular) size 60 lira axess para verelim...eee sonra ilk 2 yıl kartınızı üyelik bedeli olmadan kullanın...nasıl...

zupar... hem axess özelliği olan hemde yüksek limitim olacak...60 lirayıda çatır çatır yicem...axesdeki 6000 limit cıtıdeki 10 bin limit birleşecek 16 bin tek limitli axess cıtı bana uyar dedim...

sonra yapıkredi çemberlitaş şubesine uğradım maaş hesabım vardı orada...onuda kapattordım..plakayı gazeteyle kapatıp tramvay yoluna daldım yoksa o trafiğin içinden çıkamazdım...onuda hallettim...

2007 de garanti fındıklı şubesinden bi kredi çekmiştim...onuda vesileyle kapattırdım...kredi çekince hesapda açılmıştı....gırık gırtıkları hallettim...

benim teorime göre bankalar bir zaman öyle kucağa oturacak sıkışacak ki bu atıl hesaplardan bile para isteyiecek hale düşecek...

ama piyasanın karteli Garanti...nası bi ağ kurmuşsa memleketteki tüm bankacılık işlemlerinin yarısından fazlasını sadece onlar yapıyor...karlılık da buradan...nerden mi biliyorum...bankanın bir yöneticisini 1 yıl dış şoför olarak taşımıştım... kendimi zor kurtardım o tempodan...

derken igdaşa gittim 198 gayme fatura ödedim...iskiye yetişemedim vezne kapanmış...bu ay sağlam girdi masraflar... vs vs..

acayüpü çok andım...motoru olmasa var ya 3 saatte bu işlere koşturamazdım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)