Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

...federal sayesinde internet cafelerden kurtuluyorum artık....

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sevgili dostlar...federal nickli arkadaşım bülent bana büyük bir jest yaptı ve eski bilgisayarını hediye etti...yani kardeşim hiç düşünmeden al senin olsun dedi...yenisini alırken eskisine belli bir fiyat teklif edilmiş...ama kendisi beni düşünmüş ve....helali hoş olsun...birde adslye yazılırım ve evimde rahat rahat internete doğal olarak sizlere kavuşurum...adsl hakkında bilgisi olan varmı bu arada...kaç para bayılıcam telekoma...artı faturada ek masraf olmaz dimi sevgili dostlar...günde cafelere 3-5 ytl arası zaten bayılıyom...herhalde çok karlı çıkacağım bu işten...burdan bülent kardeşime teşekkürlerimi iletiyorum...iyiki varsın bilo...gönlün geniş abi senin....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Hayılı olsun mete_han, internet kafeden girmek gerçekten zor olsa gerek, şimdi rahat edersin çok. federal , bravo diyorum, motosiklet kardeşliği budur işte.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Mete hayırlı olsun, Federal sanada helal olsun valla.

Mete dostum evdeki telefon kimin adına kayıtlı ise o telekoma gitcek ben ADSL istiom dicek, 512 kb sınırlı abonelik al ayda 29 YTL, sana yeter. Benimki 12 saat bağlı 1 gb bile harcamıo
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslanım federal var bu adamda motocu kanı
    metecim adsl için başvuruyosun kurulum için bi ücret var 70 ytl civarı bide sınırlı istersen aylık 29 ytl sınırsız istersen 49 ytl her ay ödemen gerekiyo tabi bide adsl modem alıcan buda 50-100 arası kurulum ücreti ilk faturana yansıyo sadece modem için para veriyon ilk başta diğerleri faturana geliyo hayırlı olsun .....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    çok sağolun değerli dostlarım abilerim....ev gibisi yok...olcayım bu 3gb meselesini tam anlayamadım...benim olayımda sadece motor sitelerinde...yani veri işlemleri bu 3gbyi oluşturuyor galiba...yani herhalde yeter...birde modemde var diyor federal...olcayım böyle diyosan bana hayli hayli yeter 29 ytl seçeneği...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

SicK_BoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord ETV 1000
    mete_han ilk önce bu arkadaşlığınız için sizi candan tebrik ediyorum...

Eğer izin verirsen sana ADSL hakkında bi kaç bilgi vermek istiyorum...

Yapman gerekenler evdeki telefon kimin üzerine kayıtlıysa o şahsın bizzat kendisi Türk Telekom Müdürlüğüne gidip başvurması lazım...Zaten daha sonrasında oradaki görevliler sana yardımcı olurlar. Sana istediğin aylık kullanım paketini sorucaklar sende şu anda en ideal olan 3 Gb lık limitli paketi seçersin...

Kafan limit meselesine takılmasın internetten dosya indirmediğin takdirde bu limiti kolay kolay dolduramazsın bak bana benim bilgisayar nereden baksan günde 20 saat açık ama limiti yinede dolduramıyorum.... Eminim sana günde işte şu kadar şu kadar kullancaksın falan demişlerdie ama onların hepsi külliyen yalan merak etme al 29 milyonluk paketi rahat et
    Motorsiklet Dostun,Rüzgar Arkadaşın Olsun...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mete abi hayırlısı olsun daha dün msnden muhabbetini yapmıştık,böyle daha iyi olmuş,bende bu iyi niyetinden dolayı federali tebrik ediyorum...Mete abi adsl modemlerde çok oynama oluyor sana tavsiyem büyük yerlerden alman ve fiyatını araştırman aynı modem piyasada 100 ytl yede var 70 ede.29 ytl lik sınırlı adsl seçeneği senin işini görür,yalnız bazı virüsler var bilgisayara bulaşıp upload ve download yaparak sürekli bilgisayarını meşgul ederler ve doğal olarak bu yapılan upload ve downloadlar faturana limiti aştığında yansır.Bunu yani yaptığın upload ve download miktarlarını öğrenebileceğin bir site vardı ama ben sınırsız kullandığım için fazla işim olmadı o siteyle.Araştırırsın onu da sorun kalmaz.Hadi bakalım hayırlısı olsun...Modem alacağın zaman bulduğun modemler ve fiyatlarını bana bildir ben yardımcı olmaya çalışayım

Motosikleti
    ok...çok sağolun beyler....

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    çok güzel olmuş ya. federal'e çok büyük saygılar... mete_han'a da hayırlı olsun. 3gb kotalı adsl'in bağlantı ücreti 59ytl, aylık ücreti de 29 ytl. modeme gelince reklam olmasın diye marka falan vermeyeceğim ama 60ytl'ye işini görecek adsl modem bulabilirsin (şimdi baktım, var).
    May the Force be with McLaren Mercedes

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    hayırlı uğurlu olsun mete abi.bu arada bülent kardeşime de helal olsun

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ewet 60ytl civarında modem var 59 ytl bağlantı 29 aylık toplam 60+59+29=148ytl fakat 59+29=88ytl lik kısmını sanırım bir ay sonra fatura ediyorlar (isteğe göre(
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    mete_han hayırlı olsun
    federal helal olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    abi baba oğluna yapmaz böyle iylik.helal olsun federal e
    internet kafeden bukadar girip sitede aktif olan birisiysen,evde girince terör estirirsin sitede
    tekrar hayırlı uğurlu olsun abi.

internet kafeden bukadar girip sitede aktif olan birisiysen,evde girince terör estirirsin sitede
    işte bende bundan korkuyom zaten
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    hayırlı olsun Federal'e de helal olsun. Varya ben zaten ikinşzş de ayrı ayrı buluşmalar da görmüştüm. Benzerlik var sizde kalıp falan aynı. Sevecen cana yakın kardeş gibi benzetmiştim ikinizi
    Sadobey

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    işte bende bundan korkuyom zaten
    inan aklımdan geçmedi değil
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    vlad1462 kardeşim son 1 aydır bende tık yok allah çarpsın...sen beni önceden görcen...ne heyecanla giriyodum siteye...günde bir başlık açıp nabız tutardım...sitenin ratingleri benden sorulurdu...geyik üstadıydım anlayacağın...birde modlar benden tırsardı...sevelimmi dövelimmi bilemezlerdi...dengesiz üyeydim yani...bir severlerdi...sonra biraz şımarırdım tepelerine çıkardım...sevgi olurdu nefret...sonra tekrar aman abim canım abim bağlardım...sonra yavaş yavaş tanımaya başlayınca beni...metedir ne yapsa yeridir düşüncesiyle alıştılar...bak barış abi(bbrr) ve erhana beni sorun...mod desen hayatta beceremem...mod dengeli adaletli efendi düzgün aklıbaşında arkadaşların yapabileceği bir misyon...bende nerde o vasıflar...ben yüzüme gözüme bulaştırırım valla...siteyi çorba yaparım...modlar özgürce yazamazlar birde...bir tarafları hep otokontrolcüdür...ama hepsi ağa gibidir...boruları öter...akıllı olup iyi geçinmek lazım modlarla...neyse eve bağlansında gelecek teklifleri değerlendirebilirm...ben sitenin sahibi beyefendiyle biraz el ense formatındayım yani...mod arkadaşlar kusura bakmasınlar...benim bağlantılarım genel müdürle değil...direkt patronla...hehehehe...seviyom lan sizleri ya...

birazda şımarığımdır...

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    abi hayırlı olsun fedaral abimizide tebrik ederim örnek bir davranış
    [I]suzuki gsr 600...2009[/I]

Motosikleti
    sadobey allah herkese böyle maddi durumu iyi arkadaş versin...hehehe...lazım oluyo valla...mesela guclu nickli arkadaştan iyi dost olur...

tnagas dostum bu zamanda böyle jestler kimse kimseye yapmıyo valla...

sen bu gidişle guclu nun motorlardan birinede yazılırsın

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler