Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Almanları şaşırtan Türk çift alman gazetelerinde

Motovento
    REKLAM ALANI
    Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-

Alman Bild am Sonntag gazetesi, Antalya'da işlettikleri dükkanda unutulan ve içinde 200 bin avro bulunan çantayı Alman sahibine teslim eden Erdemir ailesine geniş yer verdi.Haberde, Antalya-Alanya arasında D-400 karayolu kenarında 10 yıldır gözlemecilik yapan Cemil ve Şahizer Erdemir'in, hayatlarında görmedikleri miktarda bir parayı bulmalarına rağmen bunu sahibine teslim ettiklerine dikkat çekildi.Erdemir ailesinin onurlu ve gururlu insanlar olduğu belirtilen haberde, ailenin fakir olmasına rağmen parayı son kuruşuna kadar sahibine verdiği vurgulandı.Çocuklarına ev almak için bankadan yeni çektikleri 200 bin avro'yu gözlemeci dükkanında unutan Alman Fred S. ve eşi, ''Türkler hakkındaki olumlu düşüncelerimizi böylece daha da pekiştirdik. Biz buraya 15 yıl önce yöre insanının insanlara gösterdikleri yakınlık ve dostane ilişkilerine hayran kaldığımız için yerleşmiştik'' dediler.Cemil Erdemir ise 200 bin avro'yu sahibine teslim ettiği için kendisine Alman aile tarafından teklif edilen 500 avro'luk ödülü reddettiğini belirterek, ''Ailemiz fakir, ama mutlu bir aile. Bana ait olmayan ve çalışarak elde etmediğim bir paradan çocuklarıma bir lokma ekmek bile almak istemem'' dedi.Haberde Cemil Erdemir'in, ''Bin kez daha para bulsam, bin kez sahibine teslim ederim'' dediği kaydedildi.

alıntı Milliyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-
    Neyse bu ülkede güzel şeyler de oluyor.Paranoyaklaşmaya başladık diye düşünmeye başlamıştım.Bazıları içinden enayi,koyunmuş derlerdi.Ben helal olsun diyorum.Ödülleri hakediyorlar.Umarım talih kuşu bu çifte çıkar.Bu dünyada böyle insanlar azaldı.

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    dürüst Türk milleti gurur duyuyorum sizinleeeeee
    ...............

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    helal olsun

harleydavidson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 kuruş için insanları trenden atanlar zavallı kadınları yerlerde sürükleyenler okusun bunları....
    Rüzgarı hisset...

Motosikleti
    Yok
    Alıntı harleydavidson adlı üyeden alıntı
    3 kuruş için insanları trenden atanlar zavallı kadınları yerlerde sürükleyenler okusun bunları....
    doğru diyorsun

çiftede helal olsun hiçbirşey karşılıksız kalmaz..
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    harleydavidson,

+1000000000000000000000... helal olsun...
    CBR 600F Honda,

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    ağlayarak okuyorum...meğer hala daha toprağımın insanı onurlu ve güzel
    bu insanlar loto,ikramiyeye bile tenezzül etmezler çünkü amcam demiş haketmediğim parayı almam diye..ben mutluyum diye..ALLAHIM SEN HERKESE BÖYLE MUTLULUK NASİP ET PARA DEĞİL...ben olsam o aileye para değil ama büyük bi iyilik yapardım çünkü onların gözü parada değil MUTLULUKTA
    işte budur güzellik ve kurtuluş..
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    neyden kurtuluş?
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

arkadaşlar iyi insanlar coğunlukta olmasa biz ülkemizde böyle huzurlu mutlu olabilirmiydik.siz televizyonda gördüğümüz olaylardan etkilendiniz heralde bence en iyisi haberleri sadece bir kanalda izleyin. kanal ne kadar cok aynı haber farklı versiyonları ile gündemde öyle oluncada insan hayrete düşüyor ama 100 milyon insanın yaşadığı bir yerde bunlarda normal

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz olsanız ne yapardınız?

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    en güzelini yapmışlar
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Çok onurlu bir davranış.. Çok gurur duydum . Yolda yürümeye korktuğumuz şu günlerde bu tür güzel haberleri duymak umut veriyor..

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten çok gururlandım Türk olmaktan.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler