Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kamyon terörüne biri DUR desin!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yakında olacak
    sanki bir tek kamyoncular suçlu,biraz akıl mantık verin şu işe,internette yolda hız yapan taksicileri motorcuları görmüyorsunuz değilmi bir de utanmadan videoya çekmezlermi alın izleyin diye hiç bunlar suçlu değil bir tek kamyonculara atın suçu,
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    arkadaşlar balık sırtıyla (aşırı yüklü) 130la polis durdurdu benim eski çalıştıgım şantiyeden bir sürücüyü katilmisin demiş adama o da bana gururlanarak anlatıyordu, ben bu sebepten ss cilere hic kızmıyorum genelde sadece kendilerine zarar verirler, bu katiller gibi kitlesel imha yapamazlar..
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

Takograf olsa ne yazar duyduğum ve gördüklerimi söylüyorum sizlere.Adam takograf bir ayar çektiriyor 88 den sonra geri saymaya başlıyor sen istersen 130 la git bastıkca düşüyor polis senden rapor istese ne yazar.İkincisi bu şahit olduğum olay çakal otobüscülerden birisi klima düğmesine takografı bağlamış on/off şeklinde sollamaya cıktığında takoyu kapatıyor normal seyirde takoyu açıyor kapattığında ise direk 0'a düşüyor.Benim bildiklerim bunlar daha çok marifet vardır bizim millette

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı adidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki bir tek kamyoncular suçlu,biraz akıl mantık verin şu işe,internette yolda hız yapan taksicileri motorcuları görmüyorsunuz değilmi bir de utanmadan videoya çekmezlermi alın izleyin diye hiç bunlar suçlu değil bir tek kamyonculara atın suçu,
    arkadaş, adamlar 120 - 140km arası hız yapıp birbirleriylle yarışıyorlarsa başka kim suçlu olabilir?

lafımız bütün kamyon/tır şöförlerine değil tabiki ama söylüyorum size gece 12:00 - 03:00 arası TEM'den adapazarına arabanızla bir gidip gelin bakalım nasıl hissedeceksiniz..?

gönderdiğim haberde aşırı hız yüzünden birbirlerine çarpan 3 kamyonla ilgili, okumadınız heralde.

taksile ve motorlar bu hıza çıksa bile güvenli bi şekilde durabiliyorlar. hız yapmayı savunduğumdan değil ama bu hıza çıkan kamyonların nesini savunuyorsunuz onu anlamadım.

denetleme yapmayan trafik polisler ve jandarmada da suç var tabiki ama denetim boşluğundan yararlanıp, ölümlü trafik kazalarına sebep olmuşlar siz hala adamları savunuyorsunuz..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    kamyoncuları pek bilemem ama minibüscü lerin canavar oldukları bir gerçek(istisna inşallah vardır)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)