Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rc helikopter

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar kuzenime bir Rc helikopter alacağız.Şöyle ucuz ama kullanacağımız birşey olsun istiyorum.Gyro dediğimiz olay sanırım yön tayinini belirleyen araç.Çok anlamadığım için soruyorum size.
    Bu helikopter bana gayet stabil ve kaliteli gibi geldi.Sizce almalımıyız?
    http://www.sahibinden.com/karsinizda...item?tab=video

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    boşver helikopteri bunlara takıl.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Onları da biliyorum ama güzel bir pist,ayrıca güzel ekipmanlar lazım.Teyzemin bir evi var köyde.Önü boş ve çim ekili orada heli ile uçuş yapmak güzel olacaktır diye tahmin ediyorum.O yüzden de bu heli çok hoşuma gitti.Ucuz ve kaliteli bir helikopter.Uzun yıllar kullanırız.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende model uçakları çok severim bi ara çok heveslenmiştim ama para bulamadığım için hevesim kursağımda kaldı ama en yakın zamanda almayı düşünüyorum uçaklarıda çok güzeldir ama onlarında başlangıç serileri falan birsürü konusu var.

Motosikleti
    BuKart
    Bence bu konuda en sağlam bilgileri www.uçuyorum.com'dan alabilirsin benim de sana önerim git radyosu ile birlikte satılan Wingdragon 4 modeli var 4 kanal radyosu var.Kullanması helikopter kullanmaktan daha zevklidir ayrıca çok stabildir.200tl gibi bir fiyatla THK'dan alabilirsiniz.Kolay kolay parçalanmaz sağlamdır.Parçaları da ucuzdur.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Gerçeği söylemek gerekirse çok fazla bütçem yok.Kuzenimin doğum günü geliyor.Çok istediği için almak istedim.Peki gösterdiğim helikopter hakkında görüşleriniz var mı?Bu arada motoking verdiğin adres için çok teşekkür ederim.Hemen ilgileniyorum.

başlangıç için elektirikli olanlar gayet ideal işte sana bi kaç fikrim senin düşünceni beklerim

elektirikli helikopter.

http://www.topmodels.com.tr/e-sky-co...e-clone-2.html

her model uçağa başlayanların tavsiye ettiği elektirik motorlu cessna

http://www.topmodels.com.tr/cessna-182.html

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    apache ah-64 modeli bir heli almıştım ama sonuc husran kullanmadan once pc için similatör kumanda var onlarla dene yoksa perte cıka bılır benımkı gb profilimde resmi vardı

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.Helikopteri alacağız sanırım.

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.Helikopteri alacağız sanırım.
    hadi hayırlısı olsun şimdiden thk nın eğitimleri var oraya gidip kendi uçağını kendisi yapabilir en azından güzel hobisi olmuş olur.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    verdiğiniz link açılmıyor.yardımcı olmak isterim bu konuda biraz bilgim var.gyro sadece kuyruğu engede tutar her helikopterde vardır kimisinde onboard tur.model profesyonelleştikçe gyro ayrı olarak takılır.ortalama kalite bi gyro 250 usd gibi fiyatlarda satılır.alacağınız helikopter eğer coaxial sistem ise çok daha kolay uçurabilirsiniz.coaxial yani kuyruk motorsuz,ortada çift motor ve çift pervanelerin birbirinin zıt yönüne dönüşü ile kuyrugu sabit tutması yöntemi ile çalışır.her ne olursa olsun tavsiyem önce bir similatör alrak pc de pratik yapmanız aksi tekdirde düşüreceğiniz helikopteriniz size çok daha fazla madii ve manevi zarar verecektir.bu arada alacağınız 200--300 tl aralıgındaki helikopterler açık havada rüzgara mukavemet göseremezler daha çok kapalı mekan içindirler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler