Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

B+A2 tek harç kalktı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi akşamlar...
    kursa kayıt yaptırırken B+A2 için harç parası 290 demişlerdi sertifikam 15 gn once cıkms aln dediler bugun gittim harç 370 lira olmus yni kanunla ayrı ayrı harç ödenecekmiş...

bilgisi olan arkadaşlar gercekten tek harç kalktımı yoksa nerden koparsk kardır mı diyorlar lütfn cevpları yazın.... bu kanun 10 gun once cıkmıs adamın dediine gore 10 gun once gitseymişim 80 lira ödemicekmişim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kalmış 10 gün önce.. Kursta hoca söyledi..

tamam ozamn bende acaba kursun para kırpma çabasımı diye sordum saol cevap için

Motosikleti
    RAMZEY QM 200 GY
    kardeşim yardımcı oluyum ben sana önceden hangisinin harcı büyükse onu alıyordun iki ehliyete hak kazandıqın zman (b+a2 ) olarak sadece b sınıfının harcını veriyordun 2 haftadır da hangi sınıf ehliyet alıyorsan onun harcını almak zorundasın istanbulda B sınıfı harç puluda 234 TL olması gerek A2 harç puluda 78 TL olması lazım türkiyenin her yerinde aynı olcak

Motosikleti
    AS 200-GY-2
    3 gün önce yatırdım a 2 eğliyet harcı ben 72 tl her yerde farklı mı oluyor bu

Motosikleti
    RAMZEY QM 200 GY
    Alıntı isa uludaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 gün önce yatırdım a 2 eğliyet harcı ben 72 tl her yerde farklı mı oluyor bu
    kardeşim öyle oluyor heralde bizim orda 77 küsüratlı ama genellikle her yerde aynı olması lazım demekki her yer farklı kardeşiM DEMEKKi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler