Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Benim pcx bel ağrısı yaptı sıkıntı var

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    belin de ağrır kelin de ağrır arkadaşım
    biz demedikmi motörcu adama sukıtır gitmez deyi
    pisiklet sürmeye mi benzettin bu işi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Sen bu güzelim motörü bırakta git sıkıtırla falan uğraş... ondan sonra beyaz bayrağı çekersin tabiiii ...
    İyi oldu sana ... sıkıtırı napcan sen yahu... sonra balık partisini kçırırsın tabi

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bu güzelim motörü bırakta git sıkıtırla falan uğraş... ondan sonra beyaz bayrağı çekersin tabiiii ...
    İyi oldu sana ... sıkıtırı napcan sen yahu... sonra balık partisini kçırırsın tabi

http://img21.resimup.net/di/IQSI.jpg
    bence makinanında beli ağrımıştır baksana 10 ton kaldırıyor makine ne yapsın ..............vallaha sen bu makine ile bizide paketlersin gibi....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yaaaaa gördünmüü birde utanmadan konu açmışın hani hasta olacağıdık motöre biniyoz diye olmadık ya diye http://www.motosiklet.net/forum/konu...ilodan-mi.html yaşlanıyosssss Banstarım köftestarım pandam kabul etmek lazım geçmiş olsun ayrıca
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

değerli dostlarım...motorumu bugün itibariyle satışında anlaştım...alan arkadaş motor kullanmayı bilmediği için motoru kendisine yarın acıbademe gidip teslim edicem...depoda fulldü iyimi... 5150 gaymeye aldığım fiyata verdim...zararım yok...bel ağrısı dinene kadar motora binmeyeceğim bir süre...ev iş 5 km ...idare edicez artık...5000 e 5 müşteri vardısırada ...pazarlık yok dedim dediğim gibide oldu zati...

Allah hepinizden razı olsun plaka hususunda desteğini eksik etmeyen dostlarda haklarını helal etsin artık...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi daha benim hayal gücümü kağıda resmeden olmadı yer yüzünde böyle bi insan yok o yüzden belki ben bi ayar çekerim ama zaman alabilir daha ne hayallerim var bi bilsen çok fantazilerim var ama uygulamaya geçirecek kadar param yok

bu güvenlikciler beni hep tedirgin etmiştir...

Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşluğuma geldi 2 dakikada saçmalanmış olsa da uğraşmadan duramadım
    http://img851.imageshack.us/img851/8853/2ybr.png

Geçmiş olsun bu vesileyle bir de...
    Olcan bir mecora yaşadım valla...tekrar cbf150 lere falan dönersem üzülürüm...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çif beygir olmuşsun mete abi abi gülmekten surat ekleyemiyorum
    sen birde pistonları kranları görsen korkarsın artık...

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bu orantı doğruysa gerçekten 2 ybr almak lazım Metehan abiye. Hehe.Artık motosikleti kısmına yybbrr yazar abim. Abi gerçekten o kadar kalıplımısın ya?
    uzun ve geniş araç diyelim...

Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meto dostum, hayırlı olsun ve de geçmiş olsun ne diyim

sağol ganga...bu zor günlerimde beni azcıkın yalınız bıraktın...eshef içindeyim sana...

Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehehe gel benim 150 mc ile tokuş yapalım. beline de iki masaj yaparım dalin bebe masaj yağı ile heçbirşeyin kalmaz. köftelik kıyma gibin olursun
    valla hacı geçici belki yaza kadar dandirik vir cup falan alabilirim...Allah bu günleride göstertti bana daha ne kadar düşeriz bilemem aga... ama canlıyı cebime koyunca kafam rahat olacak...

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belin de ağrır kelin de ağrır arkadaşım
    biz demedikmi motörcu adama sukıtır gitmez deyi
    pisiklet sürmeye mi benzettin bu işi
    jpg[/url]
    ganga bilemedim... ben ettim sen etme...düşene birde sen vurma devrem...

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster

pg[/url][/URL]
    ulan kızdırmayın beni cbf 1000 le alır gelir aklınızı alırım tokat manyağı yaparım valla...

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence makinanında beli ağrımıştır baksana 10 ton kaldırıyor makine ne yapsın ..............vallaha sen bu makine ile bizide paketlersin gibi....
    abi kısmetimiz böyleymiş...doyamadım makinama inan...

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaaaa gördünmüü birde utanmadan konu açmışın hani hasta olacağıdık motöre biniyoz diye olmadık ya diye http://www.motosiklet.net/forum/konu...ilodan-mi.html yaşlanıyosssss Banstarım köftestarım pandam kabul etmek lazım geçmiş olsun ayrıca
    abi yine üşüme yok...dün emara girdim tabut gibi makinanın içine girdim...sıkıntı yokmuş fıtık falan...ama bu bel omurlarıma olan baskıyla alakalı birşey...Allaha şükür korktuğum başıma gelmedi...skutır çok kısa şasiye sahip ve bu sadece bende olurmuş...kiloyla paralel...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    valla çok geçmiş olsun,sağlıktan ötesi yalan,vucut ergonomine uymadıysa satman iyi olmuş,bide zararsız,sevindim adına,hayırlı olsun...Artık 125-150 segmentinide aşmaya bak...yav 250 kg adamsın 100 kg motora piniyon yazıktır o makinalara :
    250 cc ve üzerinde motor bak kendine

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Geçmiş olsun Mete_han usta. Sana cruiser alalım
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Abi sağlık daha önemli tabi, ama artık bir dahakine CBR 250 alır 180'e yardırırsın...

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    kabullenmeli artık yaş gitmiş iş bitmiş yükünü cbf150den başkası çekmez senin zenondan biliyoruz
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çok geçmiş olsun,sağlıktan ötesi yalan,vucut ergonomine uymadıysa satman iyi olmuş,bide zararsız,sevindim adına,hayırlı olsun...Artık 125-150 segmentinide aşmaya bak...yav 250 kg adamsın 100 kg motora piniyon yazıktır o makinalara :
    250 cc ve üzerinde motor bak kendine

aga düşünemedik ama şöyle bir kardayım...cemimde motor alırken 0 lira para vardı...şimdi 5150 var...nası...maaşı 1300...cbfyi 2000...2000 gaymeyde 170 lira taksitle karttan para çekmiştim...şimdi keş param var huzurum var...

canlı para... dediğin gibi 250 olur kısmetse yaza...

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Mete_han usta. Sana cruiser alalım
    aga crusıer var eşde dostta...onlarıda istemiyorum yav...güzel hoş ama bana naked lazım cbf 250...ybr250 falan... veya cbf 1800..

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sağlık daha önemli tabi, ama artık bir dahakine CBR 250 alır 180'e yardırırsın...
    hayırlısı olsun aga be hakkımızda...kısmet...

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabullenmeli artık yaş gitmiş iş bitmiş yükünü cbf150den başkası çekmez senin zenondan biliyoruz
    ya aga inan bu yaşıma kadar böyle sıkıntı yaşamış değilim...bakarsın yeni kasa cbf 150 alırız hayaller çöpe gider...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bilader motor alana kadar alakamızı keselim mümkünse.... Motorsuz adamla işim olmaz.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşluğuma geldi 2 dakikada saçmalanmış olsa da uğraşmadan duramadım
    http://img851.imageshack.us/img851/8853/2ybr.png

Geçmiş olsun bu vesileyle bir de...
    beyler bu link i bi tıklayın bakalım....
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    git hondaya, yapış yakalarına
    çarp 5000 bangonotu yüzlerine
    sana bi cb300 getirtsinler

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Valla ben de pcx kullanıyorum gayet rahat geldi bana :D Suzuki an125hk den sonra bu bana padişah koltuğu gibi geldi.. Gayet rahat valla ki 125hk den sonra cbf150 ondan inip buna geçtik.. Ama rahat ya.. :D
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    mötor öğlen saatlerinde satılmıştır arkadaşlar.

ağaç kesilmiş takırdı tükenmişmidir kesinlikle hayır,hele bi nöbeti bitsin detayları yarın metehandro anlatır.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Bajaj-Pulsar 200 NS
    slm arkadaşlar.ben yeni üyeyim .fakat google de devamlı bu PCX i inceliyorum.bir kerede olsa 2 ay önce PCX i kullandım yalova da Hakan
    arkadaşın motoruna 15 dakikalığına bindim .şehir içi gezdim .yorumlara bakarak belki bende yardımcı olurum diye düşündüm.
    bundan önce 16 motorsiklet [150cc geçmiş değilim]kullandım .
    arkadaşlar bu motorun arka amortisörü benim kısa da olsa izlenimime göre berbat.en ufak tümseklerde bile amortisör yokmuş gibi tepki
    veriyor. benim belimi ağırıttı.
    zaten arada bir bel ağrısı sıkıntım da var.amörtisörü yumşatmak için bir ayarı varmı bilmiyorum fakat yok ise bu motor benim için
    sınıfta kalır.bence sizin bel ağrısı amortisör sertiğinden.yinede siz bilirsiniz.
    bende bu PCX den ilkbaharda bir tane almayı düşünüyorum fakat en çok benim kafamı karıştıran arka amortisörün sert oluşu.
    teknoloji ve dizayn olarak çok beğendim fakat amortisöre gelince iş bozuluyor.sonuçta ben bu motoru yaz aylarında rahatça gezmek için
    almak istiyorum .rahtsız edecekse almak mantıklı gelmiyor.CBF 150 almak zorunda kalacağım.bütçe meselesi onun için bu fiyatlarda olan
    motorlardan seçeceğim.yamaha veya honda kısmet artık.
    motor satılmış olsada arka amortisörün sertliğini dile getirmiş olayım.
    cümlemize kazasız belasız sürüşler dilerim.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Geçmiş olsun. Önce sağlık sorununu hallet. Motor çok. Aşağıdaki motor da takip etmeye değer. Yeni gelmiş. SYM Wolf 250. Fiyatı biraz uçuk ama bir süre sonra satamayınca düşürürler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Önce sağlık sorununu hallet. Motor çok. Aşağıdaki motor da takip etmeye değer. Yeni gelmiş. SYM Wolf 250. Fiyatı biraz uçuk ama bir süre sonra satamayınca düşürürler.
    http://img49.resimup.net/di/2CAH.jpg
    mete abim honda dan başka motür almaz ki
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)