Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Atatürk'ün Son Sözü : VE ALEYKÜM SELAM..

Motovento
    REKLAM ALANI
    BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya madem bu ulkenin dilinden alfabesinden , kurucusundan sikayetsiziniz, ne isiniz var bu ulkede? Arap yarim adasinda istediginiz arapcayi ozgurce konusacagiz seriat ile yonetilen ulke cok . Gidin sizi seve seve alirlar. Kafaniza kimse silah dayamiyor burda kalin diye. Hem demokratik laik bir ulkede yasiyorsunuz hemde bunu inkar ediyorsunuz. Sizin sorununuz bu ulke , kurucusu yada dili ile degil , kendiniz ile bence.
    Bu tür yorumları nasıl yapabiliyorsunuz anlamıyorum. Yarın sizinkinden farklı bir ideoloji hakim olduğunda da birileri sizi bu memleketten kovmaya kalkarsa ne olacak peki? Yukarıda yazılanların şirazesinden çıkmış olduğu aşikar ama bu tür yorumların da onlardan hiçbir farkı yok. Aynı derecede yobaz. Biri İslam yobazı diğeri Kemalizm yobazı...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    ben bu konuyu saygısızlık olsun dıye açmadım okudum etkılendım sizlerlede paylasmak istedim o kadar..Biribirimizi kırmayalım
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Atatürk gibi bir lideriniz var size yol gösteren önderiniz var ve siz hala onu tam olarak sevemediniz çok ilginçsiniz Türk kardeşlerim.......
    Bizde washingtonlar lincoln var ama Atatürk ün yaptıgının çeyreğini yapmadılar.Atatürk müslüman olmak zorundamı?Atatürkü insan olarak sevemiyormusunuz bütün kusurlarıyla içkisiyle ve başka oda bir insan sizler gibi.İnanın pek çogunuz intihar ederdi onun durumunda olsanız o anları yaşasınız yüzbnlerce askeri ölüme yollasanız ve düşmanı yenebilmek için kadınlarınız kızlarınız bile onun içi seve seve ölseler.Bu yükü hangi insan kaldırabilir nasıl kaldırabilir?
    Bakınız lider dedikleri kaddafiye halkı linç etti etlerini yedi,bakınız saddama heykelini tekmelediler astılar daha nicesi var size soruyorum kaç tane dünya lideri öldüğünde bütün dünyanın ülkeleri o lidere saygılarını sunmak için şeref kıtalarındaki askerlerini ülkenize saygı dursunlar diye yollamıştır bir tane lider sayın.Leninmi?Maomu?Kennedymi?Reganmı?bir tane sayın yoksa sezarmı?Dünya üzerinde tek bir lider için bu yapıldı oda Atatürk.Düşmanları bile öldüğü gün ona saygılarını nasıl gösterdi düşünün adamı canlı yakalasalar derisini yüzecektiler ama ona öylebir saygı sundular ki.Sizin yaptıgınız hepinize demiyorum genel olarak televizyondaki bazı insanlar dinciler ve bunun gibi,resmen ahlaksızlıktır o adam kendi hayatını size verdi herşeyini size verdi biraz saygı gösterin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)