Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pc'me bisiler oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    sen geç dalganı metehan abi , bi daha eftoş meftoş olmucak hayatında , nokta koyuyorum bu sanal dünyaya , lanet olsun diyorum ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    secretplay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet evet bu bahsettiğiniz sahneyi hatırlıyorum , yani iki parçaya bölünmüş benim pc , bi taraf tamamen doluydu , diğer tarafın 248 mb mıdır gb mıdır o kadar bi kısmı doluydu , bunlardan hangisine yükleme yapmak istiyorsunuz dedi , bende boş olanı tıklayıp devam dedim ... verilerinizi silinecek kabul ediyomusunuz falan demedi , bütün yazıları tek tek okudum , az buçuk ingilizcem var , sadece şey yazıyodu , burdaki eksik dosyalar tamamlanacak gibisinden bisiler yazıyordu . pöffffffffff, babamı aradım simdi izmiri , böyle böyle oldu dedim , geçmiş olsun çok üzüldüm dedi dalga geçiyor ...

siz netten silinen dosyaları geri getiren programları bi arayın o zaman belki işinize yarar fotoğrafları mp3 leri geri getirdiklerini görmüştüm bi kaç kere şansınızı bi deneyin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    tamamda sonucta nete girebiliyorsan sorun yok derim...inanırmısın...benimde pcde kızımın 6 yıllık hayatı kare kare bilgisayaroımda..msn bozuldu sürüm evzulaında...umursamıyorum pcyi bozacam diye dokunmuyorum...msnlemi doğdum diye kendimi avutup soruna çözüm bulmaktan kaçıyorum...

bu arada nelerin kayboldu bakem...çok özel karelermi..

bence al kasanı net kafeye götür onlar halleder...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yaa ne kadar ders notum , slaytlarım falan varsa gitti bi defa , sonra müzik arşivim vardı , aklına hayaline gelmicek parçalar vardı binlerceeee , lisede çektiğim fotolarımdan bu güne kadar çektiklerim hepsi vardı ... aynı senin dediğin gibi ya oturup fotolara baka baka nasıl büyüdüğümü görebilirsin , o kadar yani ve hepsi yalan oldu , sadece 1 saat içinde

Motosikleti
    transalp yavrusu
    at çöpe gitsin yahu eskiden pc mi vardı
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Geri yükleme cdsi format atar recovery programları ile kurtarabilirsin geri bilgilerini..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:10 ----------

Kullanabilirsen sana recovery programı atayım kişisel mesajdan resimlerin kurtulur kesin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    melis sana bişey diyeyimmi at o bilgisayarı çöpe kurtul ondan..

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Recovery Programlarıyla Bilgilerin Bi Kısmını Geri Alabılırsın Nette Biraz Araştırma Yapıp Bilgi Veririm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:48 ----------

Şu Programı Bır Dene Bakalım ;
    Link
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    yahu korkutmayın bizi benim bilg de şu an günc. yapıyo inşallah bana bişe olmaz
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada bu gün annesinin kulaklarını çınlattığın crosscunun gazabına geldin bence ...
    doğru söze ne hacet Bence bir bilgisayarcıya götür.15-20 lira alır ama halledebilir bence

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa ne kadar ders notum , slaytlarım falan varsa gitti bi defa , sonra müzik arşivim vardı , aklına hayaline gelmicek parçalar vardı binlerceeee , lisede çektiğim fotolarımdan bu güne kadar çektiklerim hepsi vardı ... aynı senin dediğin gibi ya oturup fotolara baka baka nasıl büyüdüğümü görebilirsin , o kadar yani ve hepsi yalan oldu , sadece 1 saat içinde
    üzüldüm şimdi...usta kullanıcılar bu bilgileri başka bir yerlerde mutlaka yedekliyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    O bilgisayarda eminim medya kaydedici var en azından insan bellek alır..Ve düzenli yedeğini alır kendi düşen ağlamaz..
    Akılsız başın cezasını gel bize bazı bazı dam üstünde saksağan ayşe memeti çok seviyor..

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    belki kurtarabilirsin eftelya..
    Bende bir program vardi..
    Silinen dosyalari geri düzenliyordu...
    Ama arastirmam gerek
    Umarim silmemisimdir...
    Eger silmissemde nette bulurum bundan eminim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:47 ----------

Nette birsürü program var bunun icin..
    Yanlislikla silinmis dosyalari yeniden geri getirebilmek icin..
    Ben birkacini buldum bile...
    Eger cözüm bulamassan sana yardimci olabilirim..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bilgisayarda eminim medya kaydedici var en azından insan bellek alır..Ve düzenli yedeğini alır kendi düşen ağlamaz..
    Akılsız başın cezasını gel bize bazı bazı dam üstünde saksağan ayşe memeti çok seviyor..
    Atasözüne hasta oldum Musti81

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    benim pc de 1 ay içinde 3 defa çöktü...
    ve 12 saat içinde 2 defa pc çökerten birisi olarak retorlar kitabına bile geçebilirm...
    hiç geri yüklemeyle ugrasmam..zaten kacak kullanıyoz.. atarım formatımı...
    ama is yerindeki server da ne var ne yok yedeklerim hep bulunur...
    zaten basimizi ne gelirse hep bu erteleme yüzünden geliyor...bugunun isini yarına bırakmada güzel bi söz yani...

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    daha önce benimde hard diskim yandı
    ne üzülmüşdüm ama..
    pcde eskiydi ozaman attım yenisini aldım
    şimdiyse hiç uğraşmıyorum sorun çıkarsa diye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tşkler arkadaslar , ben en iyisi öyle bi program indireyim , eve girdim moralim direk sıfır oldu yaa , pcden de hiç anlamam ki insallah programı kullanabilirim :( yedeklemeyi hep düşünüyordum ama üşenip sonra yaparım diyodum , iyi ders oldu bana , yaşama sevincim kayboldu :( şu genç yaşta başıma gelene bakk :(
    şuna bak smile bile koyamıyorum yeni windowsla yaaff , ağlayım en iyisi ...

10 yıldır pc kullanırım öğrendiğim bişey varsa kesinlikle windows u güncellememek ne zaman windowsu güncelleyen birini görsem ya pc si bozuluyor ya oyunlarda ya programlar bi problem çıkıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sürekli pcnin sağ alt köşesinde bi pencere açılıyordu , yeni güncelleştirmeler var şimdi mi yapalım ? 1 saat sonra tekrar mı hatırlatalım ? 4 saat sonra tekrar mı hatırlatalım ? diye seçenekler vardı , ben hep erteliyordum ... dün akşam yine çıktı aynı şey , bende güncellesin de kurtulayım bari dedim . elim kırılsaydı da tıklamasaydım :(

o iletileri almamak için otomatik güncellemeleri kapatmanız gerekiyor zaten kotalı kullanıcılar içinde ayrı bir dert en son gördüğümde 750 mb güncelleme vardı gereksiz ne işe yaradığı bile belli olmayan güncellemeler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler