Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mardinde okul tarandı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde, ilköğretim okulunun taranması sonucu 1 öğretmen hayatını kaybederken, 2'si öğrenci toplam 4 kişi de yaralandı.
    Alınan bilgilere göre, Nusaybin İlçesi'ndeki Yavuz Selim İlköğretim Okulu'na saat 17.00 sıralarında kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından silahla saldırıda bulunuldu. Saldırıda, Adnan Çelik isimli öğretmen hayatını kaybederken, yaralanan 2 öğrenci ve 2 öğretmen, Nusaybin Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Nusaybin Kaymakamı Ersin Emiroğlu, hastanede yaralıları ziyaret ederek, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı.
    ( alıntıdır )
    işte güzelim türkiyem , güzelim dünyam
    insanlık kendini yok ediyo.ne olacak bu işin sonu... durmayacakmı bu kan , bu terör. çok üzgünüm...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    şerefsizler işte..

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben anlamıyorum bu kavga niye??? Niye bi okul taranıyor? Bunu yapan insanın amacı ne? Nasıl bi psikolıji bu? Niye masum öğrenciler ve öğretmenler taranıyor? Ülkemizin ve dünyanın bu duruma gelmiş olması beni endişelendiriyor.
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    kıyamet gününü kendimiz getireceğiz bi gün...

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah bu memleketin ekmeğini yiyip suyunu içip bütün imkanlarından faydalanıp bir de nankörlük edenleri , devlete kurşun sıkanları bildiği gibi yapsın ayrıca diliyorum ki bunu bize sağlık ve ömür verip göstersin.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarım saattir bu başlığı okuyorum yazıcak bişey bulamadım,daha doğrusu yazacaklarımı anlatacak forum kurallarına uygun cümleler bulamadım...Allah hepsinin cezasını versin.Hayatını kaybeden öğretmenimize allahtan rahmet,ailesine başsağlığı diliyorum...O bu vatan için çalışırken canını kaybeden şehitlerimizden biri artık mekanı cennet olsun.Yaralılarında bir an önce iyileşmesi temennisi ile...

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    hayatını kaybeden kişilere allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum
    yaralı olan kişiler içinse biran önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum

böyle olayları okumak duymak acı ama yaşamak ise onun sanırım tarifi imkansız
    forrap arkadaşımın dediği gibi söylenecek çok söz var ama bunun yeri burası değil

BOZOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insanlar,insani vasıflarından uzaklaştıkça hayvanlaşmaya başlarlar.......bilmezmisiniz dostlar hergün ırak da,çeçenistanda çocuklar ve insanlar öldürülüyor.bu pislikler değilmiydi kundaktaki çocukları öldüren...size bir site ismi vereyim de lütfedip girin yanlız rusların çeçen çocuklarına yaptıkların görün....www.kavkas.center.............ülkemizdeki terör ve çeşitli emperyalist kuşatmalar da dönen dümenleri öğrenmeniz için önereceğim site biraz duygusal olacak ama www.bozog.org SAYGILARIMLA Başbuğ Atatürk Diyor Ki

Bir Türk dünyaya bedeldir.

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Kan davası diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum, allah rahmet eylesin...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Biraz RAP dinleyin , adamlar doğru söylemiş walla ...

Savaş genemi kekeme oldum bak bu vakit alır var bir makinalım
    Savaş yakınsa akıl aklımda buradadır biz sakınalım barışa çare bakınalım
    Çok hasta o kanı akıtanın hesabı çoksa nakit alın pardon şu camı kapatalım
    Bu çok soğuk bir dünya napalım biz patron üşümüş ortadoğudan yakıt alın
    İyice kanıda akıtalım ki izimiz olsun kahrolun savaş bir sayfa kapatalım
    Yoksa bizde yakılalım düşman hep markajımda sizde yakın alın hoop terörü yakın atın
    Ceza adım ve acı tadım bir miğfer bir a bol mermi ve tüfek alın
    Fakat ölen her masum çocuk içinse kına yakın bana bakın lan şimdi savaşı çizdim karaladım
    Koca bir dünya paraladın iki seferde yaraladın hiçbir işede yaramadın çocuklar öldü kaldı
    Hep sakat sorumluları paravanın sen arkasınamı sakladın...
    Back im ve track yaratır stres cut yap son anda kurtulur bu protest rap lordu
    Funk rock jazz punk önemlimi liriklerin peşindeyim ben anlam müzik ve banşı istemekteyim
    Bu hergün olmasaydı çocuklar hergün ölmeseydi mayınlı tarlalarda hep açardı
    Çocuklar hep saçardı güngebün çiçek bu dil benim bu rap yetermi banşa
    Çekilmiş her bir film savaş dolu çocuklara kalaşnikof ve çikolata
    Al capone yada militan olma evlat hadi banşa doğru koş
    Nafile uçurum olmuş belki koprü olabilir yıkılmamışsa geçebilirsin hepsi boş
    Yavaş gelme üstüme savaş bitse belkide bu dil kururmu sence ha çocuklar ölmesin savaşta
    Savaş denen şey biraz yavaşla adil hedefi doğru seç hepsi çok saçma...
    Sabah bastı geceme ak savaş faslı genemi ah
    Bu beat çenemi kastı bak rutin bir saldırımı bu
    Mikrofondaki bu dil benim bu rap yetermi banşa
    Çekilmiş her bir film savaş dolu çocuklara...

