Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

...1200 ytlye bilgisayar aldım...yardım lütfen..

Motovento
    REKLAM ALANI
    crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Mete abicim ben sana dedim ya abi zaten;CANAVAR gibi makina abi.Senin gibi bi teknoloji garibesini uçurur abicim o makina Şaka bir yana mete abim,harbi güzel makina.Allah klavyeni,ddr ini,hdd ni eskitmeden,lcd monitörünü çatlatmadan kullanmanı nasip etsin.Yakışır mete abime.Kim tutar be mete abi seni.Alemlerin kurdu olursun sen çıkarsın başımıza.Hackerlerin efendisi olursun be abi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Flood olduğu için modlardan silmesini rica ederim

FASTBOY3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun jl-150 classic
    Benimki kadar iyi olmasada güsel hay ırlı olsun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hackerlerin efendisimiiiiiiiii....

vayyy...sağlam pompa oldu iyimi...

kim tutar beni dimi...çökertirim ben bu siteyi bilem dimi...amerikan haberalma teşkilatı sitesinede girip çıkabilirim dimi rahatlıkla...

tutmayın beni...allahını seven tutmasın...hehehe...bi kurayım eve...bıktırcam alimallah sizleri... benden bıkan benim gibi olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı FASTBOY3 adlı üyeden alıntı
    Benimki kadar iyi olmasada güsel hay ırlı olsun
    dostum seninki kaç santim... pardon kaç mb...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    oha mete abi ohhhhaaaaa

Motosikleti
    abi kalbiniz kötü sizin yav...ben bişey demiyom...her lafı işkembe-i kübradan anlarsınız olmazki ama...

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    şerrrefsizim geyiğin dik alası olmuş kankam,allahın izni ile kızın yağmuru evlenirsem şayet,oğlum olursa elbet, benim gibi zibidi olur oda.Adını ne koyarım bilmiyom ama sakın verme senin gibi motorcunun çocuğuna verecek kızım yok de. sen o makineyle değil amerikanın haberalma teşkilatına girmeyi,motosiklet net'e zor girersin
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı
    şerrrefsizim geyiğin dik alası olmuş kankam,allahın izni ile kızın yağmuru evlenirsem şayet,oğlum olursa elbet, benim gibi zibidi olur oda.Adını ne koyarım bilmiyom ama sakın verme senin gibi motorcunun çocuğuna verecek kızım yok de. sen o makineyle değil amerikanın haberalma teşkilatına girmeyi,motosiklet net'e zor girersin
    kankaaa sana bu jınlunlarla naaahhh kız verirler...

allahına kadar adanalıyık...psikopata bağlarık dimi kurban...adanayıda fethederiz allahın izniyle...

sana kız verilirmi lo..senle dünür olsak ben çok dayak yerim adanada...oralarıda bilirik kankam...bu tarz tutmaz orada...kelebekle dalarlar alimallah...ya zaten beni tanımayan biri küfretcek falan diye bazen tırsıyom iyimi...

adananın gülü napıyon beyav...bekarmıydın sen...yakışıklı çocuksun...bulamadınmı bir hatun...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Hocam kız vermeleri için nası bi motor almalıyım yardımcı olur musun

Motosikleti
    bir hanımendiyi istemeye gittiğinizde altınızda en az 600 lük makina olacak...çina malı motor sahaplarına kız verilmiyo habarınız yohmu...

genç erkek...:hayatım sen ben yeşil panjurlu bir evimiz ve küçük küçük keewaylerimiz jınlunlarımız olacak...

genç bayan...:neee...öhüöühüh& #252;hü...benlennnn oynadın...duyguularıımlaaa oynadın...haniii suzukimiz harleyimiz yamahımız olacaktııı...ühühüh...ben bitiriyorumm bu ilişkiyi......ühühüh...

Motosikleti
    madem 600'lük lazım satayım benim Hayabusa'yı o zaman

Motosikleti
    kütüğüm sende hayaLbusa varsa Deniz Akkaya'yı bile istemeye gidersin...

o/nu/da sana verir/ler...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    1. Mete ciğerim hayırlı olsun on numara makina sana yeter kafanı takma, ama ben işin ayrı bir noktasına takıldım. Herkes iyi kötü ucuz pahalı demiş ama bence fazla para bağlamışsın be. Sen sadece nete girip geyiğe sarcan başka bi iş yapmıcanki. Yeni işe girmişken ve bazı zorlukları aşmışken ve hatta motorun yok iken bu kadar para PC ye bağlanırmı lan. Yinede hayırlı uğurlu olsun almışsın artık gerisi boş.

2. Yuh be kardeşim bir başlık buı kadar mı konu dışına çıkar???
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Mete_han pc yi aldıktan sonra değil almadan önce soracaktın bu soruyu! AYRICA CenkKeskin İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİRİYORSUN! ADAM LCD MONITOR ALMIŞ SEN ORAYA 17" 107 T YAZMIŞSIN! mete_han aldığın fiyat çok iyi ve taksitlede aldıysan için rahat olsun. Makinen öyle çok süper birşey değil ama normal bir kullanıcı için çok iyi diyebilirim. Ucuza almışsın gerçekten. Hatta kendi elimdeki son kullanıcı distribitör fiyatlarına baktımda neredeyse benim alacağım fiyata sana vermiş adamlar ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

durmustit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 750
    bencede fiyat normal ben aynı değerlerde
    2 sene önce aldım artık pc lerin fiyatı bayağı düştü

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Bende yorum yazayım eğer aldıysan bu yorumlarla kafanı yorma derim, ama yinede yorum istersen işlemcin biraz düşük kalmış ama anakart fena değil ekran kartı biraz düşük kalmış eğer oyun oynamayacaksan bu sistem seni idare eder.

Motosikleti
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı
    Kendi sitemde kendini iki günlüğüne banlayan moderatörün veda mesajına patlıcan reçeli ve ballı-çokokremli-peynirli-salamlı sanviç tarifi yazan adam gördüm ben

Motosikleti
    değerli admin ve modlarımın yüksek anlayışı ve hoşgörülerine sığınarak tek tek arkadaşlara cvp yazacağım...ama flood olacak...floodsuz beceremiyom...sevgilerimle...beni uyarmak isteyen yönetici arkadaşlar adresimi biliyor...uyarılmaya hazırım...

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı
    1. Mete ciğerim hayırlı olsun on numara makina sana yeter kafanı takma, ama ben işin ayrı bir noktasına takıldım. Herkes iyi kötü ucuz pahalı demiş ama bence fazla para bağlamışsın be. Sen sadece nete girip geyiğe sarcan başka bi iş yapmıcanki. Yeni işe girmişken ve bazı zorlukları aşmışken ve hatta motorun yok iken bu kadar para PC ye bağlanırmı lan. Yinede hayırlı uğurlu olsun almışsın artık gerisi boş.

ciğerparem sağol...fazla paramı bağlamışım abi...şofeeeerim ama para bende kanka...beni tanıyon...nerde geyikcan orda mete_han..

valla çokmu para verdim lan...

Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Mete_han pc yi aldıktan sonra değil almadan önce soracaktın bu soruyu! AYRICA CenkKeskin İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİRİYORSUN! ADAM LCD MONITOR ALMIŞ SEN ORAYA 17" 107 T YAZMIŞSIN! mete_han aldığın fiyat çok iyi ve taksitlede aldıysan için rahat olsun. Makinen öyle çok süper birşey değil ama normal bir kullanıcı için çok iyi diyebilirim. Ucuza almışsın gerçekten. Hatta kendi elimdeki son kullanıcı distribitör fiyatlarına baktımda neredeyse benim alacağım fiyata sana vermiş adamlar ...
    heavy metalim asi prensim...aldık artık...öpülmüş bir yanağım var artık...zevk almaya çalışıyorum...ama makinem hakkında nasıl olursa süper bişey değil dersin...haddini bil...haddini bil...

ben normal kullanıcımıyım kankacım...ne zaman normal bir hareketimi gördün...

antalyaya sevgiler...artık kabusun olcam merak etme...bıkcan yani...imzandaki yengemiz herhalde sana kızmış...onu rüyanda görmediğin için...beni her akşam rüyanda göreceksin merak etme...bilinçaltına gireceğim...yani bir nevi freddy krueger... msn adresini bana verme gafletinde bulunursan tabiki....

Alıntı durmustit adlı üyeden alıntı
    bencede fiyat normal ben aynı değerlerde
    2 sene önce aldım artık pc lerin fiyatı bayağı düştü
    sağoıl kankacım...ilgi alakan için...

Alıntı Fuut adlı üyeden alıntı
    Bende yorum yazayım eğer aldıysan bu yorumlarla kafanı yorma derim, ama yinede yorum istersen işlemcin biraz düşük kalmış ama anakart fena değil ekran kartı biraz düşük kalmış eğer oyun oynamayacaksan bu sistem seni idare eder.
    kankacım anlamadığım için bişey diyemiyorum...sevgiler...sağolasın...kafama yazıyom ama bunları...öğrencem bunları... ben esasında oyun formatına yönelik olsun demiştim ama yinede bilemiyom...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler