Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ve bu da Oldu,PKK deniz otobüsü kaçırdı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vuruldu.
    umarım hepiniz "tatmin" olmuşsunuzdur.
    Ben olmadım yanlış yaptık onu topluma kazandıracaktık,sevecektik,pamuklara saracaktık .simdi o pamuklar kicinda srefsizin.uzuldum
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gayet temiz bir operasyon olmuş kutlarım.Ben geçmişte yaptıgınız operasyonlarla kıyasladım bunu evet hatalıyım.Ama çeçenleri kahraman yapmışdınız ve gene böyle büyük eylemlerde aynı yolu izliceğinizi düşündüm.Ve yanıldım.Medya karartması ve profosyonel bir operasyon en az israil en az amerika kadar iyi.Ben iyiye iyi kötüye kötü diyen biriyim siz ama çok duygusalsınız

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki okuyup araştırıp çıkarttığın sonuç bu mu? Halkın oyu ile meclise seçilmiş insanlara "it" diyerek mi hayırlı evlat yetiştirmeyi planlıyorsun?
    .
    Arkadas eksik demis, it degil onlar, it sürüsü.
    Bikmadin burada PKK'ya teror orgutu diyemeyen it surusunu savunmaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olmadım yanlış yaptık onu topluma kazandıracaktık,sevecektik,pamuklara saracaktık .simdi o pamuklar kicinda srefsizin.uzuldum
    Bak iste bu da biz cani, fasist Türklerin duygularina tercuman olmus. Biz boyle dusunurken fasistiz, onlar öldürürken terorist bile degil. Yok ya!

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Öldürmek kolay , zor (ve doğru) olan adaletin karşısına çıkarmaktır. Eğer üzerinde gerçekten bomba var idiyse patlatmaya fırsat bulamadan etkisiz hale getirmek gerekli olabiliyor malesef. Sanırım bu durumda da böyle olmuş. Yanılma hakkımı saklı tutarım.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peki okuyup araştırıp çıkarttığın sonuç bu mu? Halkın oyu ile meclise seçilmiş insanlara "it" diyerek mi hayırlı evlat yetiştirmeyi planlıyorsun?

"Devlet yönetiyorsan düzene ayak uyduracaksın!" Sence şu anda ülkeyi yöneten siyasi otoritenin yaptığı da bu değil mi zaten? Madem böyle düşünüyorsun, nesini eleştiriyorsun yönetenlerimizin? Madem sen bir Atatürkçüsün, şu soruyu sor kendine: Atatürk bu ülkeyi düzene ayak uydurarak mı yoksa baş kaldırarak mı kurdu?

Sen bundan çok daha iyisini yapabilecek kapasitede bir gençsin. Yapmalısın da zaten. Yap ki, misal şu harleytamir denen fikir fakirinden bir farkın olsun...
    Akıl Akıldan Üstündür.Eyvallah
    Asayiş berkemal

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak iste bu da biz cani, fasist Türklerin duygularina tercuman olmus. Biz boyle dusunurken fasistiz, onlar öldürürken terorist bile degil. Yok ya!
    ben çerkezim yengem kürt , vatana millete silah dorultan ittir it sürüsüdür cesedide leştir diyorum bu beni faşist yapıyorsa yapacak bişeyim yok.bende bunlara sempati besleyenleri,kader kurbanı diyenleri yaftalarım hemde daha fazla sıfatla..
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

ben çerkezim yengem kürt , vatana millete silah dorultan ittir it sürüsüdür cesedide leştir diyorum bu beni faşist yapıyorsa yapacak bişeyim yok.bende bunlara sempati besleyenleri,kader kurbanı diyenleri yaftalarım hemde daha fazla sıfatla..
    Hocam, artik bende fasistligi kabullendim. Onlara gore Kemalist bir fasistim. Kemalist diye birseyde cikti son zamanlarda. Simdi biri cikip ötekilestiriyorsun der, onuda ekliyeyim, otekilestiren fasist kemalistim. Ne hallere dustuk, ne sifatlara büründük, sirf kursun sıkanlara it dedik, sevmedik, onlarda insan, kandirilmislar demedik diye, bu vatana dusman serefsizlere insan demedik diye.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    it iti ısırmaz demiş atalarımız....

ama neden demiş çözemedim bir türlü..

hatta bu atasözünü neden yazdım buraya onu da bilmiyorum....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, artik bende fasistligi kabullendim. Onlara gore Kemalist bir fasistim. Kemalist diye birseyde cikti son zamanlarda. Simdi biri cikip ötekilestiriyorsun der, onuda ekliyeyim, otekilestiren fasist kemalistim. Ne hallere dustuk, ne sifatlara büründük, sirf kursun sıkanlara it dedik, sevmedik, onlarda insan, kandirilmislar demedik diye, bu vatana dusman serefsizlere insan demedik diye.
    sen ben faşist ,cahil ,sabit fikirli ,bilimum zerzavat oluruz hakaret olmazama biz bir yorum yaparız hakaret olur)ben takmıyorum artık )Ama burda hep bulunucam kovulmazsam)

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Korsan ölmüs kurtulmus.
    Yolcularin eline geçse ne olurdu düsünmek bile istemiyorum.

Hafizasi zayif olanlar için hatirlatayim.
    Yillar önce baska bir hiyar uçak kaçirmaya kalkmisti.
    pilota çek ulan irana yoksa bombayi patlatirim demis,bizim pilotlar çaktirmadan Diyarbakir'a inmislerdi.
    Ben hayatimda yüzü gôzü sismis kan revan içinde uçaktan inen tek hava korsani gördüm o da uçagi kaçiran sazandi.
    Ayidan hallice bir arkadas, sinirlenmis, korsanin agzini burnunu dagitip yakasindan tuttugu gibi polise teslim etmisti.
    Hatirlarsaniz,gunlerce yolcular teroriste mudahale etmeli mi mevzusu konusulmustu.

Gemi kaçirildiginda ben salonun salomonje kisminda ziftleniyordum.
    Yengeniz de salon bölümünde televizyon izliyordu.
    Elimde Ergün Poyraz'in takunyali führer kitabina kitlenmisim,dunya ile irtibatim kesilmis, yengeniz teroristler Türkiye'de gemi kaçirmis dedi.
    Ben kayitsiz bisey olmaz dedim.
    Ama rehineler varmis dedi.
    Merak etme çoktan denize atlamislardir dedim.
    Depremde kaçinci katta olduguna bakmadan pencereden atlayan bir milletiz, yumusacik denize gözünû kirpmadan dalar bizim millet.
    Sonradan deniz otobusu ayrintilari falan gelip benim kitaba olan dikkatim de dagilinca mecbur geçtik televizyon basina.
    Deniz otobusunde disari çikmak kolay degil biliyorum.
    Ulem dedim olay ciddi.
    Sonucu merakla bekledik.
    Simdi uzerinde bomba duzenegi olan bir adama;
    kipirdama yoksa vururum,teslim ol!!!
    gibi muhabbetler sökmez abi.
    Mecbur vuracaksin.
    Vuracaksin da nasil vuracaksin?
    Kafada 3 kursun var herifin.
    Buraya kadar sorun yok.
    Ama vücutta da 3 kursun var!!!
    Ve o kursunlarin saplandigi yerde bomba dûzenegi var.
    Allah koruyor bizi abicim baska açiklamasi yok.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

yahu bu haberin içi boş.ortada deniz otobusunu kaçırdığı iddia edilen ve olen 84 dogumlu bir genç vede komandoların zaferi şeklinde bir haber var.nedense bırakın o bombayı patlatacagını üzerinde bomba olduguna bile inanmıyorum.amaclarının ne oldugunu dahi bilinmiyor.yalovada pkk üssü'mü varmış.yada üzerinde birkac kiloluk a4 ile yalovadaki deniz harp okulunumu patlacaktı?haber sat komandalarının govde gosterısıne donmus durumda.gecenlerde baska bır haberde
    ıpını koparmıs esek ile ilgili
    .eşek heybelı tabı uzerınde yuk var.yolun kenarında otluyor.neymiş bomba olabılır pkk'da bombayı patlatabılırmıs - bak bak bak
    eşek yolun kenarına baglımı?-hayır
    e ozaman esek egitimli? cıhatmı yapıyor?
    -hayır
    neyse.bızımkıler once hayvanı vurdular yetmezdiii tabi
    funye baglayıp funyeyı patlattılarr
    .-ulannn fos goruntulerı goruyoruz.
    abartısız 3 farklı yayın yapan kanala baktım ulan eşekte bomba yuklu oldugunu soyluyorlar
    - ya allah
    e goruntuyu goruyoruz hayvanın uzerındekı samandan yapılan heybe yanıyor bomba yukle hayvan funye ıle patlatıldıgında boylemı olur
    haberın sonundada asker ıle basbakanlık korumalarını yere goge sıgdıramıyorlardı

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Coq ustad yazi guzel , Ozel harekatta askerlik yapmis biri olarak sadece bir bilgi , A4 tipi plastik patlyacilara ister ates et, ister bicak sok patlamazlar. O dedigin genelikle Nitro Gliserin tarzi eski tip yapistircilarda vardir. Bu patlayicilar elektrik ile harekete gecer.

Ama beyine ates kesinlikle tek sefer yapilmaz. Teroristler genelikle funye dugmesini ellerinde hazirda tutar. Vucuda mermi isabet ettiginde, vucut ani tepkime ile kasilabilir ve istem disi el kasi funyeyi sikabilir.

Bunu minimize etmek adina kut uclu genelikle girdigi yerden cikmayan (Arkasinda rehine var ise gumburtuye gitmesin diye) ozel mermiler ile kafaya ve kalbe atis yapilir.

Haa simdi diyeceksin , Komandolar nerden bildi adamin ustundeki duzenegi. Ustunde harekete yada sarsintiya dayaniksiz eski nesil bir bomba ile birak deniz otobusune binmeyi daha evden cikarken kendini havaya ucurursun. Bir oksurme bile yeter.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS

"Devlet yönetiyorsan düzene ayak uyduracaksın!" Sence şu anda ülkeyi yöneten siyasi otoritenin yaptığı da bu değil mi zaten? Madem böyle düşünüyorsun, nesini eleştiriyorsun yönetenlerimizin? Madem sen bir Atatürkçüsün, şu soruyu sor kendine: Atatürk bu ülkeyi düzene ayak uydurarak mı yoksa baş kaldırarak mı kurdu?

Sen bundan çok daha iyisini yapabilecek kapasitede bir gençsin. Yapmalısın da zaten. Yap ki, misal şu harleytamir denen fikir fakirinden bir farkın olsun...
    helal hocam ama şurda bir ekleme yapayım sadece fikirfakiri harleytamir değil bu forumun %90 gibi bir bölümü denemesi çok kolay burda bir grup var o gruptan birtanesinin kuyruğuna bas bak başına neler geliyor koca forum sana yükleniyor burada forum yöneticilerinin çok büyük hataları var forum kurallarında siyasi ve dini içerikli konular/mesajlar açmak/yazmak yasak neden silinmiyor buna meyillenilen mesajlar ve konular?
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coq ustad yazi guzel , Ozel harekatta askerlik yapmis biri olarak sadece bir bilgi , A4 tipi plastik patlyacilara ister ates et, ister bicak sok patlamazlar. O dedigin genelikle Nitro Gliserin tarzi eski tip yapistircilarda vardir. Bu patlayicilar elektrik ile harekete gecer.

Ama beyine ates kesinlikle tek sefer yapilmaz. Teroristler genelikle funye dugmesini ellerinde hazirda tutar. Vucuda mermi isabet ettiginde, vucut ani tepkime ile kasilabilir ve istem disi el kasi funyeyi sikabilir.

Bunu minimize etmek adina kut uclu genelikle girdigi yerden cikmayan (Arkasinda rehine var ise gumburtuye gitmesin diye) ozel mermiler ile kafaya ve kalbe atis yapilir.

Haa simdi diyeceksin , Komandolar nerden bildi adamin ustundeki duzenegi. Ustunde harekete yada sarsintiya dayaniksiz eski nesil bir bomba ile birak deniz otobusune binmeyi daha evden cikarken kendini havaya ucurursun. Bir oksurme bile yeter.
    Ne bileyim abicim ben daha önce canli bomba olmadim ki.
    Basvurmustuk ama torpillileri aldilar ise.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal hocam ama şurda bir ekleme yapayım sadece fikirfakiri harleytamir değil bu forumun %90 gibi bir bölümü denemesi çok kolay burda bir grup var o gruptan birtanesinin kuyruğuna bas bak başına neler geliyor...
    Bu forumun %90'i derken, biz cahil cühela, cani fasist, PKK'lilara it diyen aptallariz da, sen geri kalan %10'luk akilli olan kisma mi giriyorsun?
    Burada yazarken, yazdiklarina dikkat et, %90'i PKK'ya ve onlarin sözculerine, itlerine, it surulerine dusman diye suclamak herkesin harci degil pasam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne bileyim abicim ben daha önce canli bomba olmadim ki.
    Basvurmustuk ama torpillileri aldilar ise.
    Torpille anca kizlari korkutursun :p
    Okundugunda ironik bi cevap olmus, güldüm valla

TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepsinin sonu böle olacak zaten...
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben pkk lı olduguna inanmıyorum,pkk olsa operasyon düzenlenmezdi ve bütün tv kanalalrıda canlı yayında pkklının propaganda görüntüsünü yayınlarlardı bana kalırsa arkadaş solcu bir örgüte üyeydi ve büyük ihtimalle tayyibi ve akpnin politikalarını protesto ediyordu.Yada Parasız eğitimi savunuyordu herkeze eşitlikden falan bahsediyordu ve bu yüzdende hemen medyay yayın yasagı kondu ve oracıkta öldürüldü zavallı.Çünkü daha önceki örneklerdende anladıgım kadarıyla türk polisinin solculara tahamülü yok evlerde kıstırdıkları zaman asla uzlaşı yoluna gitmiyorlar ve hemen infaz ediyorlar ama pkk lı olunca hemen uzlaşı yolu aranıyor

en azından vatanımın toprakları dışında yaşamıyorum, ezan yerine kilise çanı dinlemiyorum, gavurun bayrağı altında değil kendi ay yıldızlı şanlı bayrağımın altında yaşıyorum sen ilk önce yaşadığın yeri Türkiye sınırları içersinde yap ondan sonra bana laf sok
    by_alp yukarıdakileri diyen sen aşağida su okuyacaklarinida yazan sensin? ""
    forum kurallarında siyasi ve dini içerikli konular/mesajlar açmak/yazmak yasak neden silinmiyor buna meyillenilen mesajlar ve konular?""
    Kafanmi karışık?yoksa rüzgara goremi esıyorsun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)