Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bayanlari anlamak mumkun degil :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    at_hayabusayakafatutarsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demek bu travestli olanlar bu yüzden iki cinsi yaşamak istiyorlar.kadınları anlamak için :happyhippy:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Alıntı at_hayabusayakafatutarsa adlı üyeden alıntı
    demek bu travestli olanlar bu yüzden iki cinsi yaşamak istiyorlar.kadınları anlamak için :happyhippy:
    müthiş bir tespit.. ama zanetmiyorum. onlarinki parasızlık.
    Allah kimsei düşürmesin.
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

hayabusanin_cigligi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ağlattın beni be honda cbr110xx,haklısın ama öyle parasız olup hakkıyla kazanan nekadar insan var.bence bunlar tam bir aşşalık, traveslilerden bahsediyorum.çünkü bunlar nefsi arzularına uyup hareket eden tiplerdir.bunlarıda insan sınıfına kimse koymaz,en başta ben!

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    bayanları anlamam mumkun demiş başlığı açann. onlar tra. olunca da bayan olduklarına göre onlarıda anlamak mumkun olmuyor... ondan mesul değiller..
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    --------------------------------------------------------------------------------
    Kızların Çıkma Tekliflerine verdiği Cevapların Türkçe Mealleri

Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.

(İstediğin sey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacim var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.

( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.

(Senden başka birkaç kişi daha istiyor; ama bir türlü karar veremiyorum.)

Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.

(Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

Seni yeterince tanımıyorum.

(Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...)

Ben de seni istiyorum. Ama şimdi olmaz. Zamana bırak.

(Saz heyetinde onsekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diger taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Arada sırada koklatırım ama daha fazlasını isteme. Selülitlerim - gözaltı torbalarım ortaya çıktığında vee rekabet edemez duruma geldiğimde senin olacağım. Yersen...)

Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.

( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Superman - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi birarada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..)

Ama aramızda çok yaş farkı var.

(Şimdilik idare ediyorsun ama ileriki yıllarda göstereceğin performans konusunda ciddi endişelerim var...Cukka tamam ama yetmez ki... )

Seni bu anlamda hiç düşünmemiştim.

(Senin pipin mi vardı yahu?..)

Hayatım şu anda karmakarışık, ısrar etme.. Ben seni ararım.

(Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )

Aşk bana göre değil...

( Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde TV izleyip, pasta-börek yerim. Nasısa ailem zamanı gelince birisini bulur.)

Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.

(İşyerinde göz koyduğum erkeklerden biri olsaydın hemen atlardım ama değilsin. Diğer taraftan, ileride yöneticim olur da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.)

Şu sıralar kariyerime konsantreyim.

(Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

Ben nişanlıyım.

(Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)

Evet, istiyorum.

(Dürüst bir kadın)

Hayır, istemiyorum.

bakın işte bu kızlar neler yapıyor

honda nekadar güzel dişlerin var senin öyle.ilk defa farkettim folla

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    forumumuzda bayanlar var ise aslında onlara sormak gerek...
    bakalım ne dicekler..

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    çığlık atan hayabusa kardeşim, baktım arkamda kardeşimin futbol topu vardı, yoksa, yoksa sen?
    imza, safrane

Alıntı safrane adlı üyeden alıntı
    çığlık atan hayabusa kardeşim, baktım arkamda kardeşimin futbol topu vardı, yoksa, yoksa sen?
    tamam kabul ediyorum beni halt ettin dostum.bana top dedin tamam,ama arkanda ayna fardı folla :rightfighter5:

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    hayabusa bak kendin itiraf ettinona göre... safrane sadece onu ortaya çıkarmada bir vesile idi.
    valla hi senin arkanda bence kazak tişört felan vardır hemde..

zuhahaha.ay sen ciddimisin,peki nerden bildin?

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    zuhahaha, neyse biz özelden anlaştık hayabusayla uzatmayalım bu muhabbeti, ileride torunlarımız da okuyacak bu forumu
    imza, safrane

at_hayabusayakafatutarsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen bir bayanı anlamaya çalıştım önce beynim sulandı,saçlarım döküldü,hastanede 4 ay komada kaldım,beynimin harddisk'i çöktü,hafızam silindi.işte sevgili motorcular bir bayanı anlamak istiyorsanız hiç anlamadan gidin bu saydığım şeyleri tek tek uyguların.. :-({|= zuhahaha

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Bayanları anlamayanlara öğütler ;
    1) Anlamadığınızı bana yollayın
    2) Anlayamayınca terk edin, anlayacağınız bir tanesi ile ilgilenin (Zaman değerli boşa harcamayın)
    3) offff ya konuşmaya değmez beee
    DBTYSG

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz neymişiz be abi

bakım sayfamıza kim teşvik buyurmuşlar.ÇITIR, bak bu yazdıklarımız akıl hastanesinde yatan kızlar için geçerliydi eğer sen üzerine alınmak istiyorsan bizden eyvallah.dime sevgili motorcular,bakın çıtır'a kız nefsi terbiye yapıp kendini akıl hastası olarak gösteriyor.hadi bakim sizden kim yapar bunu?hiç biriniz neden çünkü biz erkekler hep akıllı ve üstün gelenler olmuşuzdur.hadi kızlar gelinde karşı çıkın bu yorumuma(zatensitede kız olarak sadece çıtır var oda karşı çıksa ne yazar zuhahaha)ha ayrıca gözlükler sana yakışmış çıtır.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    gözlük?
    imza, safrane

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    ee kadın abii bu ne yapajann dimmi çıtır. forumumuzun biricik kıs kardeşiiii.-)))
    racing racing ve racing.............

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    İnsanlığın ilk var olduğu dönemde adamın biri şeytanı yakalamaya karar vermiş fakat bunun için 40 yıl boyunca Tanrı ya ibadet etmesi gerekiyormuş.Karısıyla,dostlarıyla ve bütün dünya ile ilişkisini kesmiş ve 40 yıl boyunca Tanrıya ibadet etmiş 40 yıl sonunda Tanrı ibadetinin karşılığı olarak ona şeytanı ağzı kapalı bir şişenin içinde sunmuş.Adam da karısına o şişeye sahip çıkmasını dünyada neler olup bittiğini artık öğrenmek istediğini söyleyerek dışarı çıkmış.Kadıcağız şeytanı merak ediyormuş.Merakına bir türlü engel olamayıp şişenin ağzını açıvermiş.Açmasıyla şeytan dışarı çıkmış ve gülmeye başlamış.

-Merakına engel olamadın ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın.

Kadın da şeytan’a ;

-Sen o şişenin içinde hiç değildin ki

Şeytan ;

-Nasıl olur? şişeden çıktım sende gördün

Kadın;

-O şişenin içinde hiç değildin.Nasıl o şişenin içine girebilirsin ki

Şeytan;

-Gireyim de gör (der ve şişenin içine giriverir)

YANİ CANIM ARKADAŞLARIM;; ADAMIN ŞEYTANI HAPSETMESİ 40 YILINI,KADININ İSE 5 DAKİKASINI ALMIŞ.

ŞEYTANDA TANRIYA İSYAN ETMİŞ VEEEEEEEEEE.

’’ TANRIM MADEMKİ KADINLARI YARATICAKTIN O ZAMAN BENİ NEDEN YARATTIIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar görseniz bende akıl hastası olacak tip yok yani..dereyi görmeden paçayı sıvamayın derim.Ayrıca tek bayan değilim sadece buluşmalasra katılan tek kız durumundayım yani benden başka bi kerede olsa gelen siyam09 ve hiç gelmeyen Gita var..Dikkatizi çekerim.Ayrıca burası bir form ve herkes düşncesini paylaşmalı diye düşünüyorum.Yanlış mıyım???

neyse hayabusa; gözlük iltifatın çin teşekkür ederim.Ama bilki söylediklerini üstüme almadım çünkü bana göre değiller

Race , valla haklısın derim.eee kadı ve erkek her ne kadar eşit olsa da arada fark olmalı ki bazen heyecanlı olsun dimi..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler