Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Karşı cinse vereceğin tek ve en önemli öğüdün ne olurdu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman abi uzak kalman daha hayırlı bosver ogrenmede zaten.
    Bir eksiklik degil bilmemen
    valla eksik görmüyorum kendimi, kendimce kendi yolumda yürüyorum hepsi bu

ne demiş karl manhelm denen insan.. kendi doğruları olan insan hiçbir yasayı çiğnemez ve o gerçek bir kraldır.
    ben buna kendi doğruları olmayan insan içinde yaşadığı toplumun doğrularını da göremez diye ekleyebilirim bir kaç kelime olsun.. aslında ilk cümleyi anlayanlar için değil de anlayamayanlar için eklendi ne yazık ki.. ben kendi dünyamın, kendi onurumun, kendi ruhumun gerçek efendisiyim bu da bana yeter

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:34 ----------

Ama senin yuvan var. Kendin gibi bir sürü düzgün Türk evladı yetiştirebilirsin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evladım var Ailem var sukurler olsun.
    Ama inan ailemi ozellikle kızımı bu bozulmus ortamdan zarar gormeden nasıl tertemiz yetiştirebiliri dusunmekten bazen cok yoruluyorum.
    Gencligi gordukca dahada karamsarlasıyorum.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    YBR istiyor..
    İnsanları kadın programları ve bel altı diziler aracılığıyla zinaya, tecavüze bin bir türlü entrikaya kanalize ediyorlar..

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Ama inan ailemi ozellikle kızımı bu bozulmus ortamdan zarar gormeden nasıl tertemiz yetiştirebiliri dusunmekten bazen cok yoruluyorum.
    Hocam Allah merhametini, esirgemesini çekmesin hiç birimizin üzerinden..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    katılıyorum cerroşum sana...katıldığım gibi Yahudi ve Sabetaycı Türk Medyasının kontrolündeki bu kokuşmuş medyaya lanet ediyorum...Şimdi son moda sihirli büyülü film ve dizilerle bizim çocuklarımızın aklını karıştırmaya çalışıyorlar...toplumsal çöküşü hızlandırıyorlar...Selena bilmem ne harry poter vs bunlar emir almış cemaatden ...kültürel yozlaşma son hız devam ediyor...İslamın hakim olduğu ülkelere bu kültürü empoze etmeye çalışıyorlar...ve çok başarılılar...genc nesil hakkında söyleyecek şeyim fazla yok...onlara tembelliği seçtiren bu sistem utansın...ekonomik veriler ortam...Bilim adamının yetişmediği bir ortamda buna özendirilmediği bir zamandayız...

İnanın Hitler gibi düşünüyorum bazen...faşist döneme dönmek en mantıklısı galiba...Bu dünyayı karıştıran tek ırk Yahudilik...bu köşeyi döneyimde nasıl olursa olsun zihniyeti bu dünyay bitirir...bitirecekde...

Dünya ülkeleri arasındaki ilişkiler o kadar hassas terazideki her an savaşlara müsait...Nato denen BM yi oluşturan kokuşmuş Amerikan Köpek poposu yalayıcıları ülkeleride nerede zulüm varsa onlara sırt çevirip bizlere insan hakları dersi veriyor...

İç siyaset zaten Amerikan güdümlü ve çivisi çıktı artık...Açılımın sonu hayırlı bitse bari...ülkeyi en azından açılım yaftasıyla satmayın kitapsızlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Satsınlar hocam,

bizde onların eşlerini çocuklarını satıp satılanları geri alırız.. Alın yunanistan gençliğine hediye.. birinci sınıf förrst leydi.. kıbrısı aldık işte ermeni gençliğine de ikinci sınıf bi förrst leydi, soykırım tasarısı iptal..

bu memlekette elli çeşit cemaatin elli çeşit kasası var.. açın ulen vatan için.. kolaysa açmasınlar.. gerekirse organlarını satarız adam yerine koyup.. işte dış borçlar da bitti..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:02 ----------

Okudukça güldüm.. ne milletiz be..

birisi sokak lambaları nasıl olsun diye topik açsa, elektrik sarfiyatına girip ordan vatan millet diye çıkacağız.. hepsi benim halt etmemden..

Motosikleti
    herşey Selanikten İstanbula (Yunanlılar tarafından) göçe zorlanan 24.000 Selanik dönmesi yüzünden başladı...Sabetayizm nedir ne değildir buradan takip ediniz...Ülke sermayesi kültürü kimlerin elinde kimlerin kontrolünde öğrenmek için bu siteye uğrayınız...

http://www.sabetay.50g.com/Liste/liste.html

cerroş sen oku özellikle...Türkiyedeki en büyük sermaye sahibi cemaat Yahudi Dönmeleri sabetaycılar...araştırın öğrenin...

sağ alttı tıklayın kökleri hakkında bilgi alın...kapancılar...karakaşlar...yakubiler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bi sus ya ....
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    off be.. moralim bozuldu.. ne listeymiş ama..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:17 ----------

neyse hem iç hem dış borçları ödeyecek sermaye çıktı bize.. üzerine de ülkeyi demiryoluyla sararız..

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum cerroşum sana...katıldığım gibi Yahudi ve Sabetaycı Türk Medyasının kontrolündeki bu kokuşmuş medyaya lanet ediyorum...Şimdi son moda sihirli büyülü film ve dizilerle bizim çocuklarımızın aklını karıştırmaya çalışıyorlar...toplumsal çöküşü hızlandırıyorlar...Selena bilmem ne harry poter vs bunlar emir almış cemaatden ...kültürel yozlaşma son hız devam ediyor...İslamın hakim olduğu ülkelere bu kültürü empoze etmeye çalışıyorlar...ve çok başarılılar...genc nesil hakkında söyleyecek şeyim fazla yok...onlara tembelliği seçtiren bu sistem utansın...ekonomik veriler ortam...Bilim adamının yetişmediği bir ortamda buna özendirilmediği bir zamandayız...

İnanın Hitler gibi düşünüyorum bazen...faşist döneme dönmek en mantıklısı galiba...Bu dünyayı karıştıran tek ırk Yahudilik...bu köşeyi döneyimde nasıl olursa olsun zihniyeti bu dünyay bitirir...bitirecekde...

Dünya ülkeleri arasındaki ilişkiler o kadar hassas terazideki her an savaşlara müsait...Nato denen BM yi oluşturan kokuşmuş Amerikan Köpek poposu yalayıcıları ülkeleride nerede zulüm varsa onlara sırt çevirip bizlere insan hakları dersi veriyor...

İç siyaset zaten Amerikan güdümlü ve çivisi çıktı artık...Açılımın sonu hayırlı bitse bari...ülkeyi en azından açılım yaftasıyla satmayın kitapsızlar...

Aynen oyle...
    Eskiden kadınlar yada adamlar sıkıntılara gorus gerip bugun o mutlu ihtiyarlar haline geldiler..
    Geldiler ama az sıkıntı cekmediler..

Simdi maneviyattan uzak oldugumuz icin ne sabrımız kalmıs nede tahammulumuz karsımızdaki insana..

Bugun artık CARPE DIEM tadında yasamak moda..
    Anı yasayacaksın yarını bosver ne olacagını...

Bu yuzdendir bugun bosanma davalarının evlilik dilekcelerinden fazla olması..

Cunki alternatif cok piyasada...
    Bugun o olmazsa digeri olur digeri olmazsa bir oteki..

Allah 3 seyi kaderi ilahi ile belirler benim ogrendigim..

Evlilik, Rızık ve Ecel...

Simdi oturup dusunmek lazım gelir...
    Ama uzun uzun dusunmek...!

Evlilik oyle iki sıkıntıya dagıtılacak kurum degildir..
    En sıkıntıgın anda bile karsındaki icin degil kendin icin degil ALLAH ın sana verdigi emaneti yere dusurmemek icin sırf ALLAH rızası icin dayanabildigin yere kadar gitmek lazımdır..

Dua etmek gerekir..
    "Allah' ım ben yada esim biryerlerde yanlıs yapıyoruz, ama biz bu sorunu cozemiyor icinden cıkamıyoruz..
    Yine senin emrin bu kurumu yine senin bana nasip etmiş uygun gormus oldugun bu insan ile yine senin RIZAN icin ben surdurmek ve bu kurumun yıkılmamasını istiyorum senden diliyorum...
    Sen bize yol goster, bizi senin RIZAN icin yine senin RIZAN ile hayırlı bir es hayırlı bir anne baba olmamızı nasip et...."

AMIN....
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Sizin gibi evli arkadaşların ağız tadı bozulmasın, mutluluğunuz kalıcı olsun.

ben gibilere de eğer eğer nasip edecekse gerçekten içtiği sütü, mayası temiz olanları nasip etsin. öylesi denk gelmeyecekse hiç nasip etmesin.

yine de herşeyin hayırlısı..

Motosikleti
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi sus ya ....
    hacı kime yazdın bunu...

Motosikleti
    hacı kime yazdın bunu...
    Sana değil badi karşı cinse söyleyeciğim kelime..Ayıpsın sana sölermiyim sevgili Pandacığım.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Sana değil badi karşı cinse söyleyeciğim kelime..Ayıpsın sana sölermiyim sevgili Pandacığım.
    tamam kanka bana söylemediğini biliyorum ama en azından kime söylediğini öğrenmek istedim...konu hassas tükkan muhabbeti muamelesi yapmasanda birşeyler katsan konuya...ne dersin...bak toplumsal bir sıkıntıyı yazışmaktayız...

Motosikleti
    tamam kanka bana söylemediğini biliyorum ama en azından kime söylediğini öğrenmek istedim...konu hassas tükkan muhabbeti muamelesi yapmasanda birşeyler katsan konuya...ne dersin...bak toplumsal bir sıkıntıyı yazışmaktayız...
    Valla Mete başlık ne için açıldıysa bende ona göre cevap yazdım .Tükkan muhabbeti yapmadım hem kurban ol nan sen tükkan muhabbetine

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    leave me alone
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Valla Mete başlık ne için açıldıysa bende ona göre cevap yazdım .Tükkan muhabbeti yapmadım hem kurban ol nan sen tükkan muhabbetine
    vay totoş laf söyletmiyon hee... olm karşı cinsi boşverde toplumsal yozlaşmayla alakalı birşeyler kat sende... hiç konuya odaklanmıyon hep yüzeysel yazıyon hacım ya...3-4 gün önce gece geldim senin mekana yoktun denk gelemedim nöbetine...yanındaki Villa Blanche bizim müşterimiz... müşteri almaya gelirsem uğrarım sana...

Motosikleti
    vay totoş laf söyletmiyon hee... olm karşı cinsi boşverde toplumsal yozlaşmayla alakalı birşeyler kat sende... hiç konuya odaklanmıyon hep yüzeysel yazıyon hacım ya...3-4 gün önce gece geldim senin mekana yoktun denk gelemedim nöbetine...yanındaki Villa Blanche bizim müşterimiz... müşteri almaya gelirsem uğrarım sana...
    Badi toplumsal yazılar beni aşar beklerim her zaman

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bi tane öğütle bitiremem ki , sürekli konusmam lazım benim

Motosikleti
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi tane öğütle bitiremem ki , sürekli konusmam lazım benim
    Mesela ne olurdu öğütün.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler