Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kedi sayesinde sınırdışı edilmekten kurtulmuş..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    "Hürriyet sayfasından alıntı:

Yasadışı olarak İngiltere’de kalan ismi açıklanmayan erkek mülteci, kedisi sayesinde sınır dışı edilmekten kurtuldu.

Mahkemeye çıkarılan Bolivyalı mülteci, sevgilisi ve kedisiyle yaşadığını, bu durumun da ülkede düzen kurduğu anlamına geldiğini söyleyerek sığınma hakkı talep etti. Hâ kim bunun üzerine mülteciye dört yıl oturma hakkı verdi. Karar mülteci karşıtlarının tepkisini çekerken Gölge Mülteci Bakanı Damian Green izni “maskaralık” olarak nitelendirdi. İlk kez bir kedinin düşünülerek mülteciye izin verildiği söylendi."

Elalem bir hayvan yüzünden bir insana barınma ve çalışma, daha doğrusu yaşama hakkı tanıyor.. bir ingiliz kadar kadir kıymet bilip, birbirimize değer veremedik ya ona yanarım. adam ülkesindeki kedisinin hatrına vatandaşı göndermiyor. biz hala birbirimizin gözünü oymaya çalışalım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    ışık ışıktır görene , ışıktan köre ne ( mevlana )

hiç ışık göremiyorum küçük bebeğime bırakacağım Türkiye'de

kör müyüm ki
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Abi bizim ülkemizin hali ortada..Benim buluduğum yerde elektrik su faturası vs ingilizce..Neden nüfusun çoğunu ingilizler kaplıyo..Kendi ülkemde turist gibi hissediyorum kendimi..
    Birde bi ingilizle konuşmamı aktarıyım..

Müşterilerimin nerdeyse yarısı ingiliz..Bigün jack adında biriyle sohbet ediyorum..
    Ona neden ingilizlerin özellikle didim'i tercih ettiğini sordum..
    Ve bana ingilterede özellikle yaşlılar kendilerini kötü hissettiklerinde doktora giderler..Doktor onlara hemen reçeteyi yazar..Turkey/Didyma..

not:İngilizler Didimde yönetimdede hak sahibi istiyolar..Yakında belediye başkanımızda İngiliz olursa hiç şaşırmıyıcam..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler