Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

inanılmaz bir resim deneyin!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    o kadar da inanılmaz değil arkadaşlar bu resim.buna benzer bişeyi kendi evinizde de yapabilirsiniz.nasıl mı?

efem özellikle mutfaklarda kullanulan daire şeklinde florasan lambalar var.o resimde yaptıklarınızın aynısını bu lamba için de yapın.gözlerinizi kaçırmadan 30-40 sn boyunca bakın sonra gözlerinizi bikaç kez kırpın ve sımsıkı kapatın.gözlerinizi ellerinizle kapatınca daha rahat bir şekilde gözlemleyeceksiniz.kızıl bir halka şekli gelecektir gözünüzün önüne.hatta her göz kırptığınızda bu halka gözünüzün önüne gelecek.yaklaşık 2 dk sonra bu halka kaybolacaktır.ben de geçen sene keşfettim bu olayı.uzanmış yatarkene lambaya baktım...
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar da inanılmaz değil arkadaşlar bu resim.buna benzer bişeyi kendi evinizde de yapabilirsiniz.nasıl mı?

efem özellikle mutfaklarda kullanulan daire şeklinde florasan lambalar var.o resimde yaptıklarınızın aynısını bu lamba için de yapın.gözlerinizi kaçırmadan 30-40 sn boyunca bakın sonra gözlerinizi bikaç kez kırpın ve sımsıkı kapatın.gözlerinizi ellerinizle kapatınca daha rahat bir şekilde gözlemleyeceksiniz.kızıl bir halka şekli gelecektir gözünüzün önüne.hatta her göz kırptığınızda bu halka gözünüzün önüne gelecek.yaklaşık 2 dk sonra bu halka kaybolacaktır.ben de geçen sene keşfettim bu olayı.uzanmış yatarkene lambaya baktım...
    Ya ole yapalımda sonra gözumuz bozulsun

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ole yapalımda sonra gözumuz bozulsun
    bişi olmaz yaw ben 1 senedir bakıom gene bişi olmuyo.test edildi onaylandı
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişi olmaz yaw ben 1 senedir bakıom gene bişi olmuyo.test edildi onaylandı
    1 senemi bıkmadınmı hala

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler