Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisiklet Kullanıcıların DİKKATİNE ...

Motovento
    REKLAM ALANI

Son günlerde bisiklet kullanıcılarının kendilerini kaybettiğini gördüm.
    Kimse üstüne alınmasın ama (hele yaşı ilerlemiş) kullanıcılar ; kendilerini kamyon kullanıyormuş gibi kasıyor ve de yolun ortasından gidiyor.
    Eskişehir de caddelerin dar olması ve bu hususta tüm kullanıcıların ( araba , motor , bisiklet , KAMYON ) dikkat etmesi gerekiyor.
    Ama minübüsler , taksiler , ehliyetsiz motorcular derken bir de BİSİKLETLER çıkmaya başladı.
    Hem bisikletler yayaları da tehdit ediyor.
    Kimse yanlış anlamasın tabiki bisiklet kullanmak her açıdan daha iyi bir şeydir.Ben de kışın bisiklet kullanıyorum.
    Ama bildiğiniz gibi her işin bir adabı ve yöntemi var.Ben yoğun trafikte araba kullanırken bile 4-5 kişilik bir gruba yol verdiğim halde , bisikletçi şahıslar 5-6 kişiye yol vermekten çekiniyor.Ve pat diye dalıyorlar yayaların içine.
    Bir de şu konuya değinmek istiyorum :

LÜTFEN İKAZ ve UYARI SİSTEMLERİNE DİKKAT EDELİM.
    BİSİKLETLERİMİZDE ( KORNA,DÜDÜK,ZİL vb. ve REFLEKTÖR BULUNDURALIM. )

Arkadaşım 1998 yılında bisiklet kazasında komaya girdi 4 gün komada kaldı.Şimdi yaşıyor ama üzerinde kalıcı izler bıraktı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    bisiklet yolları olsa daha iyi olur aslında, motorlarda ordan gider iyi olur....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    bisiklet yoluyla ilgili küçük bi anımı anlatacağım.

4-5 yıl önce bizim yazlığın yanındaki sitede(büyük bi site) bisiklet yolu yapılmıştı.bende bisiklet sürerken merak ettim bi girdim.koca karılar(bayanlar) orada yürüyolardı.zaten dar bir yol teyze çekilirmisinz dedim.kadın 'çocuğum burası bisiklet yolumu' dedi.
    bende evet diyince bide kadınlardan azar işittim.bak terbiyesize gibi bişiler dediler bana .bende böyle oldum .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler