Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2-2 Anonsu!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bana eleştiri yapma hakkını vermene gerek yok...buraya yazıyosan her türlü eleştiriye zaten açık oluyosun dostum...
    Bak ne güzel,bordo mavi tarafını ortaya çıkarmıışsın en azından...
    süslü laflara gerek yok...

Bu tür topiclerde oldum olası karşılıklı muhabbetten sıkılmışımdır..

Cevap yazsan bir dert! Yazmazsan başka bir dert !..

Bak ''mandareke'' futbolda fanatikliğe karşıyım diyorum.

Yoksa ben, hiçbir takımı tutmuyor veya taraftarı değilim demedim!..

Hayatın içinde; acı,neşe,keder,huzur,mutluluk kardeştir.

Butür durumlarda konu; 1.nci derecede seni ve aileni

ilgilendirmiyor , hayatının akışına olumlu veya olumsuz katkı

olmayacak ise; kendinle barışık olacak, kompleklerinden arınmış bir

vaziyette ne kendini ne'de başkasını yargılamayacak

yaşam boyunca belki'de 1 (bir) kez karşılaşabileceğin

böyle bir film karesine gülüp geçecek veya

somurtmayı tercih edeceksin!. Karar senin.

Hayat; zaman zaman kendinle de dalga geçebilmektir!.

Karadeniz fıkralarına bakarsan ne demek istediğimi daha

iyi anlayacağını umut ediyorum.

Sağlıcakla kal.. Mutlu kal !..

Yaşama farklı pencereden bakmaya çalış..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir fenerlinin burada sav
    unma yapması sadece kendini düşürmesi olur,Bazı gerçekleri kabullenmek erdemliktir.
    Kendimizi niye düşürcez ki? biz son haftaya kadar şampiyonluğu kovalayıp ezeli rakiplerimizi yerle bir etmiş takımın taraftarıyız.
    Kadıköyde 3ün 1ini alan takım mı bize laf sölicek bi de üstüne 35 metreden kendi evinde gol yiyip yenilen takım mı?
    Yada kadıköyde çukur var diye ağlayan takım mı bize laf söyleyecek?

Rakibinizin başarısızlığına sevinecek kadar çaresizsiniz!
    Kendinizi bişiler başarsaydınız zaten ona sevinirdiniz ama o kadar aciz kaldınız ki anca bizim başarısızlığımıza seviniyorsunuz.

Neyse zaman geçiyor büyüyorsunuz.Bir ara başarı yakalayında sevinin.Her sene bizim başarısızlığımızla sevinme diye lüksünüz yok.Bu sene şampiyonluk olmadı ama seneye olur farketmez.Bizim için tek değişmez var o da derbilerde dersinizi verip susturmak!!! Biz en azından derbilerde sevinebilme şansına sahibiz.sizde o da yok daha ne laf yapıyorsunuz!!!

hani bir pankart açıyoruz derbilerde biliyorsunuz.
    HERKES HADDİNİ BİLİCEK!!!
    Haddiniz olmayan şeylere erişmeye çalışmayın.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    çoluk çocuk muhabbetine çevirdi bazılarınız
    ekmek mi veriyorlar size?

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    5 senedir bu forumu takip ediyorum ilk defa futbolla alakalı bir konu gördüm. inşallah kavga çıkmaz.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu tür topiclerde oldum olası karşılıklı muhabbetten sıkılmışımdır..

Cevap yazsan bir dert! Yazmazsan başka bir dert !..

Bak ''mandareke'' futbolda fanatikliğe karşıyım diyorum.

Yoksa ben, hiçbir takımı tutmuyor veya taraftarı değilim demedim!..

Hayatın içinde; acı,neşe,keder,huzur,mutluluk kardeştir.

Butür durumlarda konu; 1.nci derecede seni ve aileni

ilgilendirmiyor , hayatının akışına olumlu veya olumsuz katkı

olmayacak ise; kendinle barışık olacak, kompleklerinden arınmış bir

vaziyette ne kendini ne'de başkasını yargılamayacak

yaşam boyunca belki'de 1 (bir) kez karşılaşabileceğin

böyle bir film karesine gülüp geçecek veya

somurtmayı tercih edeceksin!. Karar senin.

Hayat; zaman zaman kendinle de dalga geçebilmektir!.

Karadeniz fıkralarına bakarsan ne demek istediğimi daha

iyi anlayacağını umut ediyorum.

Sağlıcakla kal.. Mutlu kal !..

Yaşama farklı pencereden bakmaya çalış..
    Bak yine aynı şeyi yapıyosun ...çok yanlış yoldasın...

Yaşın kaç bilmiyorum ama senden hayat dersi yada bakış açısı almaya ihtiyacım yok..usluba dikkiat et ukalalık sınırını zorluyosun...muhtemelen senin iki katın yaşındaki adama karşın.
    Bu tür h.sonu yazarı yüzeysel felsefe laflarına karnım tok...
    ucuz laflar etme,beni eleştirebilirsin,sevmessin,inanmazsın o ayrı konu..ama bu tür sığ bir küstahlığa gerek yok...
    Sen şu çok satan romanların h.sonu fesefecisi yazarlarına dön...

Bir Bursalı olarak çok haklı bir şampiyonluk kazandık öncelikle bunu herkesin takdir etmesi lazım bu konuda zaten hem fikiriz ama Fenerbahçe kulubününde tebrik ediyorum hiçbir zaman hedeflerinden kopmadılar ( Maddi imkanlar el verdikçe ) ama tutupta kendilerini her konuda haklı göstermek gibi bir duyguya bürünmesinler.Bu ülkenin şımarık çocukları olarak görüyorum böle davranan kişileri.

Mandarake arkadaşım diyorum umarım alınmazsın benden büyük olabilirsin bir kişinin yorumunda veya görüşünde yanlışlıklar tespit edip ona yüklenmek muhalefet olmaktır ona buna muhalefet olucagına önce saygı duy ki senin bile güzelim türkçemizi çok iyi kullandıgından şüpheliyim kendinden bu kadar emin olma.

Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır. Bertrant Russell

Lüften bu kadar belli etme herşeyi ...

Tüm Anadolu takımlarının bir zaferidir bu biz degilde başka bir anadolu takımı olsaydı yine mutlu olurduk.Futbol için sanal alemde amigoluk yapıp birbirimizi kırmaya gerek yok.

Tüm Trabzonlu ve Ankaralı kardeşlerimize selamlar Fenerbahçe taraftarlarının kendi stadlarına zarar vermeleri ise hiç hoş degil.Bizleri vahşi olarak gören bu kişiler yensede yenilsede takımına ve kulubüne ne kadar saygılı ve sevgiyle yaklaştıgımızı unutmamalı.Lütfen her konuya taraf olarak yaklaşmayalım.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşın kaç bilmiyorum ama senden hayat dersi yada bakış açısı almaya ihtiyacım yok..usluba dikkiat et ukalalık sınırını zorluyosun...muhtemelen senin iki katın yaşındaki adama karşın.
    ucuz laflar etme,beni eleştirebilirsin,sevmessin,inanmazsın o ayrı konu..ama bu tür sığ bir küstahlığa gerek yok...

Tatrışmayı başlatan sizsiniz...
    Boşunada uzayıp gidiyor konu...
    Eleştiri yapıp eleştiri alıyorsunuz...
    Küstağlık ukalalık göremiyorum ben yazıda ....
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

'' mandarake '' ukalalık sınırını zorladığım ve küstahlık yaptığım bölümleri

tüm samimiyetinle ve temiz kalbinle gösterebilirmisin?

Yanlışımı ben'de bileyim !....

Hangi kelime veya satırdan rahatsız oldun?

yazında hem eleştirebilirsin diye yazıp hem'de eleştiri düzeyini

beğenmemen kendinle çeliştiğinin göstergesidir!..

Fakat tekrar yazıyorum. Ben kimseyi eleştirmedim.

Beni hedef alan yazın sonucu sadece cevap hakkımı kullandım.

[B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    mandarake artık tuttuğu takımı bırakır kanımca... değişim şart mandarake...
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mandarake artık tuttuğu takımı bırakır kanımca... değişim şart mandarake...
    Tsunam...hayır, tuttuğum takımı bırakmam emin ol...

Arkadaşlar,evet iş uzuyor haklısınız...ama hayır benn tuttuğum takımın amigoluğunu yapmıyorum sanılanın aksine...benim ifade etmek istediğim motosiklet forumunda bu tür şeylere gereksizce girilmemesi gerektiği...
    Benim ifade etmek istediğim hoşgörü lafları ifade edilirken,yapılanların holiganca olduğuydu...ama sanırım sonra bende yanlış yerlere savruldum.

Evet dostum Bursa hakederek eze,eze şampiyon oldu bunun en güzel ispatıda saraçoğlunda 2-0 geriden gelerek kazanmasıydı.
    Trabzonda kupa finalinde bizden çok iyi bir futbol oynayarak hak ederek kupayı aldığını düşündüğümden fazla üzülmemiştim,hatta çok saygı duyduğum insan Şenol Güneş için sevinmiştim...
    Bunlar ister inanırsınız ister inanmazsınız samimi görüşlerim...benim karşı çıktığım sevincimizi rakibi aşağılayarak basitleştirmemek...
    Belki gereksiz alınganlık göstermiş oldum gereksiz laf kalabalığı yaptıysam özür dilerim.

Dostum şeyh şamil...sanada biraz hırçın davrandıysam,gereksiz alınganlık yaptıysam kusuruma bakma artık...işi tatlıya bağlıyalım...

Eveettt...son bir anektod olarak 20 mayıs tarihli uykusuz dergisinde Umut Sarıkayanın fenerbahçeyle ilgili bir karikattürü vardı hiç birşey anlamamıştım,bizimkilerin şampiyon ollduğunu sanıp timsah yürüyüşü yaptığından haberim yoktu,burdaki konuda gs'li arkadaşımızın videosunu görünce anladım ve karikatürü alıp tekrar okudum ve gülmekten yarıldım... (itiraf ediyorum) Bu karikatürü bir arkadaş burda yayınlarsa gerçekten memnun olurum her anlamda zeka kokan bir espiri...

Bir daha da böyle toplara girmem....

Ama yinede takımımı seviyorum...

Motosikleti
    tay çiftyüzlük

Uploaded with ImageShack.us

Bu da 2-2 nin güzelliğini anlatan hoş bir kartpostal... Umarım beğenirsiniz...
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Bu konular hassas konular, özellikle de FB taraftarı için...ben de motosiklet forumunda açılması taraftarı değilim, ama açılırsa da niye açtınız demem. (orada açma, burada açma nerede açılacak derseniz o da doğru)
    Şeyh Şamil ile Mandareke'nin diyalogunun böyle tatlı bağlanmasına sevindim. Zaten herkes kimin aşırı tepki verdiğini gördü. Şeyh Şamil belki de birçoğumuzun yapamayacağı şekilde olgun davrandı, Mandarake de hatasını anlayınca böyle tatlı bir son oldu. Yazı ile anlatılanlar duygu olmadığı için çoğu zaman yanlış anlaşılabiliyor, ben gerilimi ona bağlıyorum... her sonun böyle olması dileğiyle...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    benim asıl merak ettiğim konu, resimdeki timsah yürüyüşü yapan kişilerin ertesi gün resimlerini her yerde gördükleri andaki ruh halleridir.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016

Uploaded with ImageShack.us

Bu da 2-2 nin güzelliğini anlatan hoş bir kartpostal... Umarım beğenirsiniz...
    TSunam! konuyu uzatma bence, çocuk musun millet sakinleşmişken bişileri alevleme peşindesin!
    Sen o şampiyonluk heyecanı nedir yaşadın mı?
    Yaşın yetmemiştir belki görememişsindir.Ama o an ordaki insanların stresini biraz olsun düşünsen anlarsın.Kafan böyle resimlere falan çalışıyorsa düşünmeye de çalışır heralde!
    O taraftar 34 hafta takımını destekledi yağmurda karda geldi bağırdı.Ve artık son maç ve girmeyen o kadar pozisyondan sonra birkaç dengesizin 2-2 demesiyle o kadar stres halindeki taraftarların o haberi aldıklarında irdeleme fırsatı bulamadan kendilerini kaybetmeleri gayet normal birşey.
    İnan ol sizin başınıza gelse siz daha da beterini yapardınız.

O yüzden dalga geçerken de karşıdaki insanların halini düşünerek biraz olsun olgun davranmanızı beklerim.
    burak beykurt

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    Arkadaşlar sizde bukadar alıngan olmayın yahu... Böyle bi durum 2-2 asırda bir olur bırakında şu tarihi olaya tanıklık ettiğimiz için paylaşalım ne var bunda...

http://www.videozaplat.com/izle/fb-t...-2-2-mi-2-2-mi

Bu video ilk sayfadaki karikatürün video halidir... kopmak garantidir...

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Arkadaşlar sizde bukadar alıngan olmayın yahu... Böyle bi durum 2-2 asırda bir olur bırakında şu tarihi olaya tanıklık ettiğimiz için paylaşalım ne var bunda...

http://www.videozaplat.com/izle/fb-t...-2-2-mi-2-2-mi

Bu video ilk sayfadaki karikatürün video halidir... kopmak garantidir...
    paylaşma diyen yok ama tadında bırakın olayı.konuyu açtın tamam.kimse neden açtı demedi.ama uzatınca insanların da bir sınırı var.
    Ve ayrıca daha önce de oldu böyle bir olay.seneye yine şampiyonluk son haftaya kalırsa yine olabilir.
    Benim arkadaşım başka bir zamanda başka maçta radyodan diğer maçı dinlerken bi anda reklam girmiş ve goooll diye ses gelince o da gol sanmış bağırmış.bi gol diyen oldu mu zaten millet hemen gol diye bağırıp yayılıyor.
    2 sene önce fener denizlide kaybettiğinde gs lilerin sevinçlerini hatırlıyorsunuzdur.ne kadar streslilerdi ve gol haberi gelince maçın ortasında maçı bırakıp nasıl sevindiler.
    Kısacası demek istediğim orda insanların en zayıf olduğu andı ve mutluluktan kendileri kaybedip sevindiler sormadan kaç kaç diye.
    Bu herkesin başına gelebilir.Böyle bir konu için kaç hafta geçmesine rağmen hala rencide edici paylaşımlar yapmak saygısızlıktır
    burak beykurt

Tsunam...hayır, tuttuğum takımı bırakmam emin ol...

Arkadaşlar,evet iş uzuyor haklısınız...ama hayır benn tuttuğum takımın amigoluğunu yapmıyorum sanılanın aksine...benim ifade etmek istediğim motosiklet forumunda bu tür şeylere gereksizce girilmemesi gerektiği...
    Benim ifade etmek istediğim hoşgörü lafları ifade edilirken,yapılanların holiganca olduğuydu...ama sanırım sonra bende yanlış yerlere savruldum.

Evet dostum Bursa hakederek eze,eze şampiyon oldu bunun en güzel ispatıda saraçoğlunda 2-0 geriden gelerek kazanmasıydı.
    Trabzonda kupa finalinde bizden çok iyi bir futbol oynayarak hak ederek kupayı aldığını düşündüğümden fazla üzülmemiştim,hatta çok saygı duyduğum insan Şenol Güneş için sevinmiştim...
    Bunlar ister inanırsınız ister inanmazsınız samimi görüşlerim...benim karşı çıktığım sevincimizi rakibi aşağılayarak basitleştirmemek...
    Belki gereksiz alınganlık göstermiş oldum gereksiz laf kalabalığı yaptıysam özür dilerim.

Dostum şeyh şamil...sanada biraz hırçın davrandıysam,gereksiz alınganlık yaptıysam kusuruma bakma artık...işi tatlıya bağlıyalım...

Eveettt...son bir anektod olarak 20 mayıs tarihli uykusuz dergisinde Umut Sarıkayanın fenerbahçeyle ilgili bir karikattürü vardı hiç birşey anlamamıştım,bizimkilerin şampiyon ollduğunu sanıp timsah yürüyüşü yaptığından haberim yoktu,burdaki konuda gs'li arkadaşımızın videosunu görünce anladım ve karikatürü alıp tekrar okudum ve gülmekten yarıldım... (itiraf ediyorum) Bu karikatürü bir arkadaş burda yayınlarsa gerçekten memnun olurum her anlamda zeka kokan bir espiri...

Bir daha da böyle toplara girmem....

Ama yinede takımımı seviyorum...

Değerli ve muhterem insan, kıymetli üye '' mandarake ''

Önemli olan medeni insanlar olarak, sonunda doğruyu bulmak

ve genele açık olan sitede olumlu örnek davranış sergilemektir.

Benim,senin ve diğer değerli üyelerin yazısında herhangi bir

art niyet veya olumsuzluk yok!.. Belki biraz damara basma

veya espiri olabilir ama kasıt,alay,dalga bulunmamaktadır.

Özellikle pazartesi günleri , işde, yemekde,çarşıda, pazarda,

kahvede, cafede, otobüsde, fırında, markette orada veya

burada; maç kritikleri yapmıyormuyuz?
    İşte bu ve benzeri

yazılarda aynı özellik taşımaktadır..

Medeni ölçülerde, karşılıklı sevgi, saygı ve MT forum

kuralları doğrultusunda başka bir topic'de görüşmek ve farklı konuları

masaya yatırmak üzere hoşçakal..

Forum konusunu açan ''tsunam'' ve görüş bildiren tüm üyelere

sevgi ve selamlar, herşey gönlünüzce olsun !..

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bazıları tadında bırakın falan gibi saçma yorumlar yapmış. Ben Galatasaraylıyım ve daha ölene kadar bu 2-2 muhabbetiyle makara yapacağım. 16 dk'lık denizli faciası gibi bu da devam edip gidecek. Hiçbir fenerliye 6-0 muhabbeti yapma artık tadında bırak da demedim. Çünkü saçma. Ben bile artık gülüyorum o günü hatırladıkça. Maç izlediğimiz kahvede olay çıkarmıştım : ) Bence siz de artık bu gerçekten kaçmaya çalışmayı bırakın ve olayın komikliğini kabul edip eğlenmeye bakın

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015

içim acıdı valla :D

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşlar,

Gerçekten unutulamayacak bir sezon/lig.

Heyecan son ana kadar kalabiliyor ve acaip komedi sahneler gerçekleşebiliyor.

Heyecan ve rekabetin doğası bu

Ben bu sene bir daha öğrendim ki, Nefesine güvenen borozan çalsın, yumruğuna güvenen ceviz kırsın. Ama kimse de başkasına güvenerek kendi gerdeğine girmesin

Tek dileğim, dürüst ve hani derler ya erkekçe olsun bu işler.

Ha bu arada, artık neredeyse sınırsız yabancı serbest olacakmış. Takımların isimlerini de şimdiden İngilizceye falan değiştirelim mi Spor niye vardı? neden tutardık takımları? mahalleden başlayan kapışmalı rekabet ne idi? ne işe yarardı bu futbol?

selametle
    Poturdak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)