Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

BURSASPOR'un Şampiyonluğunu kutlarım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Bursa-Beşiktaş maçı için İstanbul'dan kalkıp gittim. Açıktaydım. Süper bir maçtı.. 1 dk yerimize oturmadık.. Bursa çok iyi oynadı çok iyi mücadele etti.. Beşiktaş ta ikinci yarın bastırdı ama sadece 1 gol bulabildi.. Maç bittikten sonra sessiz sessiz nası bekledik FB maçı sonucunu radyodan dinleyen bir abi vardı hemen yanımda.. Bitti diye bağırdı ondan sonra bütün stat coştuk.. Baktım millet sahaya girmeye başladı dururu muyum hemen ben de atladım.. Maraton'un önüne gittik nasıl tezahuratlar yapıyoruz.. Sonra gittim santra noktasına oturdum :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devrimi Trabzonspor yapmıştır Darbeyi Bursaspor... Trabzonspor anadolunun tek abisidir... Bursaspor artık her konuda abisiyle yanyana gelmiştir... Abi-Kardeş hesabı...
    Kardeş abiyi geçti hesabı
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş abiyi geçti hesabı
    Yani "Boynuz kulağı geçti" mi desek

Motosikleti
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani "Boynuz kulağı geçti" mi desek
    Bursaspor çırak değilki bu terimi kullanalım 26 sene önceki şampiyonlukla bu seneki bir değildir.

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    kim ne derse desin bursa trabzon sayesinde şampiyon oldu başka bi izahı yokkk...
    bu yüzden abinize hörmet ediceksiniz
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim ne derse desin bursa trabzon sayesinde şampiyon oldu başka bi izahı yokkk...
    bu yüzden abinize hörmet ediceksiniz
    Doru haklısın 75 puanı siz verdiniz bize Trabzona son maç için teşşekkür zaten ediyoruz ama HÜRMET etcek bir şey yok siz bize şampiyon olduğumuz için hürmet etseniz anlarımda gerek yok biz öle şeyler istemeyiz

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    tamam fener trabzonu yendi diyelim bursa yine 75 puan aldı fener şampiyon olsaydı bursanın aldığı 75 puandan kim bahsedecekti bursanın şampiyon olmasını en son istiycek takım trabzon olmasına rağmen şampiyonluğa oynıyan fenerden gitti 1 puan aldı bursa 2. liği sonuna kadar haketti ama bursa trabzon sayesinde şampiyon oldu bunu unutmamak gerek
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Beyler Bursa'dan gol haberi mi var? : )

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)