Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fıkra Değil Gerçek Bir İş Kazası ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Adana Cimento Fabrikasi'nin yayin organi "Fabrikadan Haberler" adli derginin eski bir sayisinda, is kazasi geciren ve hastanede yatan bir iscinin kazasinin nasil olduguna iliskin ifadesi yer aliyor.
    Birlikte okuyalim:

"Sayin sefim, is kazasi tutanagina da, "Planlama Hatasi" diye yazmistim. Bunu yeterli gormeyerek, ayrintili anlatmami istemissiniz. Su anda hastanede yatmama neden olan olay, asagidaki gibi olmustur.
    "Bildiginiz gibi ben, duvar ustasiyim. Insaatin altinci katindaki isimi bitirdigim zaman, biraz tugla artmisti. Yaklasik 250 kilo oldugunu tahmin ettigim bu tuglalari asagiya indirmem gerekiyordu. Asagi indim. Bir varil buldum ve saglam ipi varile bagladim. Altinci kata ciktim. Ipi bir cikriktan gecirip ucunu asagiya saldim. Tekrar asagiya indim ve ipi cekerek varili altinci kata cikardim. Ipin ucunu asagida saglam bir yere baglayip yeniden yukari ciktim. Butun tuglalari varile doldurdum ve asagi indim. Bagladigim ipin ucunu cozdum. Ipi cozmemle birlikte, kendimi havalarda buldum. Nasil bulmayayim? Ben 70 kiloyum. 250 kiloluk varil asagi duserken beni yukari cekti. Heyecan ve saskinliktan ipi birakmayi akil edemedim. Yolun yarisinda, dolu varille carpistik. Sag ikikaburgamin bu sirada kirildigini saniyorum. Tam yukari cikinca, iki parmagim iple beraber cikriga sikisti. Parmaklarim bu sirada kirildi. Bu esnada, yere carpan varilin dibi cikti ve tuglalar etrafa sacildi. Varil hafifleyince, bu sefer ben asagi, varil yukari cikmaya basladik ve yolun yarisinda yine varille carpistik. Sol bacagimin kaval kemigi bu sirada kirildi. Can havliyle ipi birakmayi akil ettim. Basimi yukari kaldirdigimda bos varilin suratle uzerime geldigini gordum. Kafatasimin da boyle catladigini saniyorum. Bayilmisim, gozumu hastahanede actim."
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    hoppala, adam düşmüş düşmüş ölmemiş, birisi vursaymış bari tüfekle...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    güzel ve komik bir şehir efsanesi....discovery channel'da mythbusters diye bi program var 2 adam şehir efsanelerinin doğruluk payını test ediyor...orda da çıkmıştı...buster isimli test mankenini bidona bağlayıp aşağı atmışlardı...

aha bu ikisi
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    bu mythbusters ın türk versiyonunu cenk&erdem şu an çekiyorlar yakında star ekranlarında...

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu mythbusters ın türk versiyonunu cenk&erdem şu an çekiyorlar yakında star ekranlarında...
    discoverydeki baya güzel, hatta hiç kaçırmam. bakalım bizimkilerin nasıl olacak???

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    yavuzk2004 avatara bakılırsa discovery'i hiç kaçırmadığın belli...süper motorlar yapıyolar American Chopper'da
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı yavuzk2004 adlı üyeden alıntı
    discoverydeki baya güzel, hatta hiç kaçırmam. bakalım bizimkilerin nasıl olacak???
    discovery dekinde adamlar çok para harcıyorlar, bizimkilerin iki konusunu gördüm ''kedi ile balkondan halı çalma'' ve ''eşşek bile makamına göre anırır'' maliyeti sıfır olan geyik konular pek tutacağını sanmıyorum...

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koptum valla Bi adam bu kadar becerikli olur
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

10_uR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yuh dedirticek bir olay
    DURUŞUNA KIZLAR, GİDİŞİNE YOLLAR HAYRAN !!!!!!!!!!!!!

\"AYAR İYİMİ\"

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam kendini aşmış... Aslında hazır alışmışken bi kaç gün takılabilirdi yukarı aşşağı şeklinde...

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    yuhhh daha neler
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler