Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Köpek gibi sevmek..

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

Geçen zonguldağa giderken düzcede indim otogarda aktarmalı gittim zonguldağa bu köpek gece 2de bi takıldı peşime 7 kere düzceyi dolandım yok ayrılmaz wcye girerim peşimden gelir kaçarım peşimde deli de oyun oynuyor kereta dolanıp duruyordu bacaklarımın arasında saat 4.10 geçeye kadar taaki otobüsüm gelene kadar otobüse bindim oda otobüse ardıldı muavin kovdu kapıyı kapadı köpeğin üstüne ağlıyordu garibim içim gitti.. Çok güzel hayvanlar ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Musti,Vallahi Böyle ince bi konu açtıgın ıcın çok tesekkurler,Helal olsun sana yaa..

Yazık bu hayvanlara,çok uzuluyorum...bende maddi imkanım kadar aldıgım kemıklerle bunları beslemeye calısıyorum..Vallahi resmını bıle cekıp koymussun,,,Senin karakterınde ınsanlar cok az bak su konu baslıgından ben bunu bile çıkarırım hemen..Keske herkes senın gıbı olsa..

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı jose55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Musti,Vallahi Böyle ince bi konu açtıgın ıcın çok tesekkurler,Helal olsun sana yaa..

Yazık bu hayvanlara,çok uzuluyorum...bende maddi imkanım kadar aldıgım kemıklerle bunları beslemeye calısıyorum..Vallahi resmını bıle cekıp koymussun,,,Senin karakterınde ınsanlar cok az bak su konu baslıgından ben bunu bile çıkarırım hemen..Keske herkes senın gıbı olsa..
    2004te köpek ısırdıydı hacu ondan sonra oldu kıçımdan köpek eksik olmaz oldu... Bir kere eve giderken 11 tanesi sıkıştırdı eğildim bi ikisini sevdim 9u takıldı peşime eve kadar 2 km yol üstlerine kapıyı kapadım bakıyorlardı ağlamaklı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:27 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:31 PM ----------

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    çok seviyorum ama bi okadarda tırsıyorum bu şirin hayvancıklardan. bahçeli bir evde otursaydım kesinlikle bir köpeğim olurdu
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok seviyorum ama bi okadarda tırsıyorum bu şirin hayvancıklardan. bahçeli bir evde otursaydım kesinlikle bir köpeğim olurdu
    Onlar gerçekten ayna gibidir nasıl davranırsan onlarda öyle davranır sana yüzlerine bak içtenn anlıyorlar köpekli köyün kavalcısına döndüm her gece eve giderken bi iki tanesi takılıyor peşime.. İlk yüzlerine bak yaklaşırlar kafasını okşa biraz dahada ayrılmıyorlar köpek gibi sevmek deyimi böyleymiş..

Motosikleti
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlar gerçekten ayna gibidir nasıl davranırsan onlarda öyle davranır sana yüzlerine bak içtenn anlıyorlar köpekli köyün kavalcısına döndüm her gece eve giderken bi iki tanesi takılıyor peşime.. İlk yüzlerine bak yaklaşırlar kafasını okşa biraz dahada ayrılmıyorlar köpek gibi sevmek deyimi böyleymiş..
    taktik aynen şu:
    köpek geliyo ben kalıyorum eyvahh diyorum geliyoo
    kıpırdamıyorum anneee yaklaşıyoooo
    geliyoooo yüzümde korkudan kaynaklı bi gülümseme oluşuyoo
    canımmm ne tatlı şeysin sen diyip seviyorum

motor üzerindeyken yoldaki köpekler havlayıp saldırıyolarya en çok ozaman korkuyorum anında bacaklar yukarı toplanıyo bigün atıcam kendimi ama du bakalım ne zaman
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Seyhan 125
    taktik aynen şu:
    köpek geliyo ben kalıyorum eyvahh diyorum geliyoo
    kıpırdamıyorum anneee yaklaşıyoooo
    geliyoooo yüzümde korkudan kaynaklı bi gülümseme oluşuyoo
    canımmm ne tatlı şeysin sen diyip seviyorum

motor üzerindeyken yoldaki köpekler havlayıp saldırıyolarya en çok ozaman korkuyorum anında bacaklar yukarı toplanıyo bigün atıcam kendimi ama du bakalım ne zaman
    Bende tam tersi oluyor.. Geçen arkadaşla yürürken böyle yolun karşı tarafındaki köpek bulandı takıldı peşime arkadaş korkudan elektrik direğine çıktıydı bağrıyor allahını seversen kov şunu la gel bişi yapmaz diyorm yahu korkuyom kov şunu diyor evli barklı adam..

Motosikleti
    Bende tam tersi oluyor.. Geçen arkadaşla yürürken böyle yolun karşı tarafındaki köpek bulandı takıldı peşime arkadaş korkudan elektrik direğine çıktıydı bağrıyor allahını seversen kov şunu la gel bişi yapmaz diyorm yahu korkuyom kov şunu diyor evli barklı adam..
    köpekler medeni haline bakmıyolarki saldırırken
    [/B]

Motosikleti
    Seyhan 125
    köpekler medeni haline bakmıyolarki saldırırken
    Cüsseyede bakmıyorlar arkadaş hava yastığı şişmiş koltuk gibim valla..

Motosikleti
    Seyhan 125
    Dün gece eve giderken bi köpek vardı şşt dedim geldi biraz sevdim eve kadar iki köpek olup takip ettiler yolda oyun oynayıp durdular benle bizim işyeri ile ev 1 km fark var hep ara sokaklar beraber eve gittik iki köpek eve kadar geldiler bahçeden içeri girip iki kat merdiven çıkıp kafayı soktular bizim evin holune güç bela kovdum ikisinide Ya bambaşka hayvanlar bunlar karşılıksız sadece biraz sevgi ver bırakmıyorlar peşini..

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün gece eve giderken bi köpek vardı şşt dedim geldi biraz sevdim eve kadar iki köpek olup takip ettiler yolda oyun oynayıp durdular benle bizim işyeri ile ev 1 km fark var hep ara sokaklar beraber eve gittik iki köpek eve kadar geldiler bahçeden içeri girip iki kat merdiven çıkıp kafayı soktular bizim evin holune güç bela kovdum ikisinide Ya bambaşka hayvanlar bunlar karşılıksız sadece biraz sevgi ver bırakmıyorlar peşini..
    yaa bende sevmek istiyorum köpekleri de ben yaklaşınca hırlamaya başlıyo keratalar..ee haliyle tırsıyom.. bizim buranın köpekleri mi sinirli acaba
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    BuKart
    Olur o kadar.Bende köpekten o kadar tırsardım geçen gün geldi pantolonumun paçasına kafasını sürmeye başladı sevdim köpekçiği.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    Seyhan 125

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    müsti bişey olmaz, gece karanlığında köpek sana iş atmaya çalışmış ama sen anlamışsın be abi neyse düzce küçük yer, yine karşılaşırsınız hiç üzülme
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müsti bişey olmaz, gece karanlığında köpek sana iş atmaya çalışmış ama sen anlamışsın be abi neyse düzce küçük yer, yine karşılaşırsınız hiç üzülme
    La vidyoyu izle anlarsın tertemiz varlıklar onlar bir verip üç aldığın insanlar gibi üç verip bir aldığın varlıklar değil

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Senden bir karşılık beklemeyen, sadece ve sadece sevgine hasret varlıklar..,
    Çoğu insandan daha insanlar..
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Brs. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senden bir karşılık beklemeyen, sadece ve sadece sevgine hasret varlıklar..,
    Çoğu insandan daha insanlar..
    Sokakta başıboş gezen bi köpeğe ıslık çal sadece biraz kafasını okşa emin ol saatlerce ayrılmaz peşinden oyun ister vefanın sevginin tonu onlarda..İki dilim ekmeğe kölen olurlar..

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    mutsi bunlar sana çok takıldıgına göre acaba akrabalık mı var?....
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

konuyla alakasız ama düzce akçakocayı özledim
    [COLOR="Red"][B]Başının değeri ne ise kaskının ki de odur.!![/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler