Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Isıtmalı elcikleri piyanist irfan monteledi ... :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Arkadaşlar olayı yeterince gözlemebildiğimi düşünerek sizler olayı kısaca açıklamak istiyorum. Sapancaya düzenlenen gezi aslında otoyol çıkışında konuşulup ortak mekan belirlenecek bir geziydi. bir arkadaşımızın başına gelen motor arızası (zinciri kpotu) nedeni ile tünal abi arkadaşımızı orada yalnız bırakmadı ve oto yol çıkışına gelemedi. sonra orada hep beraber kararlaştırılan bir yere gidildi pahalı geldiği düşünülünce başka bir yere hep beraber karar verildi. o sıra furkan arkadaşımızın zinciri attı ve bende onunla kaldım. sonra öğrendiğim kadarı ile mekana gidilmiş oturulmuş seçilmiş. bizde furkanın zinciri yapınca mekana yetiştik. tünal abiler ise o arkadaş için tamirci aradılar buldular yaptırdılar. herkes dağılırken anca geldiler (not yeri onlar seçmedi) öğrendiğime göre irfan abim yerde özenle hazırladığı poğaçaları dağıtamayınca çok üzülmüş (haklı) bu arada başka bir not tünal abim ve irfan abim çok iyi iki dosttur. sırf irfan abinin ziyaretine iki motor istanbuldan tünal abi ile gittiğimizi bilirim. ayrıca irfan abim istanbula geldiğince tünal abi mümkün olduğunca irfan abiyi gel biz eskihisara kadar bırakalım böyle bir insanı yolda yalnız bırakmak olmaz diyen bir insan. neyse konuya devam ediyorum. gezi dönüşü akşam irfan abi topikte bu sıkıntısını anlatınca tünal abi darıldı ve sen yeri seçerken orada yokmuydun haben ha sen demeye getirdi. bunun nedenide irfan abi ve tünal abi yakın dost tünal abinin telefonu irfan abide irfan abinin telefonu tünal abide var.sitedeki bu tip olumsuz görüşleri siteye dağil olmayan dışardaki bir okuyucu için olumsuz düşünce üretebiliri biz yakınız neden beni aramak yerine topiğe yazdı diye düşündü ki buradada bence tünal abi (haklı) ayrıca adamcağız yeri bile kendi seçmedi aksiliklerle uğraştı geziye geç dahil oldu günüde heba oldu. Bu sefer irfan abi çabuk kırıldı ki bence kırılmamalıydı dostlukların kolay kazanılmayacağını bana öğreten bir insan olarak bence hemen darılmamalıydı ve siteden hemen ayrıldı ben bu duruma gerçekten çok üzüldüm. ikisinide çok seviyorum. tünal abinin şu durumda bile yine irfan abiyi ikik kere aradığına da şahidim irfan abi açmadı teli. ben bu duruma çok üzülüyorum ikisinide gerçekten çok seviyorum bence bu dargınlık çok saçma :( bi an önce barış gelsin istiyorum :(
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar olayı yeterince gözlemebildiğimi düşünerek sizler olayı kısaca açıklamak istiyorum. Sapancaya düzenlenen gezi aslında otoyol çıkışında konuşulup ortak mekan belirlenecek bir geziydi. bir arkadaşımızın başına gelen motor arızası (zinciri kpotu) nedeni ile tünal abi arkadaşımızı orada yalnız bırakmadı ve oto yol çıkışına gelemedi. sonra orada hep beraber kararlaştırılan bir yere gidildi pahalı geldiği düşünülünce başka bir yere hep beraber karar verildi. o sıra furkan arkadaşımızın zinciri attı ve bende onunla kaldım. sonra öğrendiğim kadarı ile mekana gidilmiş oturulmuş seçilmiş. bizde furkanın zinciri yapınca mekana yetiştik. tünal abiler ise o arkadaş için tamirci aradılar buldular yaptırdılar. herkes dağılırken anca geldiler (not yeri onlar seçmedi) öğrendiğime göre irfan abim yerde özenle hazırladığı poğaçaları dağıtamayınca çok üzülmüş (haklı) bu arada başka bir not tünal abim ve irfan abim çok iyi iki dosttur. sırf irfan abinin ziyaretine iki motor istanbuldan tünal abi ile gittiğimizi bilirim. ayrıca irfan abim istanbula geldiğince tünal abi mümkün olduğunca irfan abiyi gel biz eskihisara kadar bırakalım böyle bir insanı yolda yalnız bırakmak olmaz diyen bir insan. neyse konuya devam ediyorum. gezi dönüşü akşam irfan abi topikte bu sıkıntısını anlatınca tünal abi darıldı ve sen yeri seçerken orada yokmuydun haben ha sen demeye getirdi. bunun nedenide irfan abi ve tünal abi yakın dost tünal abinin telefonu irfan abide irfan abinin telefonu tünal abide var.sitedeki bu tip olumsuz görüşleri siteye dağil olmayan dışardaki bir okuyucu için olumsuz düşünce üretebiliri biz yakınız neden beni aramak yerine topiğe yazdı diye düşündü ki buradada bence tünal abi (haklı) ayrıca adamcağız yeri bile kendi seçmedi aksiliklerle uğraştı geziye geç dahil oldu günüde heba oldu. Bu sefer irfan abi çabuk kırıldı ki bence kırılmamalıydı dostlukların kolay kazanılmayacağını bana öğreten bir insan olarak bence hemen darılmamalıydı ve siteden hemen ayrıldı ben bu duruma gerçekten çok üzüldüm. ikisinide çok seviyorum. tünal abinin şu durumda bile yine irfan abiyi ikik kere aradığına da şahidim irfan abi açmadı teli. ben bu duruma çok üzülüyorum ikisinide gerçekten çok seviyorum bence bu dargınlık çok saçma :( bi an önce barış gelsin istiyorum :(
    Onur Bey gerçekten konuyu iyi gözlemlemişsiniz..Evet konu o kadar basit bir durum ki , insan inanamıyor.. Bu olay şöyle olabilir benim şahsi bir fikrim.. Tünal Abimiz bir gezi düzenler Mucit İrfan Abi'de poğaçaları yapar sonra gideriz bi yaylaya yeriz içeriz eğleniriz ...
    Not: Yanlış anlaşılmasın Sadece benim kendi fikrim.. Tabiki gezi fikrini Tünal üstad bilir.. saygılar

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onur Bey gerçekten konuyu iyi gözlemlemişsiniz..Evet konu o kadar basit bir durum ki , insan inanamıyor.. Bu olay şöyle olabilir benim şahsi bir fikrim.. Tünal Abimiz bir gezi düzenler Mucit İrfan Abi'de poğaçaları yapar sonra gideriz bi yaylaya yeriz içeriz eğleniriz ...
    Not: Yanlış anlaşılmasın Sadece benim kendi fikrim.. Tabiki gezi fikrini Tünal üstad bilir.. saygılar
    ben tünal abiyi aradım oda böyle birşey istiyor irfan abiyide aradım açmadı müsait değil sanırım. irfan abiyede ulaşmalıyım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ben tünal abiyi aradım oda böyle birşey istiyor irfan abiyide aradım açmadı müsait değil sanırım. irfan abiyede ulaşmalıyım
    Tamam Abi ne güzel işte.. hımm şöyle bi durum var ...
    Mucit gece çalışıyo gündüz uyuyor ondan olabilir.. mesaj çek abi.. müsait olunca beni ara diye o arar seni.. bende o şekil ulaşıyorum.. ayrıca çok yoğun bu aralar.. kamera sistemleri falan yapmış jimmy jip mi nedir.. 15,000 tl lik bi cihaz.. yoğun yani.. mesaj çekersen size ulaşır

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam Abi ne güzel işte.. hımm şöyle bi durum var ...
    Mucit gece çalışıyo gündüz uyuyor ondan olabilir.. mesaj çek abi.. müsait olunca beni ara diye o arar seni.. bende o şekil ulaşıyorum.. ayrıca çok yoğun bu aralar.. kamera sistemleri falan yapmış jimmy jip mi nedir.. 15,000 tl lik bi cihaz.. yoğun yani.. mesaj çekersen size ulaşır
    tamamdır. şimdi msj çektim irfan abiden haber alınca yazarım buraya ;)

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    tamamdır. şimdi msj çektim irfan abiden haber alınca yazarım buraya ;)
    tamamdır abi buradan konuşuruz

Motosikleti
    BEYLER MUTLU HABER BENDEN MÜJDEMİ İSTERİM. İRFAN ABİYEDE ULAŞTIM TÜNAL ABİYEDE. tünal abi irfanı ziyaret etmek konuşmak istiyor irfan abide tünal abiyle konuşmak istiyor ikiside bir anlık kızgınlıklarının farkındalar konuşup çözecekler ikiside bu olay olduğundan beri çok huzursuz üzgün ve birbirini tanıyan ve seven iki dost. En kısa sürede konuşacaklar büyük ihtimalle bu iş çözülecek ;) herkese sevgiler saygılar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    adamım temiz işçilik çıkaracak çünkü yaptığı işi seviyor..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamım temiz işçilik çıkaracak çünkü yaptığı işi seviyor..
    ooo ramço kardeşim nasılsın

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    BEYLER MUTLU HABER BENDEN MÜJDEMİ İSTERİM. İRFAN ABİYEDE ULAŞTIM TÜNAL ABİYEDE. tünal abi irfanı ziyaret etmek konuşmak istiyor irfan abide tünal abiyle konuşmak istiyor ikiside bir anlık kızgınlıklarının farkındalar konuşup çözecekler ikiside bu olay olduğundan beri çok huzursuz üzgün ve birbirini tanıyan ve seven iki dost. En kısa sürede konuşacaklar büyük ihtimalle bu iş çözülecek ;) herkese sevgiler saygılar
    mükemmel bir haber ..ee ne zaman gidiyoruz

Motosikleti
    hele bi kendileri telde konuşup planlaşsınlar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hele bi kendileri telde konuşup planlaşsınlar
    tamam abi bekleyelim bakalım.. ama yakındır bi karamürsel turu

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ooo ramço kardeşim nasılsın
    iyi kötü çirkin... ama hayattan zevk alan biri olarak askeriye dışında çok iyiyim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Ozaman yuppi
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi kötü çirkin... ama hayattan zevk alan biri olarak askeriye dışında çok iyiyim...
    akşam 5 e kadar özgürsün yani oralarda çarşı izninde motor kiralayabiliyormusun?

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    eline saglık ırfan kardeş ustalıgını konuşturmuşsun yıne
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    İlk önce İrfan abi'nin ellerine sağlık, yine süper iş çıkarmış gerçekten.
    Koray kardeşim sende güle güle kullan, keyfini çıkar bu havalarda

İrfan abiyle Tünal abinin bu durumuna çok üzüldüm, ama Onur iyi haberi verdi sağolsun.
    İnşallah dostlar en kısa zamanda barışırlar, küslükler arada olur ama fazla arayı açmadan düzeltmek lazım.
    Havalar iyice bozmadan da bir gezi daha yaparız inşallah.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    havaların düzelmesini beklersek ohhooooo ölme eşşeğim ölme yağmur çamur olmasın yeter . valla açık söyliyeceğim İrfan ın o güzel pidelerini özledim.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Bende yağmuru çamuru kastettim zaten. Yoksa motorcu adama soğuk işlemez
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    gule gule kullan kardes

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)