Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

...BURSALI MOTOSİKLET.NET ÜYELERİNİN DİKKATİNE....

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bursalı site müdavimleri merhaba...sizlerden bir ricam olacak...soparcan nickli arkadaşımızı ziyaret amacıyla buluşup mudanya'ya gitseniz çok harika olacak...kendisini çok sevdiğimizi bilmesi adına bu ziyareti gerçekleştirin ve vakit kaybetmeyin lütfen...özel hayatında sıkıntılar yaşayan kardeşime moral vermek adına sizlerden bunu istiyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni
    mete han abi ben gidip kendisini ziyaret ettim durumu iyi merak edilecek bişeyi yok hepinizin geçmiş olsun dileklerini ve selamını ilettim arkadaşlar...

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    metehancım merak etme kemal kardeşim gayet iyi
    yalnız moralmen çöküntü içinde yardımcı olmaya çalıştım o beni çok seviyo
    yakın zamanda kendini toparlayacak

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    sen sevilmeyecek atammısın ercümen abi ben ve tornado hafta sonu gidecez o kabus dolu aksam aradım konuşduk ama parmaklarım nedense klavyeye gitmedi moral bozuklugunda eminim artık herşey daha güzel olacak kemal için bundan eminim

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    mete_han, kanka çok iyi düşünmüşsün, helal sana kalbinin temizliğini herkes biliyor, sana şimdi desemki git metehan mudanya ya diye eminimki gidersin,,, metehan hadi git, öpüyorum kuzen.....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    herkeslere çok teşekkür ederimsizin bu dostluğunuz sayesinde moral olarak bayağı iyi geldi diyebilirim.yanımda sizler gibi dostlarım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.Ama sizleri de üzdüğüm için kendimden utanç duyuyorum.Hepinizden sizleri merak içerisinde bıraktığım için özür diliyorum tekrar tekrar.Ama beni yanlız bırakmıyacağınızdan eminim artık hepinizi çok seviyorum.Gerçek dost olduğunuzu kanıtladınız bana
    [COLOR="Red"][B]SOSYETİK ADAMLAR[/B][/COLOR]
    [COLOR="DeepSkyBlue"]irtibat msn :greenriders@hotmail.it[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler