Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Zombiler Gerçek mi Oluyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence soğuk cola doldursunlar damarlarına...

kızma be kanu, alışmalısın
    Haklısın abi alışmam gerekli.

Saygılar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:56 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger benimle ilgili bir ameliyat ihtiyaci olursa rica edecegim beni Türk doktorlarina emanet etmeyin.
    Bi de damarlarima tuzlu su yerine sarap enjekte ederlerse, 10 yil sonra bile kalkarim ben rahat olsunlar.
    çok zom oldum bi olamadim.
    Uzun bir aradan sonra hoşgeldin üstad.

Şarap beyaz mı olsun kirmizi mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    merak etmeyin arkadaşlar , Türk halkı olarak güvendeyiz , aklı olan zombi Türkiyeye gelmez , gelirsede bu zamları görür ve geri gider elhamdülillah zombi krizi bizi teğet geçer
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etmeyin arkadaşlar , Türk halkı olarak güvendeyiz , aklı olan zombi Türkiyeye gelmez , gelirsede bu zamları görür ve geri gider elhamdülillah zombi krizi bizi teğet geçer

ahahahhaha nekkaddar şahane bir espiri, çok enteresan bir konuya değinmişsiniz
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tuzlu su yerine ucuzundan rus vodkası veya samagon dolduracaksın bak gör sonra sen o zombiyi halay çekiyor mu çekmiyor mu
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zombiler çok yakında dünyayı ele geçirecekler, gülmeyin bu haberlere. Ben savaşa hazırım, ya siz?
    obaaa yalnız değilmişim kuralım ekibi Zombilerle Savaşma Derneği

topik "konu dışı" başlığı altında açılmış işine gelmeyen bakmasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadarda sert çıkıştınız yahu.

İki geyik çevirelim bildiklerimizi burada paylaşalım diye açtım başlığı.

Kusura bakmayın size bu başlığı zorla okutarak zamanınızı heba ettim.

Konu kimine göre saçma bile olsa hata bende haklısınız.
    arkadaş sen zaten doğru yerde açmışsın topiği kimseye de zorla okutmuyosun, hiç muhabbet dönmeyecek mi bu forumda, sırf motorlarımızdan sorunlarımızdan tecrübelerimizden mi bahsedecez
    htmetin bunu beğendi.
    Ninja

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aboov örgüt tamam.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:40 ----------

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    obaaa yalnız değilmişim kuralım ekibi Zombilerle Savaşma Derneği

topik "konu dışı" başlığı altında açılmış işine gelmeyen bakmasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 ----------

arkadaş sen zaten doğru yerde açmışsın topiği kimseye de zorla okutmuyosun, hiç muhabbet dönmeyecek mi bu forumda, sırf motorlarımızdan sorunlarımızdan tecrübelerimizden mi bahsedecez
    Hoh be ne kadar fazla olursak o kadar iyi.

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuzlu su yerine ucuzundan rus vodkası veya samagon dolduracaksın bak gör sonra sen o zombiyi halay çekiyor mu çekmiyor mu
    samogon kötü oldum birden
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    elhamdülillah hocam elhamdülillah, bak, Allah bir şekilde açık verdirtiyor ama görmeye göz lazım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    çok dizi izliyorsunuz Tha Walking Death i izleyin öyleyse
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

pendikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 1300 B-KİNG
    en iyisi benzin enjekte etsinler damarlarına sonra buraya konu açarlar yeni başlıyorum racing binmek istiyorum önerileriniz neler
    Bu ayar iyiiii

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Yazıda doğru olan şeyler var. Böyle bir deney gerçekten -ve bildiğim kadarıyla kısmen başarılı olarak- yapılmıştır. Ancak kandırmacanın altın kurallarından biri olan 'doğruları ve yalanları harmanlama' icra edilmiş. Olay bundan ibaret.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

pendikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 1300 B-KİNG
    o ısırma olayına pek inanamadım
    Bu ayar iyiiii

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pendikli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisi benzin enjekte etsinler damarlarına sonra buraya konu açarlar yeni başlıyorum racing binmek istiyorum önerileriniz neler
    tuttum bunu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:52 ----------

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıda doğru olan şeyler var. Böyle bir deney gerçekten -ve bildiğim kadarıyla kısmen başarılı olarak- yapılmıştır. Ancak kandırmacanın altın kurallarından biri olan 'doğruları ve yalanları harmanlama' icra edilmiş. Olay bundan ibaret.
    yapılıyomuş zaten bak üstad yazmış

@inci1903___bizde coroner bypass'da hastaların 3-5 saatliğine kalbini durduruyoruz tekrar çalıştırdığımızda zombi'msi hareketler falan yapan olmadı daha
    Ninja

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    ben yanlış mı okudum yoksa anlayamadım mı ?
    köpek doktorları ısırdı diye zombi mi demişler ?
    can't be worried about that shit. life goes on man.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yanlış mı okudum yoksa anlayamadım mı ?
    köpek doktorları ısırdı diye zombi mi demişler ?
    Köpek doktoru, doktor diğer doktoru sonra hep beraber köpeği ısırmışlar diye zombi olmuşlar.

Resident Evil Facebook

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı Greenut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sert çıkmak istemiyorum ama sinirleniyorum. Daha gerçekçi, daha akla mantığa yakın, daha günümüzü ve geleceğimizi ilgilendiren şeylerle ilgili bilgilendirici konular açsak en azından bilmeyenlerde öğrenmiş olur ve ona göre yaşamına dikkat eder. Bu Dünya'da sadece tek başımıza yaşamıyoruz. İnsanoğlu dışında da yaşayan canlılar var. Düşünki evren üzerindeki tüm bitkiler ve hayvanlar yok oldu gitti. Sen yada ben yada diğerleri, sağ kalabileceğinizi mi düşünüyorsunuz. Şuan hayatımızdaki kullandığımız herşey, ama A'dan Z'ye herşey doğadan sağlanıyor. İlaçlar, yiyecekler, içecekler, temizlik ve bakım malzemeleri, mobilyalar vs aklına ne geliyorsa hepsi bitkiler ve hayvanlar sayesinde oluşuyor. Şuan amansız bir hastalığa yakalan, aşısı, iğnesi, panzehri bitki özlerinden yapılıyor. Kanserin bile çözümü bulundu. Nasıl bulundu, gökten zembille mi indi. Bunlara lütfen biraz kulak verin. Böyle çocuksu şeylerle, yok zombiymiş yok kurt adammış yok avatarmış geçin bu işleri. Amerikalı bilim adamları diyip diyip duruyorlar ama böyle sözde bilimsel araştırmaların gerçek dışı olduğu her aklı başında insanın bilmesi gerekiyor. Dünya üzerindeki döngüyü, liderliği, hakimiyeti bozmamak adına her geçen gün böyle aptal saptal şeyler çıkarıyorlar. Bu Amerika'nın çırpınışıdır ve yıllarca bu çırpınış hep olmuştur, ben kendimi bildim bileli. Daha dün çikolatanın gelişim açısından faydalı olduğunu söylemişlerdi, geçen gün haberlerde gördüm bu seferde çikolata kanser yapıyor diyorlar. Bunlar tamamiyle kendi güçlerini sınamak, kendilerini ön plana çıkarmak için yapılan şeyler.

Evet sen deldin ozonu, ben deldim, başkası deldi, çevremizdekiler deldi, herkes deldi. Evet ben de kullandım deodorant ve parfüm zamanında. Ancak dikkat edilmesi yerde dikkat ettim, destek verilmesi yerde de destek verdim, gerektiğinde protesto da ettim. Uzun bir süre hiç kullanmadığımı bilirim. Şuanda nadiren kullanıyorum. Zararından değil, artık eskisi kadar çekici gelmiyor bana, bir defa soğudum, tiksindim, o yetti. Kusra bakma da evet bu kadar üzmeliyiz kendimizi. Üzmekle kalmamalı harekete de geçmeliyiz. 'Aman 1 kişiden ne olacak ki' denilmemeli. Öyle dendiği için zaten Dünya bu hale geldi. 1 kişinin başlattığı hareketi bugün 1 milyarı aşkın kişi yürütüyor. Bu dağılarak büyüyen birşey, adı da sevgi. Biz konuşurken laf arasında sohbet ortasında konuşurken, aslında içlerinde o saygıya ve sevgiye sahip olmalarına rağmen bunu dışa vuramayan kişiler gördük. Konuşuyorsun konuşuyorsun adam bir süre sonra 'Aslında doğru ya' diyip fikrini değiştiriyor ve o da harekete geçmeye başlıyor. Yani bu sevgiyi ve saygıyı başka insanlara bulaştırmak lazım. Bulaştığında zaten onlar da dünyanın, doğanın hal ve vaziyetini anlamış oluyorlar.

Geyik değil bunlar, hayatın gerçekleri. Bunları anlayabilmek ve kavrayabilmek için illa senin başına birşey mi gelmesi lazım. Yaşamadan inanmaz mısın bu gerçeklere. Yani lütfen biraz okuyun, araştırın. İnternette zibilyon tane örneği mevcut bunun. Geyik dediğiniz şeyler her salise, her saniye olan olaylar. Sizin ve çevrenizde olmaması bu gerçeği değiştirmez. Siz belki etkilenmiyorsunuz şuan ama dünyanın başka yerleri etkileniyor. Gün gelecek siz de etkileneceksiniz. Ki zaten etkileniyoruz yani en basit haliyle. Mevsimler bile şaşırdı. Kar yağacağı yerde bahar havası var. Ankara'da eskiden kasımda kar yağmaya başlardı, hava öyle bir soğuk olurdu ki çift çorap giyerdik. Şimdi t-shirt ile sabah çıkabiliyorum dışarı, aylardan ocak. Neyse ne kadar anlatsakta boş, yaygara diyorsun halen. Tipik Türkiye mantığı işte. Nasılki şuan 5-10 sene öncesini mumla arıyorsak, 5-10 sene sonra da şuanki halimizi mumla arayacaz ama bulamayacaz. Çünkü iş işten geçmiş olacak. Bazen diyorum büyük bir felaket kopsada insanlar anlasın bunun bir oyun olmadığını. Allah göstermesin ancak bilimsel araştırmalar söylüyor, İstanbul depremi geliyor diye. İşte o doğal felaket geldiğinde eğer halen bu gerçeklere yaygara diyorsanız, bir de o zamanki yaygarayı görün siz. Deprem ile o dalga geçtiğiniz küresel ısınmanın ne alakası var demeyin. Hepsi birbiriyle alakalı, hepsi birbiriyle zincirleme. Daha da birşey demek gelmiyor içimden, ne diyeyim, ne yazayım.
    Yazdiklarin dogru ama gercekleri de gormek lazim.Bu dedigin seyler bin 5bin 10bin insanla olacak isler degil.Bilmem kac milyar insan yasiyor dunya uzerinde.Ve o denli buyuk bir hareket baslatmak tamamen imkansiz.Sen ben o biz binlerce insan bilincli sekilde hareket edelim dunyayi koruyalim.Kurtarabilecekmiyiz ? Felaket sonu engelleyebilecekmiyiz ? -Hayir..
    Birak milyarlarca insani biz daha nufusumuzun yarisini bilinclendiremedik basa zombileri getirdiler.Dusunce guzel ama malesef bir okadar da imkansiz.
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Call of Duty Black Ops oynıyan gençlerin rüyalarından biri bu.

Gelselerde sıksak şöyle kafalarına kafalarına.
    Hic oynamadim black opsu ama zevkli olmazmiydi be
    Ya zammi falan gec Turk insani icinde barinamaz zombi.Mumkun deel
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazdiklarin dogru ama gercekleri de gormek lazim.Bu dedigin seyler bin 5bin 10bin insanla olacak isler degil.Bilmem kac milyar insan yasiyor dunya uzerinde.Ve o denli buyuk bir hareket baslatmak tamamen imkansiz.Sen ben o biz binlerce insan bilincli sekilde hareket edelim dunyayi koruyalim.Kurtarabilecekmiyiz ? Felaket sonu engelleyebilecekmiyiz ? -Hayir..
    Birak milyarlarca insani biz daha nufusumuzun yarisini bilinclendiremedik basa zombileri getirdiler.Dusunce guzel ama malesef bir okadar da imkansiz

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/konu...#ixzz1BDorXUr3
    5 bin 10 bine gerek yok, tek insanla yola çıkılmış projeler şuan hayat vermiş durumda. Belki siz önemsemiyorsunuz ama kaç milyon balina kurtarıldı, kaç tür maymun çeşidine üreme alanları sağlandı, eskiden sadece 20-30 olan tür sayıları şuan binlere vurmuş durumda. Çok uzağa gitmeyelim, ülkemize dönelim. En basit örnek köpek barınakları. Bir elin parmağını geçmeyen insan grubuyla koca bir barınak inşaa edildi. Belkide binlerce köpeğin hayatını kurtardılar. Köpek diyip geçiyoruz ama olaya 'canlı' gözüyle bakmak lazım. Çünkü o canlıları da yokeden yine insanoğlu. Bizlerin umursamaz tavırları yüzünden sadece araba çarpmasından dolayı yüzlerce köpek kör oluyor, bacağı kopuyor, kulağı sağır oluyor, organ noksanlıkları doğuyor. Ne mutlu ki halen onlara el uzatan kişiler var. Sadece dış görünüşüne, güzelliğine bakmayıp, onları bir aksesuar gibi görmeyip her haliyle kabul eden ve evinde sıcak bir yuva sağlayan aileler var. Yoketmek kolaydır, önemli olan onarmaktır. Toplumumuzda bir taraf kanatırken diğer taraf pansuman yapıyor. Bunu dünya nüfusuna vurduğunuzda belki 10'da 1'lik dilimi bile doldurmuyordur. Ama herşeye rağmen savaşan yardımseverler var. Ceplerine belki para girmeyecek, bu işten dolayı zengin olamayacaklar belki ama en azından başkaları için birşeyler yapıyorlar. Dünya2nın daha çekilir olmasını sağlıyorlar. Bu insanlar birer savaşçıdır, geleceğin çok daha iyi koşullarda olması için hepimiz adına savaşan savaşçılardır. Ve evet; kuratarabilicez. Kurtaramasak bile en azından deneriz. Denemekten kime zarar dokunur. Bir adım atalım yeter. Artık imkansız diye bir kavram kalmadı. Herşey insanoğlunun elinde. Eğer kendilerini düşünmeyi bırakırlarsa imkansızı aşmış olucaklar. Ama cesaret edemiyorlar. Eğer kendileri cesaret edemiyorlarsa diğerleri onu cesaretlendirecektir emin ol. Bu iş hep böyle olmuştur, böyle olmaya da devam ediyor. Yeterki ilk adımı siz atın, gerisi gelir.
    ''hatırlamak üzere yola koyulmadan önce sahip olmadıkları bir anının izini sürmek..''

W.S.Merwin

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ya zammi falan gec Turk insani icinde barinamaz zombi.Mumkun deel
    haklısın kanka ,alayına tecavüz edip öldürürler yasalara göre cezasıda yok

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger benimle ilgili bir ameliyat ihtiyaci olursa rica edecegim beni Türk doktorlarina emanet etmeyin.
    Bi de damarlarima tuzlu su yerine sarap enjekte ederlerse, 10 yil sonra bile kalkarim ben rahat olsunlar.
    çok zom oldum bi olamadim.
    Budur.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Dernek cemaat hikaye ; Bu zombiler yokedilemez arkadaşlar...

Mesela bizim forumda çeşitli zombiler var , motosiklet.net üyelerinin makineli tüfek yoğunluğunda ki ve meydan larus kıvamındaki mesajlarına rağmen halen canlı olarak kaldılar ve yok edilemediler. ..

Örneğin ;

600 lük zombiler; Bunlar ayda 3-5 kez 600 lükle başladım, başlıyorum, başlıyorum türünde başlık açan zombi türüdür, yokedilmesi imkansızdır.

Aynasız Zombiler ; Bunlar ayda 5-7 defa "yaptık birşeyler" şeklinde başlık açıp gökkuşağının bilumum reklerine bulanmış aynaları sökülmüş cupları sergileyen zombi türüdür. yokedilemez

yasakçı zombiler; bunlar ayda 1 kez yanımdan wrommm şeklinde hayabusa geçti bu motorlar caddede yasaklanmalı , normal insan buna binmez şeklinde başlık açan zombilerdir.

gezi zombileri ; Evin arkasındaki çamlığa çıkıp indikten sonra, yahut sahildeki parkta arkadaşları ile yarım saat oturduktan sonra , faaliyet için harcadığı zamanın 3 ya da 5 katını harcayarak cep telefonu ile çekilmiş kalitesiz bok böcek bira şişesi masa sıra eşek sakası fotoğraflarını foruma yükleyip, national geopraphic tadında dumantepe gezimiz, sahil gezimiz şeklinde başlıklar açan zombilerdir, ki görüldüğünde ilk vurulması gerekenler bunlar bence.

Aslında daha çok var da vakit yok hepsine

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)