Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

DOĞRU OLABİLİR;AH ERKEKLER

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1000RR06
    peril sen ne yazsan dikkat çekiyor benimse dikkatimi çeken hep erkeklerden bahsediosun
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Güzel olmuş ya

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ozanların atışması gibi olmuş bu yaw hehe

son 6 ayım kalmış demek hala porsche gibiyim demek seneye volvo olucam

ya akşam akşam iyi oldu güldüm baya

Xx Moymullu xX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman bende FIAT gibiyim heheh....

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Peril ben 40-50 yaş arasına giriyorum daha yeni girdim yaram yok ama opeli o yaşa yakıştıramadım hani derler ya 40 dan sonra azanı teneşir paklar benim markamda Mclaren bilmem understand ettirebildimmi,
    sevgili Skulhunter cevap çok güzel.Ama bu demenk değildir ki hepimiz perile yükleniyoruz burda küçük bir geyik muhabbeti sardı herkes doluyor.Kalbi kırılan varsa şimdiden özür dilerim peril sende dahil
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    allahım peril cim harikasın
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Bolu Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Colakoglu adlı üyeden alıntı
    bi de ben anlatayım.

bir gün adamın biri yürürken yürüdüğü yoldaki arkdan (köylerde bahçeleri sulamak için su taşıma amacıyla taştan yapılmış üstü açık oluktur) bir elma geçtiğini görür ve o yaz sıcağında dayanamayıp o buz gibi elmayı yer. daha sonraları adam yediği elmanın helal olmadığından dolayı rahatsızlık duyar ve yediği elmanın sahibini bulup elmayı helal ettirmek için kapı kapı evleri dolaşır. sonunda elma bahçeli bir evde yediği elmanın sahibini bulur ve ona derki:
    "ben sizin bahçenizdeki ağaçlardan kopup arka düşen elmayı dayanamayıp yedim. lütfen o elmayı bana helal edin" der. elma bahçesinin sahibi der ki :
    "Sana o elmayı bir şartla helal ederim" der. elmayı yiyen de şart ne olursa olsun kabul edeceğini söyler ve bahçe sahibi derki:
    "benim bir kızım var. sağır,kör,dilsiz. kızımla evlenirsen sana o elmayı helal ederim."
    adam eli mahkum helal olmayan bir şeyi yediği için bahçe sahibinin teklifini kabul eder ve bahçe sahibi kızına seslenir. adam bir de ne görsün. bahçe sahibinin kızı ne kör ne sağır ne de dilsiz, üstüne üstlük dünyalar güzeli.
    bahçe sahibinin kızından o şekilde bahsetmesinin nedeni adamın helal olmayandan korkmasıdır. burada bahçe sahibinin söylediği
    sağırın anlamı: kızının haram duymadığı
    körün anlamı: kızının haram görmediği
    dilsizin anlamı: kızının haram konuşmadığıdır.

b
    burada anlatılan olay gerçektir ama olay tam bu şekilde değil. anlatılan kişiler ise Hanefi mezhebinin imamı İmam'ı Azam hazretlerinin anne ve babasıdır.
    As technician As Possible

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Öyleyse bir tane de benden : )

Sorular karmaşık gelebilir:
    Yasal olup mantıklı olmayan nedir;mantıklı olup yasal olmayan nedir;ne mantıklı ne de yasal olmayan nedir?Fıkra Ali Durmaz'dan geldi:
    Üniversite son sınıf öğrencisi son dersinin son sınavından kalınca hocasına gidip,"Beni sınıfta bırakarak hayata atılmamı önlüyor ve beni çok ağır bir şekilde cezalandırıyorsunuz.İşin bu yanını hiç düşündünüz mü"diye sorar.Hocanın yanıtı"Tabii düşündüm.Çünkü benim görevim bilgiyi ölçmek ve yeterli olmayanı sınıfta bırakmak"yanıtını verir.Bunun üzrerine öğrenci"Ben de size bir soru sormak istiyorum.Doğru cevabı verirseniz,ben kötü notumu kabul edip sınıfta kalcağım.Bilemezseniz,notumu düzelteceksiniz"der.Hoca öneriyi keyifle kabul eder.
    Öğrenci sorar:"Yasal olup,mantıklı olmayan nedir;mantıklı olup,yasal olmayan nedir;ne mantıklı,ne de yasal olmayan nedir?"
    Hoca yanıtı bulamaz ve öğrencisi mezun olur.Ama aklı bu soruda kalmıştır.En iyi öğrencisini çağırır,olayı anlatır ve sorunun yanıtını bilip bilmediğini sorar.
    Öğrenci hemen cevap verir:"Siz 65 yaşındasınız ve 23 yaşında bir kadınla evlisiniz;bu yasal ama mantıklı değil.Karınızın 25 yaşında bir sevgilisi var;bu mantıklı ama yasal değil.Siz karınızın sevgilisini,zayıf alıp sınıfta kalması gerekirken iyi not verip mezun ediyorsunuz;bu ise ne mantıklı,ne de yasal."
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

valla volvo olarak iltifat gormusuz saolun varolun ne diyim.ama kucuk bi bilgi gecelimki markadan cok yakıt onemli oluyo .yani kimi ablalar ucak benzini gibi etki ederde kimileri yanık kandil yagından beter olur.bayanların bilgisine sunulur.daha acık anlatalım ...............................

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Çiğdemmmmmmmmm kızım nerdesin erkeklerle bile dalaşamıyoruz artıkkkkk

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Ben şu anda porscheyim ama 3 gün sonra volvo olacağım.Bakalım nasıl adapte olacağım...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    nuuuuuuhahahahahhaha valla siz beni güldürdünüz allahta sizi güldürsün küflen miş bir konu ama komik yawwwww
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çiğdemmmmmmmmm kızım nerdesin erkeklerle bile dalaşamıyoruz artıkkkkk
    Niyeki? Seninki kızıyormu yoksam......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yoooo Çiğdem ortalar da yok o bakımdan Yoksa benim ki halinden memnun

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler