Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sonisphere Festival 2010

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Her yıl gezici tur şeklinde dünyayı dolaşan Sonisphere festival bu sene Türkiye'ye de uğrayacak.

Tarih 25-26-27 haziran olarak belirlensede son anda değişiklikler olabilir.

Son yıllardaki en büyük rock-metal turu konumundaki festivalin bu seneki Türkiye ayağında kesin olmamakla beraber çok büyük olasılıkla Metallica, Slayer, Rammstein, Mastodon, Anthrax, Iggy Pop&Stooges ın yer alması bekleniyor.

Bu gruplara tabi ki yeni gruplar eklenmekle beraber festivalin konaklamasız olması ve hergün bir stad konseri şeklinde tezahür etmesi konuşuluyor.

İnönü stadının bu konserler için uygun olacağı gelen haberler arasında...

Festivalle ilgili ayrıntıları buradan konuşup paylaşabiliriz. yeni gelişmeleri güncellemeye devam edeceğim.
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    evt biz forumda konuyu başka başlık altında heavy-metalci motorcular grubunda konuşuyoruz zaten ama bilgi verdiğin için genede teşekkürler,
    Rammstein konusunda bi belirsizlik vardı sanırım ama bende pek ilgilenmedim organizasyonla

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Metallica, Slayer, Rammstein, Mastodon, Anthrax,Iggy Pop... ustalara saygı kuşağı

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt biz forumda konuyu başka başlık altında heavy-metalci motorcular grubunda konuşuyoruz zaten ama bilgi verdiğin için genede teşekkürler,
    Rammstein konusunda bi belirsizlik vardı sanırım ama bende pek ilgilenmedim organizasyonla
    ben metal falan diye arattım ama konu dışı bölümünde bulamadım ama bence bu kadar vahşi metal grupları bence ayrı başlığı hakediyor

rammstein gelecek bildiğim kadarıyla ama anthrax da belirsizlik varmış galiba.

bu arada Iron Maiden ve Metallica dönüşümlü gidiyorlar ülkelere yani Maiden'ın geldiği ülkeye Metallica, Metallica'nın geldiği ülkeye Maiden gelmiyor. Seneye de sanırım festivale bi zeval gelmezse Maiden gelecek buraya Up the Irons!!!

Mastodon u unutmuşum o da festivalde...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben metal falan diye arattım ama konu dışı bölümünde bulamadım ama bence bu kadar vahşi metal grupları bence ayrı başlığı hakediyor

rammstein gelecek bildiğim kadarıyla ama anthrax da belirsizlik varmış galiba.

bu arada Iron Maiden ve Metallica dönüşümlü gidiyorlar ülkelere yani Maiden'ın geldiği ülkeye Metallica, Metallica'nın geldiği ülkeye Maiden gelmiyor. Seneye de sanırım festivale bi zeval gelmezse Maiden gelecek buraya Up the Irons!!!

Mastodon u unutmuşum o da festivalde...
    yav metallicayı severimde eski enerjisi yok yav ! nerde o 1989 nerede o 1991 deki enerjisi !

iron maiden gelsin

Motosikleti
    neden Maiden elemanları dönüşümlü yapıyo metallica nın artık köşebaşı barlarındaki yeni yetme new age tarzından rocker ları kaybettiği için şimdi gittikleri ülkelerde maiden a giden metallica yı üzerine bünye kaldırmaz çocuklarda para kazansın die yapıyolardır

çok kral grup kendini ne hallere getirdi be hayat dedikleri bu olsa gerek

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav metallicayı severimde eski enerjisi yok yav ! nerde o 1989 nerede o 1991 deki enerjisi !

iron maiden gelsin
    pek katılamayacağım bu görüşüne kanu sonuçta parçalar tabiki bi black album veya master of puppets kalitesinde değil ama adamlar 50 yaşına geldi bırak da biraz enerjileri bitsin

sonuçta hiçbirimiz 50 yaşına geldiğinde 25-30 yaşındaki enerjimizde olmayacağız.ben ki yaklaşık 13-14 yıldır bu müziği dinliyorum yaşım itibariyle artık bazı müzikleri kafam kaldırmıyor zevk almıyorum dinlerken düşün yani.

son olarak istda hiç metallica konserine gittinmi bilmiyorum ama ben 2008 deki ali sami yen konserindeydim ve enerji neymiş sahne neymiş şov neymiş enstrüman hakimiyeti neymiş gördüm.

Not : Ama Maiden başkadır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:57 ----------

neden Maiden elemanları dönüşümlü yapıyo metallica nın artık köşebaşı barlarındaki yeni yetme new age tarzından rocker ları kaybettiği için şimdi gittikleri ülkelerde maiden a giden metallica yı üzerine bünye kaldırmaz çocuklarda para kazansın die yapıyolardır

çok kral grup kendini ne hallere getirdi be hayat dedikleri bu olsa gerek
    tam olarak öyle değilde aynı şehirde aynı tur içerisinde hem maiden hem metallica yı getirirsek seneye ne getircez lan seneye de paraları cukkalamamaız lazım mantığıyla yapılmış bir harekettir. yani tamamen duygusal

kimse slayerdan behsetmemiş idrak edemedi sanırm bünyeler

Motosikleti
    nickinden anlaşılacağı üzere metallicayı iyi savunuyosun tebrikler

ama bende şunu belirtmeliyimki yeni yaptıkları albümler ve müzikler onların enerjilerinin bitmesi değil kötü bi soundla distortion çalacaklarına oturup kaliteli ve adam gibi clean ton da müzik yapsınlar bende onlara çok kral ağırbaşlı oldular artık bravo deyim.
    ama allah aşkına enerji bittide davulundamı (teneke sesini andıran trampet - Tama black panther) enerjisi bitti yıllarca bu adamları gece ve gündüz hem dinledim hem her parçasını çaldım belkide o yüzden hayal kırıklığı ve kızgınlıktan böle düşünüyorum,
    Zaten konserde de eski defterlerden milleti tavlıyolar hele o jason un yerine aldıkları metalciye değil hard-core cu tipli bası yerde çalan denyodan sonra görmeyede tahammül edemmiyorum, tabi bunlar benim görüşlerimdir ve beni bağlar, yoksa bi efsaneyide kimse balçıkla sıvayamaz yanlış anlaşılmasın

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    motörhead de bir ihtimal gelebilirmiş.

popülerlik konusunda da pentagram'a da bakın derim. belli bir yaştan sonra insanın dünya görüşü değişiyor arkadaşlar ve haliyle yaptıkları iş de değişiyor. eleştirmek yerine dinlemeye devam edicez.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Bu sene metal senesi olacak Türkiye için.
    L.O.G ta 17 mayısta maçka küçükçiftlikparkta! wll of death e hazırmıyız?? evt evt :D
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motörhead de bir ihtimal gelebilirmiş.

popülerlik konusunda da pentagram'a da bakın derim. belli bir yaştan sonra insanın dünya görüşü değişiyor arkadaşlar ve haliyle yaptıkları iş de değişiyor. eleştirmek yerine dinlemeye devam edicez.
    bu yoruma aynen katılıyorum herkes belli bir yaşa belli bir olgunluğa erişince istekleri, düşünceleri, yapmaya çalıştıkları farklılaşıyor.bence de dinlemeye devam sonuna kadar en azından eski hallerine bir saygı gösterisinde bulunmam gerektiğini düşünüyorum.tabi bu da benim kendi düşüncem kimseyi bağlamaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 ----------

ama bende şunu belirtmeliyimki yeni yaptıkları albümler ve müzikler onların enerjilerinin bitmesi değil kötü bi soundla distortion çalacaklarına oturup kaliteli ve adam gibi clean ton da müzik yapsınlar bende onlara çok kral ağırbaşlı oldular artık bravo deyim.
    ama allah aşkına enerji bittide davulundamı (teneke sesini andıran trampet - Tama black panther) enerjisi bitti yıllarca bu adamları gece ve gündüz hem dinledim hem her parçasını çaldım belkide o yüzden hayal kırıklığı ve kızgınlıktan böle düşünüyorum,
    Zaten konserde de eski defterlerden milleti tavlıyolar hele o jason un yerine aldıkları metalciye değil hard-core cu tipli bası yerde çalan denyodan sonra görmeyede tahammül edemmiyorum, tabi bunlar benim görüşlerimdir ve beni bağlar, yoksa bi efsaneyide kimse balçıkla sıvayamaz yanlış anlaşılmasın
    dostum jason tahminin mantıklı ama alakası yok merakını gidermesi açısından açıklayayım; 10 yıldır aynı nicki kullanıyorum başka da nick kullanmadım NBA takip ediyomusun bilmiyorum ama orada Jason Williams adında bi yarı insan-yarı yaratık bi yetenek vardı(r) artık basketi bıraktı maalesef.onu ilk izlediğimde işte bu dedim o gün bugün böyledir anlican

neyse konumuza dönersek st.angel albümündeki tonlardan bahsetmişsin sanırım genel olarak o konuda haklısın bende son 2 albümdür davul tonlarını beğenmedim basçı olayına gelirsek tip ve sahnedeki şebeklikleri olarak çok savunulacak bi tarafı yok amma velakin adamın geçmişine ve kariyerine bakarsan jason newsted dan kat be kat üstün olduğunu anlarsın.cliff e lafım yok yanlış anlaşılmasın...

saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:08 ----------

Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene metal senesi olacak Türkiye için.
    L.O.G ta 17 mayısta maçka küçükçiftlikparkta! wll of death e hazırmıyız?? evt evt :D
    bu sene ist yıkılacak haklısın unirock falan da var ama ben sadece sonisphere ve bi de mümkün olursa cranberileri izlemeye gideceğim.özümüze saygı niteliğinde

CaptainBlack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway 150 almaya niyetli ama önce ehliyet.
    Biletlerini çıktığı an almayı planladığım festivaldir kendisi.
    Ama bende Maiden in gelmesi taraftarıyım. Metallica iyidir ama daha geçen sene geldi, biraz yüzlerini eskitsinler

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Evet nihayet resmi sitede türkiye konseri kesinleşti ve gruplar belli oldu.bilet fiyatları da fena değil gelen gruplara göre...program ileride açıklanacakmış.

Çalması kesinleşen gruplar:

METALLICA
    SLAYER
    RAMMSTEIN
    ANTHRAX
    HEAVEN&HELL
    MANOWAR
    ALICE IN CHAINS
    MASTODON
    STONE SOUR
    MANGA
    HAYKO CEPKIN
    FOMA
    BLACK TOOTH
    ohaaaa demek istiyorum )

bilet fiyatları:

sahne önü kombine 400TL
    saha içi kombine 160TL
    VIP 300TL
    1.kategori 200TL
    2.kategori 150TL
    3.kategori 140TL
    4.kategori 110TL

not:bilet fiyatları biletix de bu hafta içinde açıklanacaktır.biletix komisyonu dahil değildir.
    bu gruplara yenileri eklenecektir.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    [/COLOR]
    Evet nihayet resmi sitede türkiye konseri kesinleşti ve gruplar belli oldu.bilet fiyatları da fena değil gelen gruplara göre...program ileride açıklanacakmış.

METALLICA
    SLAYER
    RAMMSTEIN
    ANTHRAX
    HEAVEN&HELL
    MANOWAR
    ALICE IN CHAINS
    MASTODON
    STONE SOUR
    MANGA
    HAYKO CEPKIN
    FOMA
    BLACK TOOTH
    ohaaaa demek istiyorum )

bilet fiyatları:

sahne önü kombine 400TL
    saha içi kombine 160TL
    VIP 300TL
    1.kategori 200TL
    2.kategori 150TL
    3.kategori 140TL
    4.kategori 110TL

not:bilet fiyatları biletix de bu hafta içinde açıklanacaktır.biletix komisyonu dahil değildir.
    al bi ohaaa da benden =) fiyatlar da gayet uygun.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda

METALLICA
    SLAYER
    RAMMSTEIN
    ANTHRAX
    HEAVEN&HELL
    MANOWAR
    ALICE IN CHAINS
    MASTODON
    STONE SOUR
    MANGA
    HAYKO CEPKIN
    FOMA
    BLACK TOOTH
    ohaaaa demek istiyorum )

bilet fiyatları:

sahne önü kombine 400TL
    saha içi kombine 160TL
    VIP 300TL
    1.kategori 200TL
    2.kategori 150TL
    3.kategori 140TL
    4.kategori 110TL

Gözünü seveyim Müslüm baba'nin.
    En fazla 20 tl ye (jilet dahil) konserin kralini yapiyor.
    Hem rock da soyluyor, metal de.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    o fiyatlara 2-3 depo benzin alırsın takarsın kulaklıkları kafa sallıya sallıya tavaf edersin istanbulu.kanımca daha zevkli olur
    Drift Religion

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=v4b3MBkOx5k
    konsere giderken bunu dinleyerek gidicem

Motosikleti
    ZX6-R
    megadeth de var diyorlardı ölmeden bi dave mustaine i görelim

Bahsettiğiniz albüm st. anger sanırım. O Albüm MetallicA' nın belki de en kötü albümüdür. Ama bir de nedenlerine bakmak lazım. MetallicA o albümü dağılma aşamasındayken çıkardı. Yani dağılmamak için bişeyler yapmak adına yapıldı o akbüm. Bu kadar kötü olmasının sebebi budur. Bir şarkıda (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) Lars bütün şiddetiyle avazı çıktığı kadar "FUUUUUCCCCCKKKKKKK" diye bağırır. Şarkının en can alıcı kısmı bu bölümdür belki de. Orada mikrofon elinde James' e bağırmaktadır aslında. Yani anlayın ne durumda o albümün çıktığını.

Bir de enerjisi bitti demişsiniz. 2008 konserine geldiniz mi bilmiyorum ama enerjiyi orda görmenizi isterdim. Adamların her şarkısına tüm stad eşlik edince kendilerinin de hiç beklemedikleri bir çoşkuyla geçti tüm konser. Hala etkileri devam ediyor bende. Ve giden herkeste. ectacy of gold la başlayan ayin ve creeping death' in inanılmaz coşkusu iki saat boyunca herkesi yüksek tutmaya yetti.

Festivale gelirsek; MetallicA yerine Iron Maiden ve Megadeth' i tercih ederim çünkü Irın Maiden'ı kılpayı kaçırmış ve çok üzülmüştüm.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler