Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

akşam macerası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bu akşam bi gezinti yapayım dedim hava alırım dedim çıktım yola
    bulvardan öle gezerken bide ne göreyim 4 tane büyük motor hemen bi u dönüşü yapıp taklaştım arkalarına hemen ışıklarda durdum yanlarına inceledim böle iyicene adamlar tam takıl artçılarında bile eldiven var utandım ışık kırmızıyken hemen çantamdan çıkardım kaskı taktım normalde çıkarmam ama unutmuşum işte yeşil yandı hep beraber kalkış yaptık 3 tanesi bi gazladı yetişemedim aralarındaki bi tanesi yeni başlangıç için 150 lik bir cbf vardı onla beraber gitik yol boyunca anca dier ışıkta yakaladık herneyse oriondan girdik kipanın kapalı garajına soktular motorlarını bende geri döndüm orionun parkına tam park ederken bide ne göreyim yeni kasa bir r6 ama adam biraz sinirliydi muhabet edemedim neyse park etim dedim biraz orionda gezeyim gezdim cnm sıkıldı tam hazırlanıyorum eldivenlerimi felan takıyodum r6 nın sahibi geldi dedim abi kaç model bu?2008 dedi kaç gibi duruyo dedi valla dedim 2007 üzeri herneyse pek muabet etmek istemedi beraber yol aldık abiyle bi bstı gaza dumanını tutamadım ışıktan ışığa yanına gitim hep yanında durdum bana bakarak hep gülümsedi
    bunu niye anlatım bilmiorum ama içimden geldi çok güzel bir akşam gezintisi oldu benim için
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gözüm takıldı yazıya..%90'ının sallamasyon olduğu intibası uyandı bende..

Seni tanımam etmem tabii hepsi doğruda olabilir..

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    niye sallayayımki durduk yere abicim başımdan geçenleri anlatım sadece? niye böyle düşündün

Motosikleti
    Var
    Doğrudur da ne bileyim okurken masal anlatımı gibi geldi

Belki cümle sonlarındaki eklerden öyle hissettirmiştir..
    Sizin oralar Babaeski tarafına yakın mı? Ya da Babaeski'deki motor tamircilerinin olduğu sanayiyi bilirmisin? Birini soracağım sana

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    yok be abicim bizimkisi şehrin ortasında ama bu gün çok motorcu abilerim vardı ya hep teker yaptılar gündüzleyin ama beni tanımanı isterm ki öle yalancı biri değilim benimde başımdan ilk defa böle bişi geçti ard ardına noldunu şaşırdım narde motor varsa peşine takıldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:09 ----------

zaten ben çorludayım babaeski bize uzak

Motosikleti
    Var
    Yok yav estağfurullah yalancısın falan demedim..sadece yazı öyle bir intiba uyandırmıştı bende..Neyse..

Babaeski'de tanıştığım motorcu 2 amca vardı da bizi herkes buraad tanır diyorlardı..Bakiyim gerçekten tanınıyorlar mı bir selam yollayayım onlara dedim

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    eyw abi kendimi iyi ifade edemedim demek neyse ya o kdr çevrem yok ehliyet yokya açılıp çevre yapamiorum ama 1 senem kaldı

Motosikleti
    Var
    Aman o halde..Önce ehliyet, sonra yollar..

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    abicim ölede işte zamanın geçmesini bekliyoruz girdim gibi yaşıma alıcam allah kısmet ederse az kaldı zaten allah benim gibi bekleyenlere sabır versin

Motosikleti
    transalp yavrusu
    serhan kardeşim akşam bulvar yolundaki arkamızdaki motor senmiydin yoksa ben fark ettim seni cbf ve artçı ile olan kişi bendim, tanışmak dileğiyle, keşke gelseydin yanımıza
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    hadi ya bende inş. biri siteye üyedirde tanışırız diyordum gelicektimde vaz geçtim son anda keşke gelseydim artık başka zaman ama kesinlikle tanışmak isterim

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serhan kardeşim akşam bulvar yolundaki arkamızdaki motor senmiydin yoksa ben fark ettim seni cbf ve artçı ile olan kişi bendim, tanışmak dileğiyle, keşke gelseydin yanımıza
    Serhan Anlattığın Kişiler Bizdik Bİtane Lacivert Kawa; bi Siyah Fazer, Bisan ROadstar ve Cbf 150. KEşke Takılsaydın sende bize dostum.Hem Tanışmış olurduk. Neyse SAğlık olsun.. Osbourne.. bu arada Adam Ylan Atmıyor he

Tekirdağ MT Grubundan Bizimle İrtibata Girebilirsin DOstum.. İyi Bayramlar.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    valla abicim en yakın zamanda tanışmak isterim tekirdağ mt ye de giriyorum şimdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler