Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HERKES HAKKINI HELAL ETSİN SİZLERİ SEVİYORUM!

Motovento
    REKLAM ALANI

Az önce aramalarıma mesajla cevap verdi,yanımızda arkadaslar,konuşacak durumda değil galiba,neyse yanımızda,rahat uyuyun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GEÇTİMİ YANİ ŞÜKÜRLER OLSUN GEÇMİŞ OLSUN MİLLET
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah allah,tarih tekerrür mü ediyor ne daha önce de sevdiğim dostlarımdan biri bana bu tür bir msj yazmıştı ,bu kadar insanı meraklandırmaya korkutmaya ne hakkın var arkadaşım?bunca yazan çizen var,merak eden var seni,hayat boş değil,gel paylaş bizimle,eminimki yapabileceğimiz bir şeyler vardır senin için

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    abi naptın sen yaa.korkuttun mılletı.boole yapcaana bızlere anlat derdını.bulunur elbet bı caresı.yapma gozunu sevem.zaten kac kısıyız surda.bızde bırbırımıze destek olamazsak yuh olsun yanı...

trigger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    kemal kardeş senin biraz içmeye ihtiyacın var ama öle tek başına deil hep beraber e.erdun abi haksız mıyım şöle hepberaber bi kurt dökelim??

Son yazışmamızdan bahsetiği kadar çenesinde bir darbe var konuşamıyor (bir ara bende nasibimi aldım istanbuldan bir dost diyince ama olsun,açı çektiren burdan galiba) kemal'cim en kısa zamanda seni aramıza alıp güzelce eğlendirmemiz gerekiyor,yaw katıl bize bütün dertlerini unut
    Geçmiş olsun dicem sana,zaman herşeyin ilacıdır

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    akşam üzüntüden mesaj yazamadım,
    sonuç ne acaba
    erdoğan çenede ne darbe var
    işallah kaza yapmamıştır

Team 106 GTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Cidden çok üzüldüm bu msj. ı görünce .İnşallah derdine çare bulabilirsin dostum.Yapabileceğimiz bişey vardır belki yaz buraya derdini.

Çenendeki darbeyi merak ettim bende üyük bişi değildir umarım...

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aloooooooooooo nerdesin yaaaaa
    yapma böle şeyler seviyosan bizleri üzmeeee
    atla gel istanbulaaaa bulalım bi çare...

ses verrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!1

ohh be bu nebiçim mesajdı sabah sabah şok oldum can dostum burada hepimiz bir aileyiz ne ise problemin hepimiz bir koldan yardımcı oluruz...

silkin ve kendine gel hayat o kadar kısa ve kolay değil kemal, haber ver bize cevap yaz buraya merakta bırakma bizi...

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    saçmalama buna kaçmak denir kal ve savaş hayat savaşmak değilmi zaten

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Hepimizin başına böyle şeyler geliyor.Kimbilir kim yıktı seni öyle adice ve vefasızca.Ama emin ol hayat bunları tanıdıkça ve öte yandan dostlarını gördükçe daha kıymetli oluyor arkadaşım.Seni tanımıyorum.Görmedim bile.Ama burda bu kadar sevdiğin var iken bir kere daha düşün herşeyi.
    Umarım büyük bir şey olmamıştır ve eski günlerine dönersin,yaz,buraya yaz,bize yaz.Ama seni üzenlerin,hayattan bezdirenlerin tahtasına yazma..
    Herkes hakettiğini yaşar.

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    noluya lan orada sıkarım bacaklarına adam ol lan gel bakim buraya anlat bakim derdini çözüm bulamassak ozaman ben sıkarım senin beynine merak etme

Şaka bi yana canım kardeşim gel bakim anlat derdini rahatla dertler paylaştıkça çözülür biz büyük bi aileyiz sadece toplanıp geyik yapmayız birbirimizin sorunlarınada çözüm oluruz paylaş bizimle dertlerini sevgili kardeşim

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    ne yazacağımı şaşırdım bir an geçmişe gittim. kimbilir neler oluyo hayatında.ne koşullar yaşıyorsunki gitmekte buluyorsun çözümü... yapma desem dinlermisin. yetmez biliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Yaw sabah sabah şok olduk yine.. Noluo arkadaslar yaw..İnsallah tatsız bişi yoktur kardesimizde..Konuyu bilen birileri varsa son durum raporu lütfeeen...

Neron503 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarım arkadaşımız iyidir, geçmiş olsun. Kaza haberleri üzerine kalp krizi artı arkadaşın sıkıntısı baya gerildik hepsine geçmiş olsun tekrar.

Motosikleti
    HONDA CBF500
    arkadaşın son durumu nedir ögrenenler bir haber verirse seviniriz meraktan öldük burada

Alıntı Apache34 adlı üyeden alıntı
    Son yazışmamızdan bahsetiği kadar çenesinde bir darbe var konuşamıyor (bir ara bende nasibimi aldım istanbuldan bir dost diyince ama olsun,açı çektiren burdan galiba) kemal'cim en kısa zamanda seni aramıza alıp güzelce eğlendirmemiz gerekiyor,yaw katıl bize bütün dertlerini unut
    Geçmiş olsun dicem sana,zaman herşeyin ilacıdır
    Arkadaşlar gece son durumu buydu,hala telefona cevap vermiyor,çenesindeki darbeden konuşamıyor galiba,neyse,en azında hala aramızda onu biliyoruz,kendisine geçmiş olsun diyelim

nerden biliyosun erdoğan aramızda olduğunu ? konuştun mu? abi çenesinde darbe olan insan buradan yazar yaw? valla merak ediyoruz... Soparcan hadi amca gel yaw üzme bizi bu kadar....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler