Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu işi yapan varmı. :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgi İşlem (IT) bu mesleği yapan veya bilgisayar alanında başka alanda çalışan arkadaşlar kesinlikle vardır diye düşüüyorum mesleğinizden memnunmusunuz hangi alanada çalışıyorsunuz yardımlaşabiliriz. diye düşündüm

genelde ömürleri bu tarz yerlerde geçen insanlardır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125CC
    ben varım genelde sql tabanlı programlar yazarak satıyorum.
    lakin bu resimdeki gibi olmuyor , odamdaki bilgisayar masasını kaldırıp attım yerine kocaman bir çalışma masası getirdim. masanın üstünde 3 monitör var ( biri laptop) 1 monitör takıldığım yerlerde kod araştırması, diğer monitör laptopa bağlı ikinci monitör olarak kullandığım monitör ve ortada laptop şeklinde kopup gidiyorum :D

ama tanıdığım yazılımcılarda durum böyle olmuyor. eğer yazılımcı iyiyse saat 12de girer 5te çıkar notları programın üstüne alır ve özel hayatı olur, motora biner mesala. ben henüz uzmanlaşmadım kendi çapımda yapıyorum ucuza satıyorum yaparkende zorlanınca resmen pc başında uyukladığım oluyor. en sonunda ise değiyor.

Bende özel bi firmada çalışıyorum hocam Nebim Winner adlı bi satış parekende programı tarzı bir şey var onun için destek veriyoruz. 80 küsür mağazaya bakıyoruz o resim temsili. bendede 2 monitör 2 kasa var. dışardan bakınca her kez oh oturuyo diyo ama akşama kadar nelerle uğraşıyoz ah ah. ama ben daha yolun başında sayılırım şimdi lisans programlarına falan katılıcam ilerisi için ümitliyim daha yaşım genç ama kolay iş değil her kez bunu bilsin istedim

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Bende Bu Dertten Muzdaripim
    Imza mi?? Nereye Atayım

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Bende personel alımı falan var sandım :D it veya ts lazımsa gelelım :D
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bende uzun zamandır yazılım oalrak calışıyorum Şuanda da SharePoint geliştiriyorum. Enerji sektöründe bir holdinge portal ve web uygulamaları yapılıyor :D bu hafta proje teslimi vardı cumartesi iş yetişsin diye sabaha kadar calıştık bende işte cift monitorle calisiyorum test server clint server falan şifman kullandıgın bilgisayar sayısı değişiyor işte :D önceden severek yapıyordum ama sanırım meslek yorgunluğu oldu ve sürekli yeni seyler öğrenmek artik yoruyor beni.

Allah kolaylık versin bu işi yapanlara :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende uzun zamandır yazılım oalrak calışıyorum Şuanda da SharePoint geliştiriyorum. Enerji sektöründe bir holdinge portal ve web uygulamaları yapılıyor :D bu hafta proje teslimi vardı cumartesi iş yetişsin diye sabaha kadar calıştık bende işte cift monitorle calisiyorum test server clint server falan şifman kullandıgın bilgisayar sayısı değişiyor işte :D önceden severek yapıyordum ama sanırım meslek yorgunluğu oldu ve sürekli yeni seyler öğrenmek artik yoruyor beni.

Allah kolaylık versin bu işi yapanlara :D
    Cümlemize hocam 20 yaşında hayatdan soğudum yahu ama genede işimi çok seviyorum

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bende ordayım Bende de 2 monitör, 1 kasa, 2 laptop var ama sömürüyolar emeğimi
    Motosikletli Kaplumbağa...

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende özel bi firmada çalışıyorum hocam Nebim Winner adlı bi satış parekende programı tarzı bir şey var onun için destek veriyoruz. 80 küsür mağazaya bakıyoruz o resim temsili. bendede 2 monitör 2 kasa var. dışardan bakınca her kez oh oturuyo diyo ama akşama kadar nelerle uğraşıyoz ah ah. ama ben daha yolun başında sayılırım şimdi lisans programlarına falan katılıcam ilerisi için ümitliyim daha yaşım genç ama kolay iş değil her kez bunu bilsin istedim
    V3'e geçiş yapıldımı. muhasebe yönünden zayıf bir program 4 sene uğraştım onunla .
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V3'e geçiş yapıldımı. muhasebe yönünden zayıf bir program 4 sene uğraştım onunla .
    v3 e daha değil firma biraz pintide. bizde hala çabalıyoz çok yetersiz kalıyor

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Raporlama açısından çok iyi bir program, yeterki sınıflandırmalar güzel yapılsın. Biraz da SQL bilgisi varsa fena olmaz
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Raporlama açısından çok iyi bir program, yeterki sınıflandırmalar güzel yapılsın. Biraz da SQL bilgisi varsa fena olmaz
    raporlama gerçekten iyi ama işin içine ince detaylar girince yetersiz kalıyor hocam. SQL bilgisi şart ama bizde yok o işte inş olucak

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zamanında yaptım, attım dışarı kendimi, kurtuldum Laptopla çalışan arkadaş, external klavye ve mouse kullanmanı öneririm. Ben iki parmağımı kaybediyordum, zor kurtuldum...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

vicuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    3 Yıl bir hastanenin bilgi işlem bölümünde çalıştım fotoğraftaki gibi bi ortam göremedim karşımda 3 ekran önümde birsürü evrak yanımda bozuk makinalar falan işte

Alıntı vicuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 Yıl bir hastanenin bilgi işlem bölümünde çalıştım fotoğraftaki gibi bi ortam göremedim karşımda 3 ekran önümde birsürü evrak yanımda bozuk makinalar falan işte
    hocam çalıştığım yeri görsen aynı durumdayız hemen hemen. o resim temsili. bakma sen yoksa. ooo :D

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    benim ortam iyi ya hatta cam odalar falan da yok direk katın birisi bilgi işlem ve baya geniş ferahca hoş sistem salonumuz da bir o kadar ufak masam gayet güzel sistem salonum ise çok sıkıntılı
    ANGARAJ

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ortam iyi ya hatta cam odalar falan da yok direk katın birisi bilgi işlem ve baya geniş ferahca hoş sistem salonumuz da bir o kadar ufak masam gayet güzel sistem salonum ise çok sıkıntılı
    Allah herkeze güzel çalışma alanı nasip etsin. 15 metre kara oda 5 masa :D

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    amin amin ortam güzel fakat çalışma arkadaşları için aynı sözden bahsedemem malesef buda bütün çalışma isteğini sıfırlıyor insanın.inanmazsınız belki ama mesleğimden soğudum...
    ANGARAJ

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin amin ortam güzel fakat çalışma arkadaşları için aynı sözden bahsedemem malesef buda bütün çalışma isteğini sıfırlıyor insanın.inanmazsınız belki ama mesleğimden soğudum...
    bizim ortam çok iyi bi tane var arada klavye monitör kafasıan indir diyo şeytan sonra diyom dur lan ona zarar versen 2 katı çalışcan :D

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    vayy bilişimci kardeşlerim . Bende Bilgisayar teknik servis bölümünü okudum. az çok web tasarım olayından anlıyorum. benim mekan sizinki kadar değil normal evde küçük odada bir masaüstü pc ve netbook var. az çok küçük çaplı web tasarımları- tekınik servis gibi...ortamda biraz tanındığım için kasa getirip götürüyorum. ama motosikletle çok zor oluyor
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)