Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

vodafone genç avantaj kullanıcıları dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vodafone un faturalı genç avantaj tarifesini kullanıyorum sözde facebook, twitter bedava sonra msn de eklenmiş yeni öğrendim, neyse soruna geleyim
    geçen ay memleketteydim bayram dolayısıyla ve doğal olarak bilgisayar internet evde mevcut değil bende cepten face ye girdim
    bugün akşam üzeri fatura bilgi mesajı geldi şok oldum 25 yerine 35 lira detaya baktım internetten geçirmişler
    aradım müşteri hizmetlerini bi b*ka yaramayan çalışanları yani
    durum böyle böyle dedim, neymiş face de yazı yazmak yorum yazmak ücretliymiş sadece bakmak ücretsizmiş
    ne anladım bu s.....ten ben
    dedim msn de bedavaymış ona da mı bakıp çıkıcaz dedim, o bedava değil diye inatlaşıyo
    insanları kandırıyosunuz yani dedim ne diyecek bişey dediği yok
    bunların alayının ben ................

Uploaded with ImageShack.us
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Avea' ya geçenlere aylık 19 TL karşılığında her yöne 500dk heryöne 1000sms + 1 gb internet bu beni resmen hayata bağladı.. Eskiden turkcell yüzüden telefonu elime alamazdım ya ben konuşanlardanım mesaj sevmem gerekirse ararım o yüzden bu tarife süper bence.. 25 yaş altına önerilir

Düzeltme: faturasız benim hat
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Vodafon çok fena yapar,kırmızıya boyarda sizi ayanaya baksanız yinede anlayamazsınız....
    Benim vodafone hattım kredi kartından otomatik ödeme talimatlıydı...beğenmedim,aveaya geçtim...süpermiş avea çok memnun kaldım açıkçası,bedavadan biraz pahalıya konuşuyorum gibi bişey..
    Neyse asıl konuya geleyim,ben vodafonu aradım otomatik ödeme talimatını iptal edin diye...bisürü laf ebeliği,iptal etmediler..bankaya gittim,onlarda yapamıyormuş...vodafon merkezine fax çek dedi müşt.hizmetleri onuda yaptım,bi türlü iptal etmediler.bu arada sürekli müşt hizm. aradım durdum sonuç yok,merkezini aradım sonuç yok 3-4 ay geçti..4 ay kredi kartımdan kullanmadığım iptal ettirdiğim hat için fatura kesip tahsilat yaptılar sürekli ekstrede görüyorum ama bişi yapamıyorum..deliriyorum adeta....Bende ulannn dedim sizin şerefinizi.....dıtttt.... gittim bankaya hemen kartım çalındı güvenlik nedeniyle iptal edin yenisini 1 haftaya yollayın bana diye talimat verdim...
    Ancak vodofon pisliğğinden boyle kurtuldum....Bidahamı asla bulaşmam kimseyede önermiyorum..adamı ilk önce kızartır sonrada morartır bunlar....kampanyalarının birçoğu aldatmacalarla dolu,bir verip 10 çalıyorlar...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    zaten reklamlarıyla yeterince gıcık ediyordu..hizmetinide görmüş olduk...bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hey gidi hey,
    bir zamanlar Telsim vardi.
    Adamlar aldi Vodafon oldu.
    Yanlis hatirlamiyorsam baya da iyi para verdiler alirken.

Baslik beni eskilere götürdü.
    Cem Yilmaz'in oynadigi Telsim reklamlarina.
    -Ajda Pekkan Ajda Pekkan! ne o gerginsiniz bugün.

http://www.youtube.com/watch?v=yv_Y4ardEq4

http://www.youtube.com/watch?v=AcRaA7oxveA

Simdi diyecegim sudur.
    Cem Yilmaz Telsim reklaminda oynadi, Telsim batti.
    Su siralar Türktelekom reklamlarinda oynuyor.
    Aman diyeyim dikkat edin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    aynı tarifeyi bende kullanıyorum...
    normalde 24 lira artı aylık sınırsız internet 8 lira...
    toplamda 32 lira gelmesi lazım faturanın bu zamana kadar hiç öyle geldiğinin göremedim..
    en yakın zamanda bende faturalıyı iptal ettirmeyi düşünüyorum...

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı tarifeyi bende kullanıyorum...
    normalde 24 lira artı aylık sınırsız internet 8 lira...
    toplamda 32 lira gelmesi lazım faturanın bu zamana kadar hiç öyle geldiğinin göremedim..
    en yakın zamanda bende faturalıyı iptal ettirmeyi düşünüyorum...
    24+8 diye bir ibare yok
    25tl fiyat var ve face vs ücretsiz
    sen niye iptal ediyorsun

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    750 Dakika Her yöne + 10,000Sms + Sınırsız internet + HTC Desire aylık taksidi her ay 120TL gelir. 1 Lira üstü de gelmez. 1 yıldır bu durum böyle siz neden sorun yaşıyorsunuz hiç anlamadım.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24+8 diye bir ibare yok
    25tl fiyat var ve face vs ücretsiz
    sen niye iptal ediyorsun
    ben internet paketi satın alıyorum o yüzden...
    0.facebook.com a hiç girmem daha iyi...
    ki diğer işlerimdede bana net sürekli lazım oluyor....
    o yüzden 8 lira artı olarak ödüyorum...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    aldığınız ürünün tam olarak ne olduğunu bilmek lazım, ayrıntıları okumak lazım.

Ne diyor?

Cepten ücretsiz Facebook, Twitter

Ama sınırsız demiyor

Zaten facebook ve twitter kelimeleri dikkat çekmek için sanırım,
    ücretsiz data bitene kadar motosiklet.net de bedavadır

Kampanyanın esaslarını okuduğunuzda ilk ay 1000 dk + 1000 mb
    sonraki 9 ay 100dk + 100 mb olduğunu görebilirsiniz.

Ben herhangi bir sınırsız ibaresi göremedim.

Numara taşıma çıktıktan sonra koşarak turkcell den kaçan biri olarak
    2-3 ayda bir hem vodafone hem avea kullanıyorum, bir ona bir buna

Vodafone da da avea da da her geçişimde otomatik ödeme talimatı veriyor çıktığımda da iptal ediyorum
    (kredi kartı değil ama normal banka hesabından) Bir sorun yaşamadım.

Şu an avea da ayda 19 TL lik bir paket kullanıyorum ve telefon ile iletişim ihtiyacımı karşılıyor.
    (ne kadar konuştum kaç dakikam kaldı daha ne kadar konuşurum gibi hesap yapan biri değilim)

Yani, adam sana ürünü satmış sen ne aldığını tam anlamadan koskoca firmayı sahtekarlıkla suçluyorsun

Başlığı düzelteyimde Allah muhafaza avukatları filan görür karama kampanyası yapıyorssun diye dava açar (haklılarda)
    uğraşır durursun
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    bende bir zamanlar vodafonelere sınırsız konusma ve vodafonlularla 5000 sms yaptım fatura 41 gelmesi gerekirken 50 - 60 45 70 gibi rakamlar geliyodu sonra bi baktım 336.40 kurus geldi şok oldum müşteri hizmetlerini aradım beni cepsopa gönderdiler cepsop yapabileceğimiz bişey yok msj atmıssın dedi

Lan dedim zaten benim 5000 mesaj hakkımvar ayda 500 tane anca kullanabiliyrm müşteri hizmetlerini ara itiraz et dedi itiraz ettik dilekce yazdık vakıf banka 20 tl yatırın dediler dekontu fakslayın dediler. yaptık 4 ayn sonra eve haciz geldi verhasıl kelam o 336.40 kuruş oldu bizi 600- 700 tl en sonda ödemedik ama okadar paramız gitti. şimid kontörlü kullanıyorum cep ögrenci kntrm olunca konuşuyorum olmayınca oturuyorum
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    genç avantaja yeni geçdim 1 hafta oldu facebook twitter takılıyom sürekli şuan bir acı hissediyorum .

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldığınız ürünün tam olarak ne olduğunu bilmek lazım, ayrıntıları okumak lazım.

Ne diyor?

Cepten ücretsiz Facebook, Twitter

Ama sınırsız demiyor

Zaten facebook ve twitter kelimeleri dikkat çekmek için sanırım,
    ücretsiz data bitene kadar motosiklet.net de bedavadır

Kampanyanın esaslarını okuduğunuzda ilk ay 1000 dk + 1000 mb
    sonraki 9 ay 100dk + 100 mb olduğunu görebilirsiniz.

Ben herhangi bir sınırsız ibaresi göremedim.

Numara taşıma çıktıktan sonra koşarak turkcell den kaçan biri olarak
    2-3 ayda bir hem vodafone hem avea kullanıyorum, bir ona bir buna

Vodafone da da avea da da her geçişimde otomatik ödeme talimatı veriyor çıktığımda da iptal ediyorum
    (kredi kartı değil ama normal banka hesabından) Bir sorun yaşamadım.

Şu an avea da ayda 19 TL lik bir paket kullanıyorum ve telefon ile iletişim ihtiyacımı karşılıyor.
    (ne kadar konuştum kaç dakikam kaldı daha ne kadar konuşurum gibi hesap yapan biri değilim)

Yani, adam sana ürünü satmış sen ne aldığını tam anlamadan koskoca firmayı sahtekarlıkla suçluyorsun

Başlığı düzelteyimde Allah muhafaza avukatları filan görür karama kampanyası yapıyorssun diye dava açar (haklılarda)
    uğraşır durursun
    onlar herzaman haklılar zaten yalancı ve kandıran bizleriz
    sen görevini yap Olcay usta sana lafım yok maksat bilmeyenlerde öğrensin
    hiç korkmam çekinmem valla
    kredi kartı kullanım ücreti aldılar hakem heyetine şikayet ve sonra para geri kredi kartında hakkını ararsan hiçbirşey olmaz
    sesini çıkar yeterki

tarifeye geçerken şu kadar data falan diye açıklık getirilmedi çalışan personel face ve twit ücretsiz dedi
    hata bende detayını öğrenmedim
    tuhaf olanı bazılarında 0 tutar bazılarında kullanım ücreti yazıyo detaylı faturaya bakınca
    müş temsilcisi faceden video izlemiş veya müzik indirmişsinizdir diyor
    bende benim telefonun öyle özellikleri yok dedim gerçekten yok flash yüklü değil dedim
    sonra diyorki başka birisinin duvarına yazısına vs yorum yapmışsınızdır
    arkadaş neyse o dur... kıvır bakalım
    msn e de bakıp çıkıcaz demekki yazı falan yazmicaz
    dedim bende
    1000dk 1000 data sonradan çıktı freezone muhabbeti

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genç avantaja yeni geçdim 1 hafta oldu facebook twitter takılıyom sürekli şuan bir acı hissediyorum .
    geçmiş olsun nediyelim
    fazla gelmez ama
    8 lira olması lazım ama sen yinede dikkatli ol
    vodafone acı vermez kızartır sadece

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maksat kelime oyunlariyla kandirmak.
    Bunu vodafone'a mal etmemek lazim, cogu ticari firmanin taktigi bu. Bankalar, gsm operatorleri, otomobil firmalari. Reklamlarin altinda karinca yazisi gibi aciklamalar.
    Kisaca kizmamak, dikkatli olmak lazim para verdiginiz her alisveriste. Pazardan domates alirken hicmi tezgahin arkasindaki curuklerden bi kac tane atmadilar posetinize (:

[QUOTE=kartalizma07;2462681]onlar herzaman haklılar zaten yalancı ve kandıran bizleriz
    sen görevini yap Olcay usta sana lafım yok maksat bilmeyenlerde öğrensin
    hiç korkmam çekinmem valla
    kredi kartı kullanım ücreti aldılar hakem heyetine şikayet ve sonra para geri kredi kartında hakkını ararsan hiçbirşey olmaz
    sesini çıkar yeterki

tarifeye geçerken şu kadar data falan diye açıklık getirilmedi çalışan personel face ve twit ücretsiz dedi
    hata bende detayını öğrenmedim
    tuhaf olanı bazılarında 0 tutar bazılarında kullanım ücreti yazıyo detaylı faturaya bakınca
    müş temsilcisi faceden video izlemiş veya müzik indirmişsinizdir diyor
    bende benim telefonun öyle özellikleri yok dedim gerçekten yok flash yüklü değil dedim
    sonra diyorki başka birisinin duvarına yazısına vs yorum yapmışsınızdır
    arkadaş neyse o dur... kıvır bakalım
    msn e de bakıp çıkıcaz demekki yazı falan yazmicaz
    dedim bende
    1000dk 1000 data sonradan çıktı freezone muhabbeti

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

böle şeylerle uğraşıp kafanı ağrıtma:
    vodafone dan aylık cepnet satın al,8 lira öde,telefonuna m.opera.com dan uygun olan tarayıcıyı indir,sınırsız internete gir.
    ister feyse,ister mynete,ister youtube.takıl kafana göre,hem de 3g hızında.
    bi de telefonun google android işlemci ise tadından yenmez.

az önce müşteri temsilcisi aradı mail atmıştım dün
    normalde face falan ücretsizmiş resim falan, paylaşılanı izlemek falan ama site dışına çıkmadan, msn de ücretsiz dedi
    birde telefonun tarayıcısını kullanmak gerekiyormuş bende mini opera kullanıyordum
    şimdilik anlaştık
    diğerinden girin face e msn e dedi tarihi not ettim dedi ücret giderse tekrar arayın dedi
    bende denicem dedim tşk ettim

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 liralik internet pakedini bend kullaniyorum, benden daha da akilli bi telefonum da var. Butun islerimi halledebiliyorum. MT ye bile mobilden giriyorum.
    Kisaca az onceki arkadasinda dedigi gibi, Android isletim sistemi olan islemci hizi yuksek bi telefon ve 8 tl'lik sinirsiz internet pakedi alin imkanlar el veriyorsa.

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 liralik internet pakedini bend kullaniyorum, benden daha da akilli bi telefonum da var. Butun islerimi halledebiliyorum. MT ye bile mobilden giriyorum.
    Kisaca az onceki arkadasinda dedigi gibi, Android isletim sistemi olan islemci hizi yuksek bi telefon ve 8 tl'lik sinirsiz internet pakedi alin imkanlar el veriyorsa.
    fiyatı iyi parasal sıkıntı yok ücretsiz denilip ücret gelmesi sinir bozucu
    yoksa benim cepten nete girdiğim yok memlekete gidince face yapalım dedik yoksa pek işim olmaz evde int mevcut olunca

Motosikleti
    2011 Destro Mr 250
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vodafon çok fena yapar,kırmızıya boyarda sizi ayanaya baksanız yinede anlayamazsınız....
    Benim vodafone hattım kredi kartından otomatik ödeme talimatlıydı...beğenmedim,aveaya geçtim...süpermiş avea çok memnun kaldım açıkçası,bedavadan biraz pahalıya konuşuyorum gibi bişey..
    Neyse asıl konuya geleyim,ben vodafonu aradım otomatik ödeme talimatını iptal edin diye...bisürü laf ebeliği,iptal etmediler..bankaya gittim,onlarda yapamıyormuş...vodafon merkezine fax çek dedi müşt.hizmetleri onuda yaptım,bi türlü iptal etmediler.bu arada sürekli müşt hizm. aradım durdum sonuç yok,merkezini aradım sonuç yok 3-4 ay geçti..4 ay kredi kartımdan kullanmadığım iptal ettirdiğim hat için fatura kesip tahsilat yaptılar sürekli ekstrede görüyorum ama bişi yapamıyorum..deliriyorum adeta....Bende ulannn dedim sizin şerefinizi.....dıtttt.... gittim bankaya hemen kartım çalındı güvenlik nedeniyle iptal edin yenisini 1 haftaya yollayın bana diye talimat verdim...
    Ancak vodofon pisliğğinden boyle kurtuldum....Bidahamı asla bulaşmam kimseyede önermiyorum..adamı ilk önce kızartır sonrada morartır bunlar....kampanyalarının birçoğu aldatmacalarla dolu,bir verip 10 çalıyorlar...
    Benim hat vodafone faturalı, ödeme talimatı da var..şimdi istesem hemen iptal etmiyorlar mı yani ?
    deneyecem eğer iptal etmezlerese direk genel müdürlüğü bağlamalarını isterim bakalım ne olacak?
    [COLOR="#008080"]''Her suç topluma sorulmuş bir sorudur''[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)