NOT : BEN RAP DİNLEMEM.AMA İNTERNETTE GEZERKEN SİZLER İÇİN BULDUM ve YAYINLIYORUM.SAYGILAR

Motosikleti
    Gilera Runner 180 SP yakinda Suzuki GSXR1000 olacak!
    cok uzuldum!! neden okul???? yuh beeee! forrap bende sana katiliyorum...bisey

Abim mardin subay orduevinde asker. Hepsini Allah Korusun...

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haberi bende okudum kandavası olabilir diyorlar haberle ilgili ama her ne sebeple olursa olsun kesinlikle okul gibi biryerde çocukları tehlikeye aılarak yapılmış lanet bir eylem.
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

selier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 110 ft
    bu olanlara birşeyler demeli
    yinede olaylara umursamayanlar var onları ne etmeli
    fikirler çatıştı diye insanları birbirine mi düşürmeli
    silahlerı atıp elde güllemi gezmeli
    insan sevmeden nasıl ölmeli
    ser

F650NNN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f650gs
    bir öğretmen olarak şiddetin her türlüsüne hayır diyor olayı şiddetle kınıyorum.

F650NNN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f650gs
    TEK SİLAHI KALEM OLAN BİR ÖĞRETMEN OLARAK ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNE HAYIR.

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Kurtlar Vadisi resmen.
    İşte geçenlerde mailbox'ıma düşen bir spam mail ve aynen kopyala yapıştır yapıyorum.

Siteye de girdim inceledim yorumsuz olarak ekliyorum.

Mail bana şu adresten gelmiş. A.Cem DEVRAN [acemerbil@cemd.com.tr]

Yüce Türk Milleti,

• Şemdinli’de neler oldu?
    • Şemdinli’deki oyunun amacı ne?
    • Jitem bombalama emrini kimden aldı?
    • Jitemin kirli oyunu sadece Şemdinli’yle sınırlı mı?
    • Ulusalcılar bu “iş kazasını” neden örtbas etmeye çalışıyor?
    • Silopi’de başsavcının aracı niçin bombalandı?
    • Büyükanıt Paşa bombacılara niçin sahip çıktı?
    • Ulusalcıların 2. Atatürk’ü Büyükanıt Paşa’mı?

Ulusalcı geçinen ve orduya sızan ihanet odakları, menfaatlerinin devamı için sokaklarda Kürt-Türk savaşı çıkartarak yeniden bir darbe zemini oluşturacak kirli bir oyuna girişmişlerdir.

Oyunun bütününü, perde arkasını ve aktörlerini görmek için :

Not: Bu e-maili vatanını gerçekten sevdiğine inandıgınız kişilere forward ediniz..
    Sadobey

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jitemin bu olayla ilgisi yoktur ben orda 4 sene geçirdim bunların hepsi şerefsiz o.....ç....ğu olayı çarpıtıyorlar

yucelozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ülkede Amerikan köpekliği ("A"K" P) yapıldıkça daha çok Doğu'muz Güneydoğu'muz itilir ve sonra çaresizlikler içinde pkk lılara fanatik kürtlere bırakılır ve böyle sonuçlar bizi yıpratmakla kalmaz yaşamımızın içine girer.Atatürk Türkiye'si yok edilmeye Lozan'ımız eritilmeye siyasi ve yasal haklarımız elimizden alınmaya çalışılıyor azınlık hale getirilmeye çalışıyoruz,insani ve vicdani yönden tüm duygulara katılıyorum ve işin sadece insani yüzeysel duygulardan ibaret olmadığını anlayınız,seyrettiğiniz satılmış medyanın içinde gerçek haberler bulunmuyor yada çarptılıyor,uyan, oku, öğren ve bilinçlen artık ey halkım...
    Aşırı milliyetçi bir insan değilim,sadece her insanın bir kimliği bir karakteri olabileceği gibi Türkiye'nin Türk ulusununda bir karakteri vardır ve kendini dış mihraklara ezdirmemelidir.Unutmayalım Kurtuluş savaşında 25-40 bin askere karşılık 400 yüz bin askeri bu ülkeden canla başla denize döktü dedelerimiz ve ozamanlar bu fikre Refik Halit karay gibi yazarlar "Deliliktir Mustafa Kemal'in yaptığı" gibi ithamlarda bulundular,lütfen o günlere geri dönmemiz için biraz daha bilinçlenin ve insanları ulusal bilinçleri konusunda bir kez daha uyarın yoksa bunlar Mardin'de bir okulda değil kendi çocuklarımızı gönderdiğimiz okuldada olma ihtimali kuvvetle ihtimaldir.

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanal türk satılmış olmayan tek kanal takip edin bence

yucelozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajı post etmeden önce son sayfayı görmedim ve ulusal ihanet denen siteyi görünce sinirlerim bir kat daha gerildi.Nedir bu saçmalık tamamen aşırı milliyetçilerin karalama çalışmasından başka bir şey değil.Kimse 2.Atatürk olmaya çalışmıyor...Susurlukta koynunda kadın ve kanında uyuşturucu ile yakalanıp sonra 70 lerde 8 milyon fikir suçlusu öldürüp gidip israille anlaşıp vatanı satan aşırı milliyetçilerden başkası değildi.Bölye sitelere aldırış etmeyiniz.Önemli olan tek şey bir tarafı seçip seçmemeniz değil Lozan'ımızı Atatürkçülüğümüzü ve benliğimizi korumanızdır arkadaşlar..

+ Bu Başlık Moderator tarafindan kilitlenmiştir.
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek! Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forumda siyasi içerikli yazılar yazmak yasaktır, mesajlar mesajı yazan kişilerin sorumluluğundadır.

+ Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************¿*********************

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler